Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí
Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

paní doktorka, pokaždé co jsem u ní byl naprosto chybně určila diagnózu, jediné co jí zajímá je jestli chci neschopenku...Na všechno mi napíše antibiotika a ani se Vám neobtěžuje říct co Vám vlastně je. CRP možná má, ale za poslední 3 roky mi nasadila antibiotika na chřipku snad 10x a nic neměřila. A ano opravdu se u ní nečeká, ale ne proto, že by to měla dobře zorganizované, ale protože vám frkne to první co jí napadne abyste zbytečně nezdržovali. Pokud by jste nedejbože jí chtěli sdělit více symptomů, tak máte smůlu, protože Vám píše už recept. Tato doktorka je vhodná jen pro ty kteří vědí co za léky a léčbu chtějí, protože Vám napíše opravdu cokoliv.

Musim doporucit. Skvely pristup, chodime k ni s manzelem a jsme naprosto spokojeni. Pani doktorka ma CRP a pred nasazenim antibiotik si overi, zda jsou treba. Doporucuji.

Jsem velmi spokojen.

S paní doktorkou i sestrou jsem velice spokojená. Sestra je příjemná, dobře odebírá krev. Paní doktorka mě zve na prevence i očkování pomocí sms, taktéž výsledky krve dává vědět na mobil. Nikdy se u ní v čekárně dlouho nečeká. Paní doktorka předepisuje antibiotika s rozvahou, má i přístroj na stanovení CRP v ordinaci.

Doktorka léčí od stolu, dostavil jsem se k ní náhodou - nepřítomnosti mého lékaře, určila naprosti chybně diagnozu, léčila mne skutečně tím nejlevnějším penicilinem, má léčba u ni skončila hospitalizací v nemocnici.Této lékařce se obloukem vyhnout!

Mohu jenom chvalit za celou nasi rodinu. Pristup pani doktorky i sestry perfektni. Nikdy jsem necekal frontu v cekarne jako u jinych praktickych lekaru. Ma to dobre zorganizovany. S lecbou jsme spokojeni. Prevenci pacientu si hlida, upozorni ze bychom meli po 2 letech dorazit, nemusime si to hlidat sami. Jsme proste maximalne spokojeni!

v předměřicích nad jizerou

K paní doktorce chodíme celá rodina, s její péčí jsme spokojeni, děkujeme Hanzlovi

Paní doktorka je pohodová a super pečlivá....chodíme tam celá rodina už několik let, vřele doporučuji!!!!

Naprostá spokojenost,co více dodat.Vše řeší hned,nečeká se.Marešovi