Zdenka Růžičková, praktický lékař Jablonec nad Nisou

MUDr. Zdenka Růžičková

Praktický lékař

Saskova, Jablonec nad Nisou
Praktický lékař pro dospělé

Navštívili jste tohoto specialistu?

Podělte se o své zkušenosti. Ostatní pacienti by rádi znali Váš názor na lékaře.

Přidejte názor

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, asi před měsícem jsme měli ve škole takový rychlý kurz o zdravotnictví a ukazovali nám, jak se podává injekce. Asi po 2 minutách, co jsem to sledoval se mi začalo dělat nějak slabo, měl jsem trochu pocit na omdlení a musel jsem se jít napít a až pak vše odeznělo.
    Já vím, možná je to trochu banální, ale důvod, proč to řeším je, že chci jít na medicínu. Vím, že se na to asi dá časem zvyknout, ale jak asi víte, tak na některých fakultách se tyhle praktické věci dělají už od prváku a já se bojím toho, že tam každou hodinu budu omdlívat. Proto se chci zeptat, jestli jsem schopný se toho sám zbavit (např. sledováním videí, kde jsou operace, krev, atd.?) a nebo jestli bych měl už rovnou přemýšlet o jiném oboru. Děkuju moc...

Dobrý den, lékař nemusí dělat jen krvavé věci, může dělat třeba rentgen a budete v pohodě. Určitě i medicínu s nějakým cvikem zvládnete

MUDr. Zdenka Růžičková