Běžný termín

Diagnostické vyšetření

Endokrinologická konzultace +7 Více

• Všechna gynekologická onemocnění

• gynekologie a porodnictví

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Klinika reprodukční medicíny a gynekologie IVF Zlín

Umístění: Klinika reprodukční medicíny a gynekologie IVF Zlín gynekologické vyšetření

K paní doktorce jsem přešla kvůli opakujícím se problémům a předešlá paní doktorka mi vůbec nevyhovovala. Vybrala jsem si MUDr. Málkovou hlavně kvůli pozitivním názorům zde. Bohužel jsem ji musela opustit asi po 5-6 návštěvách. Snažila se sice můj problém vyřešit, ale když jsem se ptala na něco, čemu jsem nerozuměla, byla dost nepříjemná. Přišla mi hodně náladová. Navíc její léčby mi vůbec nepomohly - dokonce mi dala léky i na něco, co jsem neměla. Jsem teď jinde a jsem mnohem spokojenější!

MUDr. Zuzana Málková

Nevím o čem konkrétně paní mluví,ale jde jistě o omyl

Umístění: Klinika reprodukční medicíny a gynekologie IVF Zlín

K paní doktorce jsem přešla před 8 lety, po 3 potratech a nelidskému jednání předešlého pana doktora. A bylo to jak v pohádce. Vždy milá, ochotná, vstřícná. Všechno předem vysvětlí co bude dělat a během vyšetření vše komunikuje. Jsem ráda že jsem se dostala pod její křídla a neměnila bych.

Umístění: Klinika reprodukční medicíny a gynekologie IVF Zlín

Chodím k paní doktorce asi rok a půl a jsem nadmíru spokojená! Paní doktorka je moc milá, citlivá, ochotná a vše srozumitelně vysvětlí! Po odborné i lidské stránce je skvělá! Úžasně mě provedla těhotenstvím.

Umístění: Klinika reprodukční medicíny a gynekologie IVF Zlín

Paní doktorka Málková je velice hodná lékařka, která vše vysvětlí, dovede uklidnit i nervózní pacientky... (kvůli strachu z vyšetření jsem se dodnes pravidelně vyhýbala preventivním prohlídkám). Dnes jsem u paní doktorky byla poprvé a musím říct, že to je ta nejlepší gynekoložka, na kterou jsem kdy narazila. Moc jí tímto děkuji za úžasný přístup a budu se těšit za rok na viděnou. ;-)

Paní doktorka je velice výborná paní doktorka. Šetrná, pečlivá, trpělivá, nikdy mne v těhotenství neodbyla a měla na mne vždy čas.

Paní doktorka je velmi příjemná a milá. Vyšetření je citlivé a pečlivé (po srovnání s předchozí gynekoložkou) ,a navíc všechno hezky vysvětlí. Ve srovnání s ostatními doktory zatím jednička. Doporučuji!

Nejlepší paní doktorka jakou jsem poznala. Moc milá,ochotná,vše krásně vysvětlí-neměnila bych,naprostá spokojenost

Paní doktorka je opravdu velice příjemná, ochotná a důkladná. Chodila jsem k ní s rizikovým těhotenstvím - dvojčata po IVF a vždy mi vše vysvětlila a ukázala na ultrazvuku. Dokonce mě jednou vzala do ordinace i po svých ordinačních hodinách, když jsem měla mírnou paniku ohledně svého těhotenství. Mrzí mě, že teď už budu docházet do rizikové poradny v nemocnici, protože pochybuji, že se ještě setkám s tak výborným přístupem. Děkuji a přeji hodně úspěchů!

Dnes jsem byla u paní doktorky Málkové a jsem naprosto nadšená. Její lidský přístup, vstřícnost a ochota se nedají srovnat s předchozím gynekologem. Je to opravdu člověk na svém místě. Prostředí je velmi příjemné a sestřičky jsou taky moc fajn. Pokud uvažujete o změně, tak paní doktorku opravdu doporučuji.

Dnes jsem byla poprvé u paní doktorky Málkové a musím říct, že lepší přístup jsem ještě nezažila. Paní doktorka vše vysvětlí, je milá, vstřícná, lidská...Objednací lhůty jsou krátké, ani na vyšetření se dlouho nečeká. Navíc prostředí krásné, akorát dostupnost trolejbusy je trošku horší. Ta 10 minutová procházka od nejbližší zastávky za to ale stojí :) Všem rozhodně doporučuji!!!

• Všechna gynekologická onemocnění

• gynekologie a porodnictví