Odborný lékař ortopedie
Br. Veverkových 2874, Karviná

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Odborný lékař ortopedie Jiný

Pan doktor me operoval jako miminko mam za sebou 3 operace (vrozená vada) nyní mi je 28 let a ač koliv bydlím v jiném krájí par let a navštívila jsem jiné ortopedy tak hned poznali co s nohou bylo a ze je perfektně odoperována a není na tom co zlepšit! byla jsem u pana jungy i v dospělosti na kontrole a opět velká spokojenost !! Je to prostě machr a borec ve sve oboru co opravdu ví co dělá a dělá to jak nejlíp umí ! Víc takových specialistů jako je on a všem bude líp .

Po 1.5 Pan "Dr." nebyl schopny zjistit, ze dite ma zanety kloubu. Na nasi ustni zadost, aby zkontroloval zda neni problem v kolenech nebo kotnikach, se jen usmal a vzdy kontroloval pouze kicle, kde problem se nevyzkitoval. Doslo to k stavu, ze dite prestalo chodit, az v Ostrave prisli na to, ze dite revma. Pokud mate radi sve dite, tak radeji tuto ordinaci omijete. Ted nas ceka zdlouhava lecba, ktere jiz mohla byt resena o 1.5 drive

Pan doktor neni špatný ortoped nýbrž neni schopen se dovzdělávat a doporučujé využívaní klokánek ,které poškozují malým dětem kyčle .Když jsem se ho zeptala na nošení v šátku ,kde má dítě nožičky ergonomicky do pozice M a zádička zakulacené a hlavičku opřenou o maminku ,aby nezatěžovala tak malé tělíčko tak se mě zeptal zda je to nějaká specialní látka . Za jeho nevzdělanost bych se nezlobila ,ale na podruhé mojí jinou známou na dotaz o šátku či v ergo nosítko poslal do háje s tím že ničí dítěti páteř -_- Nezlobte se na mě ,ale doktor ,který doporučuje visítka-klokánky a neni schopný se dovzdělat ,když má očividné mezery v tomhle směru tak by neměl mít na starost malé miminka :) Třeba si na základě tehodle komentáře pan doktor něco přečte ;)

Dobrý ortoped

pefektní doktor s perfektním přístupem ,vyslechnul proč jsem s dcerou přišla a v klidu ji vyšetil,mohu jen doporučit

machr

Velmi dobrý ortored.

DOKTOR ADRIAN JUNGA JE VELICE DOBRI DOKTOR JSEM SNIM VELICE SPOKOJENA OPEROVAL MEHO SYNA A MAM KNEMU VELKOU DUVERU

doktor s velkym D

3 návštěvy s třemi různými problémy a vždy léčení s kladným výsledným efektem.