MUDr. Zdeňka Stehlíková

Praktický lékař Více

Ústí nad Orlicí 1 adresa

21 názor

Adresa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé
Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

21 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil
Umístění: Ordinace prakt. lékaře pro dospělé Jiný

Paní doktorka by všechny pacienty léčila pouze na záda a nebo že si nemoci vymýšlejí a vždy se jenom zeptala tak co ještě chcete být doma?,ale že vás něco bolí to už přehlíží.
Po tomto přístupu jsem hned odešla k jinému obvodnímu a během měsíce jsem šla na operaci. Na paní doktorku nejsou dobrý reference.NEDOPORUČUJI!!!

P
Ověřený profil

paní doktorka, pokaždé co jsem u ní byl naprosto chybně určila diagnózu, jediné co jí zajímá je jestli chci neschopenku...Na všechno mi napíše antibiotika a ani se Vám neobtěžuje říct co Vám vlastně je. CRP možná má, ale za poslední 3 roky mi nasadila antibiotika na chřipku snad 10x a nic neměřila. A ano opravdu se u ní nečeká, ale ne proto, že by to měla dobře zorganizované, ale protože vám frkne to první co jí napadne abyste zbytečně nezdržovali. Pokud by jste nedejbože jí chtěli sdělit více symptomů, tak máte smůlu, protože Vám píše už recept. Tato doktorka je vhodná jen pro ty kteří vědí co za léky a léčbu chtějí, protože Vám napíše opravdu cokoliv.

V
Ověřený profil

Musim doporucit. Skvely pristup, chodime k ni s manzelem a jsme naprosto spokojeni. Pani doktorka ma CRP a pred nasazenim antibiotik si overi, zda jsou treba. Doporucuji.


V
Ověřený profil

Jsem velmi spokojen.


E

S paní doktorkou i sestrou jsem velice spokojená. Sestra je příjemná, dobře odebírá krev. Paní doktorka mě zve na prevence i očkování pomocí sms, taktéž výsledky krve dává vědět na mobil. Nikdy se u ní v čekárně dlouho nečeká. Paní doktorka předepisuje antibiotika s rozvahou, má i přístroj na stanovení CRP v ordinaci.


P
Ověřený profil

Doktorka léčí od stolu, dostavil jsem se k ní náhodou - nepřítomnosti mého lékaře, určila naprosti chybně diagnozu, léčila mne skutečně tím nejlevnějším penicilinem, má léčba u ni skončila hospitalizací v nemocnici.Této lékařce se obloukem vyhnout!


Ověřený profil

Mohu jenom chvalit za celou nasi rodinu. Pristup pani doktorky i sestry perfektni. Nikdy jsem necekal frontu v cekarne jako u jinych praktickych lekaru. Ma to dobre zorganizovany. S lecbou jsme spokojeni. Prevenci pacientu si hlida, upozorni ze bychom meli po 2 letech dorazit, nemusime si to hlidat sami. Jsme proste maximalne spokojeni!


v předměřicích nad jizerou


K paní doktorce chodíme celá rodina, s její péčí jsme spokojeni, děkujeme Hanzlovi


Paní doktorka je pohodová a super pečlivá....chodíme tam celá rodina už několik let, vřele doporučuji!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu