Zdenka Škvařilová, zubař Rožnov pod Radhoštěm

MUDr. Zdenka Škvařilová

Zubař

7 názorů

Uložit


Adresa

Letenská 1183, Rožnov pod Radhoštěm
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3

Obecné skóre
7 názorů

V
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Nedoporučují totu zubařku. Když mi vrtala zub ani mi nedala injekci a stále pokračovala ve vrtání todle není podle mě normální!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


N
Ověřeny pacient

K paní zubařce Škvařilové by mě už nikdo nedostal.. Šla jsem k ní s kazem, rozhodla o tom, že zub musí pryč-zub ani nebolel. Bez narkozy a čehokoliv se pustila do práce. Při této činnosti mi zvládla roztrhnout koutek ústt, rozbít o zuby vnitřní stranu rtů a zub zlomit. V dásni zůstal jen kořen, což nebránilo v dalším lomcování a páčení zubem, já už omdlévala když s pokrčením ramen uznala že "tohle asi nezvládne" a poslala mě do Ostravy kde mi to rozřízli a vytáhli zbytek zubu. Zároveň mi zašili koutek i rozražený ret zevnitř, protože to nebylo "jen odřené" jak tvrdila paní Škvařilová. K této paní zubařce už jsem si přišla pouze pro kartu a stehy si nechala vytáhnout jinde.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Dobrý přístup i ceny


jsem spokojen s prací p.doktorky,vždy mi vysvětlí jak bude postupovat a halavně bez bolesti


Ověřeny pacient

Na dovolené se mi zaklínila pecka z maliny mezi mrtvou šestkou a sedmičkou s výplní vpravo dole. Oba zuby strašlívě rozbolely. Druhý den jsem se s důvěrou obrátil na dr. Škvařilovou. Okamžitě se mě ujala, věnovala mi velké množství času a péče a udělal maximum pro to, aby zjistila, který zub je vinen. Nakonec, zřejmě vedena snahou o záchranu zubu, otevřela sedmičku a vložila klidnící vložku. O den později mě bolesti přivedly zpátky do její ordinace. Otevřela šestku a vybavila mě pokyny k jejímu čištění. Moje návrhy na vytřžení zubu odmítala s tím, že zub se snad ještě podaří zachránit. Za to a za pečlivé a ohleduplné úsilí, které mi věnovala, ji patří hodnocení velmi dobrý. Opravdu ji děkuji. O den později měla dovolenou a jiný lékař šestku vytrhnul, čímž mě trápení konečně zbavil.


Co mám tak od známých, kolegů a rodinných příslušníku vysledováno, tak musím uznat, že tahle paní doktorka má příznivé ceny hlavně tedy za bílou plombu. Její objednávací system funguje dobře, doporučuji se spíše objednávat od 10h a později, to už stačí srovnat časovou ztrátu z ranních bolestivých. Objednávací doba je měsíc až dva, což je teda dost. Bohužel lidi jsou magoři a zkoušejí to i bez objednání a doktorka se jim snaží vyjít vstříc, hlavně pokud mají malé děti. To se pak může stát, že se dostanete na řadu až 1,5h po termínu. Už má zakoupený i rentgen, což je hodně dobrý a může to hodně pomoci při diágnoze. Jediné co mě teda pěkně štve je, že když má dovolenou a ja jdu na bolestivé k její zastupující kolegyni, tak musím platit 90kč...to mi příjde teda hodně divné - no přeci nemůžu za to, že můj doktor má dovolenou...Co se týká kvality práce, tak jsem smířený s tím, že s jejíma plombama nesmím žrát mandle a oříšky. Jinak dobrý.


M

Tato lékařka nemá ani páru o tom,že existuje PARODONTOLOGIE,léta mě léčila s ústupem dásní,že nic na to neexistuje.Po změně zubařky jsem léčena s parodontozou 3 stupně,čeká mě operace(resekce dásní)a pak na 2 roky fixní rovnátka,takže trvalé následky,doživotní léčba a celkem i finančně náročná.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti