Zuzana Ryšavá, praktický lékař Rousínov

Praktický lékař Více

Sušilovo náměstí 4, Rousínov
Praktická lékařka

Názory

ochotna mila rozumi sve praci neni nač si stežovat takovych lekařu vic.

Paní doktorka je pečlivá, nic nenechá náhodě ihned posílá k odborníkům, předepíše nové dobré léky velmi pečlivá v preventivních prohlídkách. Pokud se objednáte vezme Vás na čas. Chodím už velmi dlouho.

Velmi příjemná paní doktorka,vždy mi pomohla a poradila.Sestra je také velmi milá je rychlá a připadá mi, že na sestru má lékařské znalosti převyšující standard.Je velmi rychlá i paní doktorka a možnost objednání velice oceňuji a i tak se tam čeká krátkou dobu.Čekárna příjemná a s automatem na vodu a krásným fíkusem je to dobré.Jen tak dál holky.

Paní doktorka je vynikající lékařka a navíc velmi oceňuji její lidský přístup.Je velmi příjemná, vždy ochotná mi vše vysvětlit, poradit, pomoct. Rovněž sestřička je velmi příjemná, ochotná, ale také vynikající po odborné stránce.

Paní doktorka je milá, ochotná a hlavně pečlivá a schopná. Stejně tak sestřička:-) Jako velké plus také vidím možnost objednání na čas.

PAní doktorka i sestřička jsou velice milé a odvádí bezvadnou práci. doporučuji :-)

Příjemná, pečlivá,

Paní doktorku mohu všem doporučit. Její přístup k lidem je opravdu skvělý.

spokojen :-) M.

Výborná lékařka, můžu všem doporučit.