Adresa

Ordinace
Koněvova 1491/19, Ústí nad Labem

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

19 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil
Umístění: Ordinace

Bohužel postupem času zjišťuji, že lékařka není dobrý diagnostik. I přesto, že má dcera hnisavy zánět nosních dutin je podle ní naprosto zdravá. Takže místo jedné návštěvy musíme ordinaci navštívit několikrát a až když je dcera v desolatnim stavu začne něco řešit.

E
Ověřený profil

Dobrý den. Po dlouhé době jsem byla u lékaře, který vás vyslechne a důkladně vyšetří. Paní doktorka nejen že je velice příjemná, ale také svědomitá a podá veškeré informace. Poslední dobou je v Ústí móda lékařů, že Vás nevyslechnou, nepodívají se na Vás a nejvíce je zajímá počítač. Zde v ordinaci u paní doktorky se tak neděje. Je vstřícná, milá a opravdu odborník. Děkuji za vyšetření. Přeji jen to nejlepší.

K
Ověřený profil

Musím říct, že s tak vstřícnýcm chování a vysokou odborností se člověk setká málokdy. Já o tom něco vím,s ušima už mám problém déle,ORL lékaři nejsou pro mne cizí. Po dvou návštěvách u paní doktorky a ordinované medikaci, jsem zaznamenala podstatnou změnu k lepšímu.
Kéž by bylo takových lékařů víc.


T
Ověřený profil

Upřímně doufám, že se synem již tuto ordinaci nebudeme muset navštívit. Na doporučení praktické lékařky jsme byli odesláni sem, jakožto odbornici ORL. Ačkoliv jsme do čekárny dorazili jako první, tak jsme s tříletým dítětem byli nuceni čekat více jak hodinu - chápu, že objednaní pacienti mají přednost, ale i tak byli upřednostněni důchodci či studenti. Nerozumím, proč je lepší upřednostnit dospělého (nikam nespěchá a dokáže čekací dobu lépe snést) než malé dítě, které by než v čekárně mělo být doma v posteli. Vyšetření zběžné a v podstatě jen potvrzující předpis léků od praktické lékařky a jako vrchol doporučení (ač nebyla vyřčena žádná diagnóza), pokud budou nějaké obtíže, tak navštívit pohotovost v nemocnici. Hezký alibismus a v podstatě zbytečná návštěva a ztráta času.


P
Ověřený profil

Vše už asi bylo řečeno :) člověk na svém místě,vyslechne,vyšetří,vysvětlí,poradí.Je příjemná,chytrá.Rozhodně můžu jen doporučit


C
Ověřený profil

K paní doktorce chodím od svých 3 let (dnes je to už 21 let) a vždy byl její přístup výborný. K nikomu jinému bych nešel.


P
Ověřený profil

Nejlepší pani doktorka! Vyslechne, vyšetří, poradí, vždy vyléčí a ješte k tomu se stále usmívá.. Radost k ní chodit, nikdy jsem nepoznala takhle příjemný a profesionální přístup.. aspoň ne tady v UL. Sestřička též super. Doporučuji a Děkuji !!! Kéž by tu bylo víc takových doktorů..


O
Ověřený profil

Dobrý večer,ráda bych se zeptala na otevírací doby...furt hledám ale nemohu to najít tak velmi moc prosím aby ste my to kdyžtak napsali na email:mihalce@seznam.cz děkuji předem :)


super lékařka


Špičková a hodná doktorka, profesně na úrovni, v UL bez konkurence!


Došlo k chybě, zkuste to znovu