Abdul Khaluf, chirurg Duchcov

MUDr. Abdul Khaluf

Uložit

Chirurg Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor Khalouf je jeden z nejlidštějších doktorů, které znám. V roce 2019 jsem měla bolesti po císařském řezu, 4 čeští lékaři mě poslali domu s tím, že je vše v pořádku a nejspíš mým bolestem nevěřili. Bolesti neutichly ani 5 týdnů po porodu, ba právě naopak tak zesílily, že jsem nemohla chodit. Díky bohu a mé kamarádce, která mě poslala za panem doktorem Khaloufem, do 14 dní jsem konečně zase fungovala v plné síle.


M
Umístění: VITA, s.r.o. - Městská nemocnice Jiný

Po marném půlročním čekání, od listopadu 2020 do současnosti, jsem marně čekal na výzvu z Masarykovi nemocnice v Ústí nad Labem k dostavení se na operaci tříselné kýly. Měl jsem velké bolesti. Známá mi doporučila chirurga MUDr. Abdula Khaloufa. A věci dostaly rychlý spád. Během necelého měsíce jsem podstoupil předoperační vyšetření a dne 29.6.2021 v Duchcovské nem. operaci. Operoval mne právě zmíněný MUDr. Khalouf. Operace, byť pouze s lokálním umrtvením a to vzhledem k mému zdravotnímu stavu, byla provedena bezbolestně, s přehledem prostě na vysoce profesionální úrovni. Můj dík také patří ostatnímu personálu, byli skvělí. Pane doktore, děkuji Vám.


Ověřeny pacient
Umístění: VITA, s.r.o. - Městská nemocnice černající prsty na noze

Dobrý den, moc bych chtěla poděkovat p. Mudr. Abdul Khaluf, který zachránil mojí mamince život, jelikož se maminka dlouhodobě léčila s cukrovkou, začaly jí černat prsty u nohou, naše první návštěva směřovala do Teplické nemocnice na chirurgii,kde ji bylo provedeno vyšetření žil a zjistilo se, že žíly jsou úplně ucpané a nedá se s tím nic dělat, takže jsme chodili na převazy, černajících prstů, jelikož se stav zhoršoval, tak nám bylo řečeno, až maminka dostane teploty, přivezte jí a podstoupí amputaci pstů.
Byla jsem z toho v šoku, takže jsem začala hledat jiného lékaře, který by mne ujistil, že se s tím opravdu nedá nic dělat, našla jsem v lékařském domě v Teplicích p.Mudr. Abdul Khalufa, takže jsem se tam s maminkou vydala.Návštěva u p. doktora byla plná očekávání, p. doktor mi řekl, že se nemusím bát, že mamince pomúže, druhý den jsem jí odvážela do Duchcova do nemocnice, kde následovalo plno vyšetření v Praze, bylo zjištěno, že žíly jsou na tom doopravdy špatně, ale přece jenom se s tím dá něco dělat.
Dneska je to půl roku a maminka má nohy uzdravene je stále v péči p. doktora, dochází k nám sestra od domácí péče a stará se o maminku.
P. doktorovi, bych chtěla tímto hrozně moc poděkovat za jeho přístup ke starým lidem a péči, kterou odvádí na 100%
S pozdravem Lenka Menclová


A
Ověřeny pacient
Umístění: VITA, s.r.o. - Městská nemocnice Hnisající noha

Pan doktor Khaluf Abdul je ten nejlepší doktor ze všech které znám. Je laskavý, příjemný, lidový, velmi dobře se chová k pacientům. Má úžasný přístup k pacientovi a hlavně umí velmi dobře léčit. Mé sestře hodně pomohl a já mu jsem vděčná. Co jiného dodat než to že je to úžasný lékař jak v Duchcovské nemocnici tak i v jeho soukromé ordinaci v Teplicích. Samozřejmě i sestřičky které pro něj pracují jsou hodné. Pana doktora si vážím.


Ověřeny pacient
Umístění: VITA, s.r.o. - Městská nemocnice operace kýly

Pan doktor Abdul Khalouf má lidský přístup a dělá výbornou práci. Je to příjemný laskavý člověk a zároveň umí. Sestřička v ordinaci Lékařského domu je také příjemná, profesionální a ochotná . Také nemocnici v Duchcově mohu jen a jen doporučit


Ověřeny pacient

MUDr Abdul Khalouf je výborný lékař . K pacientům je příjemný a ohleduplný. Není nic, co bych mu vytkla.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti