Adresa

Pražská třída 221, Hradec Králové
Soukromá gynekologická ambulance

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Oborová zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
24 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
K
Ověřeny pacient
Umístění: Soukromá gynekologická ambulance

Pani doktorku si nemohu vynachvalit, pouze me mrzi, ze vcas nezahlasuje svoji nepritomnost, ci zastup v ordinaci a meni svoje ordinacni hodiny... Viz 9.1. 7:00( ordinovala az od osmi a jeste za sebe mela zastup..o zmene informoval pouze listek na dverich ordinace...)


L
Ověřeny pacient

Opravdu příjemná a milá paní doktorka, s pochopením pro různé problémy a otázky.
Zároveň mi přijde i jako dobrá lékařka, když napsala diagnózu lékařům do nemocnice, všichni její názor brali vážně.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je skvělá lékařka. Velmi mi pomohla v období, kdy jsem měla gynekologické potíže. Hledala jsem takovou lékařku hodně dlouho a nelituji, že jsem vytřídala více lékařů než jsem našla ji. Alespoň teď vidím jak má vypadat správná péče o pacientku. Byla opravdu jediná, která mi pomohla. Vše vždy vysvětlí, nic nevnucuje a pacientku nechá samotnou promyslet své rozhodnutí.
Na sestřičku si také nemohu stěžovat. Vždy je usměvavá, příjemná a ochotná.
Takto si představuji zdravotní péči dnešní doby za kterou jsem ochotna i zaplatit bude-li to třeba.


E
Ověřeny pacient

paní doktorka je nejlepší!! neměnila bych!! vše vysvětlí, je milá, vstřícná, ochotná, podpořila mě moc v mém rozhodnutí. sestřička je taky moc milá a vstřícná. mohu jen a jen doporučit


V
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem velmi spokojena. Je příjemná,poradí,vše vysvětlí. I paní sestřička je velmi příjemná. Výhodou také je,že se k paní doktorce nemusí objednávat. Když tam přijdu bez objednáním,tak nečekám dlouho a za chvíli jdu na řadu. Mohu jen doporučit.


M
Ověřeny pacient

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Všem bych přála takovou lékařku. :-)


L
Ověřeny pacient

Nejlepší paní doktorka, kterou jsem kdy měla. Konečně se mi neježí chlupy, když mám jít na gynekologii. Je milá, ochotná a důsledná, vyslechne, poradí, pomůže, prostě nejlepší. Sestřička také supr. Vřele doporučuji :)


K
Ověřeny pacient

S Dr. Duškou jsem naprosto spokojená!!! Všem doporučuji! Před těhotenstvím super a teď v těhotenství obvzlášť. Pokaždé mám plno otázek a a furt něco řeším, jelikož jsem prvorodička, je toho opravdu spousty a paní doktorka trpělivě a s úsměvem na vše ráda a ochotně odpovídá! Všechno vysvětlí a člověka dokáže uklidnit =) Zažila jsem před pí. Duškovou i pí. Kolomazníkovou i pana doktora, ale tohle se nedá srovnat. Jsem moc ráda, že jsem natrefila na tuhle PANÍ doktorku! Sestřičku musím stejně takhle vychválit!!! Komentáře, které tady jsou psané o nepříjemnosti atd jsou asi ještě na starou sestřičku. Paní doktorka má nyní novou, mladou a velice příjemnou a sympatickou sestřičku!!! Chová se pokaždé moc hezky a jinak než s úsměvem jsem jí nikdy neviděla! Obě jsou ochotné a hodné. Dost jsem se rozepsala, ale opravdu můžu říct jen samou chválu a myslím, že by to měl každý vědět. =)


M
Ověřeny pacient

Můj první dojem je výborný, strašně příjemná atmosféra, paní doktorka i paní sestřička působí velice mile a profesionálně!! Jsem ráda, že jsem dala na dobré reference a proto sem píši a jednoznačně doporučuji!! Ještě musím zdůraznit a pochválit rychlost i bez objednání!!


Nejlepší gynekoložka, jakou jsem kdy měla. Skvělý přístup! V těhotenství k nezaplacení!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti