Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

900 Kč

900 Kč

Soukromá ordinace

Dobrý den. Nabízím psychoterapeutickou péči pro lidi s akutní nebo dlouhodobou životní zátěží. Psychoterapii vnímám jako doprovázení klienta v určitém...

• psychoterapie

Umístění: Soukromá ordinace individuální psychoterapie

Dlouho jsem váhala, jestli pomoc psychoterapeuta vyhledat a jsem moc ráda, že jsem našla zrovna paní Božoňovou, ke které docházím na terapie už skoro rok. Již z fotky mi přišla velmi sympatická a milá, což se v reálu jen potvrdilo. Vyslechne vás, nesoudí a dá vám na věc objektivní pohled, zároveň s velkou dávkou empatie. Z každého sezení odcházím vyrovnanější s klidem v duši. Díky paní terapeutce se učím pracovat se sebou, se svými emocemi a poslouchat své tělo, což jsem před rokem vůbec nedokázala. Velké díky.

Umístění: Soukromá ordinace individuální psychoterapie

K paní Adéle chodím na pravidelně sezení, pomohla mi si pár věcí v životě uvědomit, získat svobodnější čistější mysl. Navede vás tím správným směrem, aby si člověk našel v sobě odpověď sám. Má uklidňující hlas, pochopení. Prostředí je útulné. Vždy se na její návštěvu těším.

Umístění: Soukromá ordinace individuální psychoterapie

Na terapiích u paní Božoňové se vždy cítím v bezpečí. Je to skvělá terapeutka, která je empatická, vnímá vás a máte veškerou její pozornost. Prostředí ordinace je příjemné, útulné a vkusně zařízené. Ze schůzek pokaždé odcházím s pocitem porozumění a pozitivněji naladěna. Mohu určitě jen doporučit.

Umístění: Soukromá ordinace individuální psychoterapie

Pokud si nejste jisti, zda terapii vyhledat, nebo nevíte, kde se budete cítit pochopeni, vyslyšeni, nesouzeni, a odejdete s čistou hlavou, paní Božoňová je člověk na správném místě. Od prvního setkání jsem se cítila v její péči velmi dobře a bezpečně. Její příjemné vystupování a empatie jsou pro mě velkým pomocníkem při probírání veškerých mých témat, se kterými na terapii pravidelně docházím.

Prostředí, kde se scházíme, je také velmi příjemné a uklidňující, což dodává terapii příjemnou atmosféru a útulnost. Celkově doporučuji všemi deseti, přijít právě k paní Božoňové vám zaručeně pozitivně změní život :).

Umístění: Soukromá ordinace individuální psychoterapie

Paní Božoňová je velmi milá terapeutka s profesionálním přístupem, nadhledem a objektivním pohledem na věc, který je v dnešní uspěchané době velmi důležitý. Doporučuji každému k návštěvě!

Umístění: Soukromá ordinace individuální psychoterapie

Všem, kteří se rozhodnou vyhledat terapeuta, přeji stejné štěstí, jako jsem měla já, když jsem našla paní Božoňovou. Naprosto profesionální přístup, moc milé jednání, empatie, umění naslouchat a navést správným směrem. Díky terapiím pod jejím vedením v moc příjemném prostředí se pokaždé cítím mnohem lépe. Nikdy nepřestanu být vděčná za její pomoc.

Umístění: Soukromá ordinace individuální psychoterapie

Super zkušenost. Paní Božoňová je velmi příjemná a rozumněla mi. Jsem ráda, že jsem navštívila právě ji.

Umístění: Soukromá ordinace psychoterapie

Děkuji paní psychoterapeutce za milý přístup a komunikaci. Je to odborník, který vykonává svou práci s radostí, což se jistě odráží na výsledcích pacientů. Děkuji za úžasnou zkušenost, pomoc a ochotu. Neměnila bych.

Umístění: Soukromá ordinace psychoterapie

Paní Božoňová je člověk na správném místě, který má empatii a zdravé názory. Je vnímavá a chápe, jak se člověk v jisté situaci cítí. Je nápomocná, vytvoří pro Vás cestu, která pomáhá. Cítila jsem se s ní velmi dobře. Vždy pro mě bude ta nejlepší.
Děkuji za ni.