Nám. SNP 4, Ostrava
Odborný lékař alergologie

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: Odborný lékař alergologie

Paní doktorka je vstřícná, ochotná a komunikativní. Chodím k ní již 10 let a jsem velice spokojená. Jen je škoda, že nemá objednací systém přes internet.

Paní MUDr. Filipová je velice ochotná, vstřícná a snaží se vždy maximálně pomoci od zdravotních problémů. Sestřička je pravda trošku ráznější, ale když ji poznáte blíže, je to ve skutečnosti dobrý člověk. Do ordinace chodím již asi 7 let a můžu jen doporučit.

Paní doktorka je podle mě odborník na svém místě. Je příjemná, usměvavá a trošku i vtipkuje. Nic nezanedbává a vždy se příjemně se zájemem ptá, jak se mi daří a jestli nepotřebuju předepsat nějaké prášky. Na dotazy mi odpověděla a dobře mi radí, zároveň bez nátlaku respektovala moji počáteční nedůvěru a váhavost. Dokonce si na mně všímá i věcí mimo její obor a dává rady. Je také velmi osobní a lidská.

Její sestřička je trochu náladová a odměřená, ale nemám problém s ní vycházet. Přistupuju k ní přátelsky a ona to s úsměvem opětuje. Jen je pravda, že vakcíny by mohla píchat i lépe.

Jsem lehčí alergik a paní doktorka mi dost pomáhá, jsem rád, že jsem k ní šel a stále chodím.
Určitě bych ji mohl doporučit.

Jsem astmatik,ani jednou mě neposlala na plícní,když jsem chtěla vyměnit léky které mě dusily místo aby pomohly tak mi řekla,že já tomu nerozumím a ona je lékař.Nakonec jsem skončila v nemocnici.
takto se chová lékař?

Paní doktorka je velmi náladová a když se ji netrefíte do nálady, je velmi arogantní a neochotná. Takovéto jednání u lékaře vůči pacientům je nepřijatelné. Už k ní nechodím.

Paní doktorka je moc milá,hodná a ochotná..vždy mi vše vysvětlí..akorát se setričkou mám občas problém a připadám si jak blbec,když se mnou mluví..ale jinak vřele doporučuji.

K paní doktorce Filipové chodím již mnoho let a vždy se mi snažila pomoci a v mnohém mi pomohla. Sestřička je sice občas nabrušená a odměřená, ale jak zde již bylo psáno, když se usmíváte vy usmívá se i ona. Jako každý i ona je jen člověk:-) Takže jsem nanejvýš spokojen. Janík Pavel

mám pocit, že mi paní doktorka neumí pomoct a narovinu říct, co mi je. Jen zkouší. Je neochotná. Když jsem přišla do ordinace s nateklým okem, tak mi akorát řekla, že bych si s tím něco měla udělat. Dala mi xyzal a tím to haslo. A až když jsem se začala bránit.. protože mi to nepomáhalo,tak lék vyměnila s tím, že už neví, co se mnou. Nepřipadám si teda nějak abnormálně.

Velmi dobrá lékařka, ochotná, příjemné chování, vstřícná...

obětavá, lidská, cítí s vámi, pěkný přístup k dětem, skromná