Nám. SNP 4, Ostrava
Odborný lékař alergologie (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Paní MUDr. Filipová je velice ochotná, vstřícná a snaží se vždy maximálně pomoci od zdravotních problémů. Sestřička je pravda trošku ráznější, ale když ji poznáte blíže, je to ve skutečnosti dobrý člověk. Do ordinace chodím již asi 7 let a můžu jen doporučit.

Paní doktorka je podle mě odborník na svém místě. Je příjemná, usměvavá a trošku i vtipkuje. Nic nezanedbává a vždy se příjemně se zájemem ptá, jak se mi daří a jestli nepotřebuju předepsat nějaké prášky. Na dotazy mi odpověděla a dobře mi radí, zároveň bez nátlaku respektovala moji počáteční nedůvěru a váhavost. Dokonce si na mně všímá i věcí mimo její obor a dává rady. Je také velmi osobní a lidská.

Její sestřička je trochu náladová a odměřená, ale nemám problém s ní vycházet. Přistupuju k ní přátelsky a ona to s úsměvem opětuje. Jen je pravda, že vakcíny by mohla píchat i lépe.

Jsem lehčí alergik a paní doktorka mi dost pomáhá, jsem rád, že jsem k ní šel a stále chodím.
Určitě bych ji mohl doporučit.

Jsem astmatik,ani jednou mě neposlala na plícní,když jsem chtěla vyměnit léky které mě dusily místo aby pomohly tak mi řekla,že já tomu nerozumím a ona je lékař.Nakonec jsem skončila v nemocnici.
takto se chová lékař?

Paní doktorka je velmi náladová a když se ji netrefíte do nálady, je velmi arogantní a neochotná. Takovéto jednání u lékaře vůči pacientům je nepřijatelné. Už k ní nechodím.

Paní doktorka je moc milá,hodná a ochotná..vždy mi vše vysvětlí..akorát se setričkou mám občas problém a připadám si jak blbec,když se mnou mluví..ale jinak vřele doporučuji.

K paní doktorce Filipové chodím již mnoho let a vždy se mi snažila pomoci a v mnohém mi pomohla. Sestřička je sice občas nabrušená a odměřená, ale jak zde již bylo psáno, když se usmíváte vy usmívá se i ona. Jako každý i ona je jen člověk:-) Takže jsem nanejvýš spokojen. Janík Pavel

mám pocit, že mi paní doktorka neumí pomoct a narovinu říct, co mi je. Jen zkouší. Je neochotná. Když jsem přišla do ordinace s nateklým okem, tak mi akorát řekla, že bych si s tím něco měla udělat. Dala mi xyzal a tím to haslo. A až když jsem se začala bránit.. protože mi to nepomáhalo,tak lék vyměnila s tím, že už neví, co se mnou. Nepřipadám si teda nějak abnormálně.

Velmi dobrá lékařka, ochotná, příjemné chování, vstřícná...

obětavá, lidská, cítí s vámi, pěkný přístup k dětem, skromná

Paní doktorka s Váma jedná jak s blbci. Je arogantní a když se jí na něco zeptáte jako profesionála udělá z Vás vola a vlastně Vám řekne, že řešíte kraviny (a to Vám klidně vmete před ostatními pacienty). Hlavně mi vadí to, že mi tyká. To by si přece lékař neměl dovolit, zvlášť když už jste několik let dospělí. Já jí taky netykám. O sestřičce radši ani nemluvím, ty dvě se hledaly až se našly.

Určitě bych ji mohl doporučit.

takto se chová lékař?

Velmi dobrá lékařka, ochotná, příjemné chování, vstřícná...

obětavá, lidská, cítí s vámi, pěkný přístup k dětem, skromná