MUDr. Zina Synáková

Praktický lékař gynekolog
náměstí T.G. Masaryka 1009, Kamenický Šenov

Praktický lékař gynekolog
Nádražní 29/30, Mimoň

Od Pani doktorkyvjsem odesla po 13 letech,v nejvyssi cas.To ze mam nejaky myom me zapomela informovat,kompletni vysetreni mi nikdy neprovedla,ze existuje nejake vysetreni cipku jsem zjisila az v liberci.Sestra je neprofesionalni,hruba,nechapu jak si vubec muze dovolit tahat z vas informace o vasem zdravotnim stavu pred dalsimi x lidmi a jeste byt vztekla kdyz ji to odmitate rict.Nikdy vice a nechapu jak k ni vubec muze nekdo chodit

musím uznat, že jsem naprosto spokojená s jednáním paní doktorky i sestřičky. Obě jsou vždy milé. Chodím k ní již 10 let a nikdy jsem neměla problémy. Jediné, co mě štvalo bylo to čekání, ale vzhledem k tomu, kolik k ní chodí žen, je to samozřejmé. Ty pozdní příchody mě občas taky štvaly, zvláště, když jsem byla objednaná hned na začátek a pak spěchala ještě do práce a byla jsem tam mnohem déle, než jsem myslela. Ale jinak si opravdu nemůžu stěžovat, za mě plus :)

Paní doktorka je velice milá, ochotná, má profesionální jednání. Chodím k ní odjakživa a rozhodně bych neměnila! Zvládá toho opravdu hodně, proto je doba objednání o něco delší. Avšak, jakmile jsem měla nějaký vážný problém, vždy byla ochotná mě přijmout ihned! Čtu zde spoustu negativních názorů na sestru, ale já mám i s ní ty nejlepší zkušenosti! Je trochu ráznější, to je pravda, ale v tom obrovském počtu pacientek si myslím, že je to naopak dobře, zvládá spoustu věcí najednou a tím celkově urychluje chod ordinace. Nikdy na mě nebyla nepříjemná, naopak vždy mi i potelefonu pomohla. Za mě jednoznačně palec nahoru!

Paní doktorka je úžasná, neměla jsem s ní nikdy jediný problém, vždy mi celkem ochotně pomohla, poradila. Nebyl problém ani s manželem u ultrazvuku.... Ovšem sestra, to je neštěstí, divím se, že ji paní doktorka nevyhodí, kazí ji o 100% pověst. Dovolat se tam je nemožné, když už se zadaří, chce se vám s telefonem hned praštit, když slyšíte tu hrůzu neochotnou. Vyptává se na problémy, do kterých jí nic není. Zato když jsem tam jednou přišla s manželem, mohla se samou ochotou rozervat. Vybavenost ordinace je špičková.

Velmi ochotná a vstřícná lékařka.Za těch několik let jsem spokojena a nemám jedinou špatnou zkušenost.A že se v čekárně déle čeká?je to ČEKÁRNA :) ne vážně,nedívím se,jelikož těch pacientů mají mnoho,a i z několika vesnic,je to poblíž jediný gynegolog.Vyšřetení také není přeci možné provest za minutku,je to gynekologie milé dámy,takže v čekárně prosím budte trpělivé.Vám by se jistě nelíbilo,kdyby vás jen tak lékař odbyl..Za mě Palec nahoru..

K paní doktorce chodím cca 20 let. Vždy je příjemná, ochotná poradit, milá a vstřícná. Kvituji i nové objednávání - dříve byla prohlídka ve znamení 3 hodin čekání, dnes na minutu dle objednání (má zkušenost). Sestřička je rázná, ale rychlá, svědomitá - pokud mám srovnat s jinými sestrami - naprosto perfektní. Pokud jí zastupuje jiná sestra, poznáte to již v čekárně. I když dojíždím z Č. Kamenice, neměnila bych :-)

Od paní doktorky jsem odešla,vuci sestře.Nemá uznané jednání k pacientkám.Když člověk potřebuje objednat,ptá se,jaký mate problem,myslim,od toho slouží paní doktorka a ne setra.Mela jsem problema sestra mi doporucila zajit do lekarny,pro neustáni problemu,jsem eprve mela navstivit ordinaci.Pani doktorce nemuzu rici jedine minus,ale sestra by si mela uvedomit,pro koho slouží a dle toho se chovat..

Volám do ordinace druhým týdnem a nemůžu se dovolat. Když sem tam šla osobně na 8:00 kdy začíná pracovní doba byla plná čekárna a nikde nikdo. Po 25 minutách jsem odešla a potkala paní doktorku jak si kráčí do ordinace. Vsadím se že se pacientům ani neomluvila. A objednací doba 3 týdny? Takže pokud budu mít něco vážného, tak si musím počkat 3 týdny - ale to už může být pozdě. A když sem šla do ordinace osobně, sestřička mi řekla: měla jste si zavolat.

jsem pacientkou u této lekařky 13let.doktorka výborná..
sestra,je též dobrá ,ale někdy by se měla ovládat,jistě chápu že nápor je to někdy velký,když je to jediná gynekologie v okolí(ale kdybychom se takto chovali všichni:)
jen je opravdu nepříjemné když se ptá ženy na problémy na plná usta před všemi v čekárně,ne že by se člověk ostýchal,ale je to velice nepříjemný pocit o tom hovořit..
jinak jsem spokojená..

Můžu vřele doporučit.