Adéla Dušková, gynekolog Hradec Králové

MUDr. Adéla Dušková

Gynekolog Více

24 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Pražská třída 221, Hradec Králové
Soukromá gynekologická ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
24 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient
Umístění: Soukromá gynekologická ambulance

Pani doktorku si nemohu vynachvalit, pouze me mrzi, ze vcas nezahlasuje svoji nepritomnost, ci zastup v ordinaci a meni svoje ordinacni hodiny... Viz 9.1. 7:00( ordinovala az od osmi a jeste za sebe mela zastup..o zmene informoval pouze listek na dverich ordinace...)


L
Ověřeny pacient

Opravdu příjemná a milá paní doktorka, s pochopením pro různé problémy a otázky.
Zároveň mi přijde i jako dobrá lékařka, když napsala diagnózu lékařům do nemocnice, všichni její názor brali vážně.


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je skvělá lékařka. Velmi mi pomohla v období, kdy jsem měla gynekologické potíže. Hledala jsem takovou lékařku hodně dlouho a nelituji, že jsem vytřídala více lékařů než jsem našla ji. Alespoň teď vidím jak má vypadat správná péče o pacientku. Byla opravdu jediná, která mi pomohla. Vše vždy vysvětlí, nic nevnucuje a pacientku nechá samotnou promyslet své rozhodnutí.
Na sestřičku si také nemohu stěžovat. Vždy je usměvavá, příjemná a ochotná.
Takto si představuji zdravotní péči dnešní doby za kterou jsem ochotna i zaplatit bude-li to třeba.


E
Ověřeny pacient

paní doktorka je nejlepší!! neměnila bych!! vše vysvětlí, je milá, vstřícná, ochotná, podpořila mě moc v mém rozhodnutí. sestřička je taky moc milá a vstřícná. mohu jen a jen doporučit


V
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem velmi spokojena. Je příjemná,poradí,vše vysvětlí. I paní sestřička je velmi příjemná. Výhodou také je,že se k paní doktorce nemusí objednávat. Když tam přijdu bez objednáním,tak nečekám dlouho a za chvíli jdu na řadu. Mohu jen doporučit.


M
Ověřeny pacient

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. Všem bych přála takovou lékařku. :-)


L
Ověřeny pacient

Nejlepší paní doktorka, kterou jsem kdy měla. Konečně se mi neježí chlupy, když mám jít na gynekologii. Je milá, ochotná a důsledná, vyslechne, poradí, pomůže, prostě nejlepší. Sestřička také supr. Vřele doporučuji :)


K
Ověřeny pacient

S Dr. Duškou jsem naprosto spokojená!!! Všem doporučuji! Před těhotenstvím super a teď v těhotenství obvzlášť. Pokaždé mám plno otázek a a furt něco řeším, jelikož jsem prvorodička, je toho opravdu spousty a paní doktorka trpělivě a s úsměvem na vše ráda a ochotně odpovídá! Všechno vysvětlí a člověka dokáže uklidnit =) Zažila jsem před pí. Duškovou i pí. Kolomazníkovou i pana doktora, ale tohle se nedá srovnat. Jsem moc ráda, že jsem natrefila na tuhle PANÍ doktorku! Sestřičku musím stejně takhle vychválit!!! Komentáře, které tady jsou psané o nepříjemnosti atd jsou asi ještě na starou sestřičku. Paní doktorka má nyní novou, mladou a velice příjemnou a sympatickou sestřičku!!! Chová se pokaždé moc hezky a jinak než s úsměvem jsem jí nikdy neviděla! Obě jsou ochotné a hodné. Dost jsem se rozepsala, ale opravdu můžu říct jen samou chválu a myslím, že by to měl každý vědět. =)


M
Ověřeny pacient

Můj první dojem je výborný, strašně příjemná atmosféra, paní doktorka i paní sestřička působí velice mile a profesionálně!! Jsem ráda, že jsem dala na dobré reference a proto sem píši a jednoznačně doporučuji!! Ještě musím zdůraznit a pochválit rychlost i bez objednání!!


Nejlepší gynekoložka, jakou jsem kdy měla. Skvělý přístup! V těhotenství k nezaplacení!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti