MUDr. Zdenka Škvařilová

Rožnov pod Radhoštěm 1 adresa

Praktický zubní lékař
Letenská 1183, Rožnov pod Radhoštěm

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Nedoporučují totu zubařku. Když mi vrtala zub ani mi nedala injekci a stále pokračovala ve vrtání todle není podle mě normální!!

K paní zubařce Škvařilové by mě už nikdo nedostal.. Šla jsem k ní s kazem, rozhodla o tom, že zub musí pryč-zub ani nebolel. Bez narkozy a čehokoliv se pustila do práce. Při této činnosti mi zvládla roztrhnout koutek ústt, rozbít o zuby vnitřní stranu rtů a zub zlomit. V dásni zůstal jen kořen, což nebránilo v dalším lomcování a páčení zubem, já už omdlévala když s pokrčením ramen uznala že "tohle asi nezvládne" a poslala mě do Ostravy kde mi to rozřízli a vytáhli zbytek zubu. Zároveň mi zašili koutek i rozražený ret zevnitř, protože to nebylo "jen odřené" jak tvrdila paní Škvařilová. K této paní zubařce už jsem si přišla pouze pro kartu a stehy si nechala vytáhnout jinde.

Dobrý přístup i ceny

jsem spokojen s prací p.doktorky,vždy mi vysvětlí jak bude postupovat a halavně bez bolesti

Na dovolené se mi zaklínila pecka z maliny mezi mrtvou šestkou a sedmičkou s výplní vpravo dole. Oba zuby strašlívě rozbolely. Druhý den jsem se s důvěrou obrátil na dr. Škvařilovou. Okamžitě se mě ujala, věnovala mi velké množství času a péče a udělal maximum pro to, aby zjistila, který zub je vinen. Nakonec, zřejmě vedena snahou o záchranu zubu, otevřela sedmičku a vložila klidnící vložku. O den později mě bolesti přivedly zpátky do její ordinace. Otevřela šestku a vybavila mě pokyny k jejímu čištění. Moje návrhy na vytřžení zubu odmítala s tím, že zub se snad ještě podaří zachránit. Za to a za pečlivé a ohleduplné úsilí, které mi věnovala, ji patří hodnocení velmi dobrý. Opravdu ji děkuji. O den později měla dovolenou a jiný lékař šestku vytrhnul, čímž mě trápení konečně zbavil.

Co mám tak od známých, kolegů a rodinných příslušníku vysledováno, tak musím uznat, že tahle paní doktorka má příznivé ceny hlavně tedy za bílou plombu. Její objednávací system funguje dobře, doporučuji se spíše objednávat od 10h a později, to už stačí srovnat časovou ztrátu z ranních bolestivých. Objednávací doba je měsíc až dva, což je teda dost. Bohužel lidi jsou magoři a zkoušejí to i bez objednání a doktorka se jim snaží vyjít vstříc, hlavně pokud mají malé děti. To se pak může stát, že se dostanete na řadu až 1,5h po termínu. Už má zakoupený i rentgen, což je hodně dobrý a může to hodně pomoci při diágnoze. Jediné co mě teda pěkně štve je, že když má dovolenou a ja jdu na bolestivé k její zastupující kolegyni, tak musím platit 90kč...to mi příjde teda hodně divné - no přeci nemůžu za to, že můj doktor má dovolenou...Co se týká kvality práce, tak jsem smířený s tím, že s jejíma plombama nesmím žrát mandle a oříšky. Jinak dobrý.

Tato lékařka nemá ani páru o tom,že existuje PARODONTOLOGIE,léta mě léčila s ústupem dásní,že nic na to neexistuje.Po změně zubařky jsem léčena s parodontozou 3 stupně,čeká mě operace(resekce dásní)a pak na 2 roky fixní rovnátka,takže trvalé následky,doživotní léčba a celkem i finančně náročná.