Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Husovo náměstí 2347, Rakovník
Samostatná ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřeny pacient
Umístění: Samostatná ordinace PL pro dospělé

Je to moje praktická lékařka již přes 10 let.
Strašně šikovná, milá a dokáže pomoci a poradit. Za mě palec nahoru!!! Nikdy jsem s ní neměla žádný problém. Doporučuji!

A
Ověřeny pacient

Lékařka s laxním přístupem, anginu mi léčila téměř měsíc, kdy mi vystřídala troje různá antibiotika a čekala, co zabere. Při žádosti na vypsání doporučenky na odborné vyšetření kvůli dlouhodobým kloubním potížím mi žádanku nenapsala, místo toho mne posílala sama na různá vyšetření, která nic neprokázala. Ve finále mi předepsala léky na bolest - potíže mám dodnes, už cca 12 let, takže opravdu paní doktorku NEDOPORUČUJI.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi profesionální. Mohu jen doporučit. Navíc má v ordinaci i různé diagnostické přístroje, takže se některé výsledky vyšetření člověk dozví na místě a nemusí na ně čekat kdoví jak dlouho.

K paní doktorce Adamčekové jsem chodila přes 10 let. Vždy byla milá, příjemná a pečlivá! Bohužel jsem se odstěhovala z okresu Rakovník a už skoro 3 roky hledám podobného lékaře (spíš lékařku). Navíc bere lidi na objednání, což je taky příjemné a bohužel i dnes se to vidí málokdy.

Až poté, co jsem zažila přístup k pacientům od paní Ludačkové, když zastupovala paní Adamčekovou dokážu plně ocenit, jak skvělou praktickou lékařkou, paní Adamčeková je. Vzdělaná, profesionální, skvěle diagnostikuje, nic nezanedbá a ohromně lidská.
Zdeňka Ulmová, Rakovník.

Měla jsem štěstí poznat paní doktorku, když zastupovala mojí původní PL Dr.Pochmonovou. Prakticky okamžitě a zcela přesně rozpoznala a diagnostikovala to, co předchozí dost diletantská doktorka půl roku vůbec nehodlala řešit a odbývala mé problémy. Kéž by bylo takových lékařů více. IC.

Ověřeny pacient

K pani doktorce chodím už 25 let a jsem s ní velmi spokojen. Je velmi příjemná a důsledná. Víc takových lékařů !

Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím už asi 3 roky a jsem maximálně spokojená, jak s profesionálním přístupem, tak i s chováním (jak jejím, tak i sestřičky)... Moc oceňuji, že zbytečně nepředepisuje antibiotika (pouze když je to nezbytně nutné) ale spíše volí alternativní způsoby. Paní doktorku mohu jen a jen doporučit...

B

Paní doktorka je "mojí paní doktorkou" více než 20 roků a jsem spokojen. Dokonce velice spokojen a nemyslím si, že pouze proto, že je milá a příjemná. Jako laik nemohu posoudit odbornost léčby, ale přístup je profesionální a já plně důvěřuji.

V

K paní doktorce chodím už asi 2 roky a s její péčí jsem maximálně spokojená... Zbytečně nepředepisuje antibiotika, ale spíše volí alternativní způsoby léčby. Paní doktorku mohu jen a jen doporučit... Navíc jako "bonus" je milá, příjemná a ochotná. To se dnes už moc nevidí.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti