Zina Synáková, gynekolog Kamenický Šenov

MUDr. Zina Synáková

Uložit

Gynekolog Více

47 názor

Uložit


Adresy (2)

Praktický lékař gynekolog
náměstí T.G. Masaryka 1009, Kamenický Šenov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí
Praktický lékař gynekolog
Nádražní 29/30, Mimoň

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

47 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
G
Ověřený profil

Od Pani doktorkyvjsem odesla po 13 letech,v nejvyssi cas.To ze mam nejaky myom me zapomela informovat,kompletni vysetreni mi nikdy neprovedla,ze existuje nejake vysetreni cipku jsem zjisila az v liberci.Sestra je neprofesionalni,hruba,nechapu jak si vubec muze dovolit tahat z vas informace o vasem zdravotnim stavu pred dalsimi x lidmi a jeste byt vztekla kdyz ji to odmitate rict.Nikdy vice a nechapu jak k ni vubec muze nekdo chodit

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

J
Ověřený profil

musím uznat, že jsem naprosto spokojená s jednáním paní doktorky i sestřičky. Obě jsou vždy milé. Chodím k ní již 10 let a nikdy jsem neměla problémy. Jediné, co mě štvalo bylo to čekání, ale vzhledem k tomu, kolik k ní chodí žen, je to samozřejmé. Ty pozdní příchody mě občas taky štvaly, zvláště, když jsem byla objednaná hned na začátek a pak spěchala ještě do práce a byla jsem tam mnohem déle, než jsem myslela. Ale jinak si opravdu nemůžu stěžovat, za mě plus :)

L
Ověřený profil

Paní doktorka je velice milá, ochotná, má profesionální jednání. Chodím k ní odjakživa a rozhodně bych neměnila! Zvládá toho opravdu hodně, proto je doba objednání o něco delší. Avšak, jakmile jsem měla nějaký vážný problém, vždy byla ochotná mě přijmout ihned! Čtu zde spoustu negativních názorů na sestru, ale já mám i s ní ty nejlepší zkušenosti! Je trochu ráznější, to je pravda, ale v tom obrovském počtu pacientek si myslím, že je to naopak dobře, zvládá spoustu věcí najednou a tím celkově urychluje chod ordinace. Nikdy na mě nebyla nepříjemná, naopak vždy mi i potelefonu pomohla. Za mě jednoznačně palec nahoru!

P
Ověřený profil

Paní doktorka je úžasná, neměla jsem s ní nikdy jediný problém, vždy mi celkem ochotně pomohla, poradila. Nebyl problém ani s manželem u ultrazvuku.... Ovšem sestra, to je neštěstí, divím se, že ji paní doktorka nevyhodí, kazí ji o 100% pověst. Dovolat se tam je nemožné, když už se zadaří, chce se vám s telefonem hned praštit, když slyšíte tu hrůzu neochotnou. Vyptává se na problémy, do kterých jí nic není. Zato když jsem tam jednou přišla s manželem, mohla se samou ochotou rozervat. Vybavenost ordinace je špičková.

T
Ověřený profil

Velmi ochotná a vstřícná lékařka.Za těch několik let jsem spokojena a nemám jedinou špatnou zkušenost.A že se v čekárně déle čeká?je to ČEKÁRNA :) ne vážně,nedívím se,jelikož těch pacientů mají mnoho,a i z několika vesnic,je to poblíž jediný gynegolog.Vyšřetení také není přeci možné provest za minutku,je to gynekologie milé dámy,takže v čekárně prosím budte trpělivé.Vám by se jistě nelíbilo,kdyby vás jen tak lékař odbyl..Za mě Palec nahoru..

P
Ověřený profil

K paní doktorce chodím cca 20 let. Vždy je příjemná, ochotná poradit, milá a vstřícná. Kvituji i nové objednávání - dříve byla prohlídka ve znamení 3 hodin čekání, dnes na minutu dle objednání (má zkušenost). Sestřička je rázná, ale rychlá, svědomitá - pokud mám srovnat s jinými sestrami - naprosto perfektní. Pokud jí zastupuje jiná sestra, poznáte to již v čekárně. I když dojíždím z Č. Kamenice, neměnila bych :-)

N
Ověřený profil

Od paní doktorky jsem odešla,vuci sestře.Nemá uznané jednání k pacientkám.Když člověk potřebuje objednat,ptá se,jaký mate problem,myslim,od toho slouží paní doktorka a ne setra.Mela jsem problema sestra mi doporucila zajit do lekarny,pro neustáni problemu,jsem eprve mela navstivit ordinaci.Pani doktorce nemuzu rici jedine minus,ale sestra by si mela uvedomit,pro koho slouží a dle toho se chovat..

Ověřený profil

Volám do ordinace druhým týdnem a nemůžu se dovolat. Když sem tam šla osobně na 8:00 kdy začíná pracovní doba byla plná čekárna a nikde nikdo. Po 25 minutách jsem odešla a potkala paní doktorku jak si kráčí do ordinace. Vsadím se že se pacientům ani neomluvila. A objednací doba 3 týdny? Takže pokud budu mít něco vážného, tak si musím počkat 3 týdny - ale to už může být pozdě. A když sem šla do ordinace osobně, sestřička mi řekla: měla jste si zavolat.

jsem pacientkou u této lekařky 13let.doktorka výborná..
sestra,je též dobrá ,ale někdy by se měla ovládat,jistě chápu že nápor je to někdy velký,když je to jediná gynekologie v okolí(ale kdybychom se takto chovali všichni:)
jen je opravdu nepříjemné když se ptá ženy na problémy na plná usta před všemi v čekárně,ne že by se člověk ostýchal,ale je to velice nepříjemný pocit o tom hovořit..
jinak jsem spokojená..

Můžu vřele doporučit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti