Adresa

Odborný lékař alergologie
Nám. SNP 4, Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

27 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Odborný lékař alergologie Jiný

Mám také velmi negativní zkušenost. K paní doktorce chodím od dětství, postupně jsem si začala více všímat jejího neempatického, povýšeneho vystupování. Je velice neochotná a jedná s lidmi jako s idioty. Ani ve výjimečných případech neumožní nechat si zaslat erecept bez návštěvy. Krom jiného mi upravila diagnózu, se kterou jsem se léčila od raného dětství, aniž by mě o tom informovala. Když jsem za ní přišla s problémem po dlouhé době, jen se mě chtěla co nejrychleji zbavit a neprojevila sebemenší snahu mi pomoci či poskytnout radu.

A
Umístění: Odborný lékař alergologie Jiný

Bohužel je má zkušenost s paní doktorkou odlišná od ostatních - s tak neprofesionálním přístupem jsem se ještě nesetkala, paní doktorka byla po celou dobu neochotná a arogantní... také jsem se ještě nikdy nesetkala s tím, že by lékař u vyšetření pacienta znuděně odfrkoval a obracel oči v sloup a banalizoval vaše problémy. Přišla jsem kvůli alergiím na potraviny (se žádankou konkrétně na toto) a výsledek? Vyšetření na obecné alergie formou kožního prick testu (na alergeny - pes, kočka, bříza, olše, ambrosie, pelyněk, směs 5 travin, bojínek, líska, topol a jasan) - ještě jednou zdůrazňuji, přišla jsem řešit POTRAVINOVÉ alergie, kočky ani břízy nejím... doporučuji tedy hledat jinde, pokud potřebujete alergologa!!

T
Umístění: Odborný lékař alergologie Jiný

K paní doktorce chodím asi 10 let, napřed jako dítě kvůli časté nemocnosti, 2x mi napsala lázně ochotně, a celkem náhodou (díky pečlivému a odbornému přístupu) mi zjistila vadu srdce. Časem jsem k ní začal chodit kvůli alergii, která má teď bohužel intenzivnější projevy a ze které se stalo astma, tak ji navštěvuji celkem často. Jen jednou se mi stalo, teď přes covid, že měla horší náladu, ale tak každý je jenom člověk a může mít i svoje zdravotní problémy atd, nějak nepříjemná vyloženě nebyla. Za celou dobu několika desítek návštěv je velmi příjemná a na erudovanost si nemůžu stěžovat. Mamce hodně pomohla s post-covid syndromem, když ji několik praktiků odbylo a max. poslalo na psychiatrii. Určitě doporučuji, jen mě mrzí, že půjde asi za pár let do důchodu.


E
Ověřený profil
Umístění: Odborný lékař alergologie

Paní doktorka je vstřícná, ochotná a komunikativní. Chodím k ní již 10 let a jsem velice spokojená. Jen je škoda, že nemá objednací systém přes internet.


R
Ověřený profil

Paní MUDr. Filipová je velice ochotná, vstřícná a snaží se vždy maximálně pomoci od zdravotních problémů. Sestřička je pravda trošku ráznější, ale když ji poznáte blíže, je to ve skutečnosti dobrý člověk. Do ordinace chodím již asi 7 let a můžu jen doporučit.


M
Ověřený profil

Paní doktorka je podle mě odborník na svém místě. Je příjemná, usměvavá a trošku i vtipkuje. Nic nezanedbává a vždy se příjemně se zájemem ptá, jak se mi daří a jestli nepotřebuju předepsat nějaké prášky. Na dotazy mi odpověděla a dobře mi radí, zároveň bez nátlaku respektovala moji počáteční nedůvěru a váhavost. Dokonce si na mně všímá i věcí mimo její obor a dává rady. Je také velmi osobní a lidská.

Její sestřička je trochu náladová a odměřená, ale nemám problém s ní vycházet. Přistupuju k ní přátelsky a ona to s úsměvem opětuje. Jen je pravda, že vakcíny by mohla píchat i lépe.

Jsem lehčí alergik a paní doktorka mi dost pomáhá, jsem rád, že jsem k ní šel a stále chodím.
Určitě bych ji mohl doporučit.


Jsem astmatik,ani jednou mě neposlala na plícní,když jsem chtěla vyměnit léky které mě dusily místo aby pomohly tak mi řekla,že já tomu nerozumím a ona je lékař.Nakonec jsem skončila v nemocnici.
takto se chová lékař?


Paní doktorka je velmi náladová a když se ji netrefíte do nálady, je velmi arogantní a neochotná. Takovéto jednání u lékaře vůči pacientům je nepřijatelné. Už k ní nechodím.


Paní doktorka je moc milá,hodná a ochotná..vždy mi vše vysvětlí..akorát se setričkou mám občas problém a připadám si jak blbec,když se mnou mluví..ale jinak vřele doporučuji.


K paní doktorce Filipové chodím již mnoho let a vždy se mi snažila pomoci a v mnohém mi pomohla. Sestřička je sice občas nabrušená a odměřená, ale jak zde již bylo psáno, když se usmíváte vy usmívá se i ona. Jako každý i ona je jen člověk:-) Takže jsem nanejvýš spokojen. Janík Pavel


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti