MUDr. Zdeňka Radotínská

Česká Lípa 1 adresa

Praktický lékař gynekolog
Havlíčkova 443, Česká Lípa

Dobrý den
K pí Doktorce Radotínské jsem chodila několik let a nemohu si vžádném případě na ní stěžovat vždy mě pomohla vtěžkých vhvílích , vše mi dukladně vysvětlila prostě sem se uní cítila naprosto v bezpečí .
Níkdy bych neměnila naopak mohu jen doporučit

Svou gynekoložku mám daleko a proto jsem už podruhé zkusila štěstí u paní doktorky Radotínské. I přesto, že má paní doktorka jistě dost práce se svými pacientkami, mě v obou případech ochotně objednala hned na následující den, byla velmi milá, profesionální, o problému, který mi zjistila, si se mnou promluvila a nad rámec přidala své rady k nezaplacení. Od své gynekoložky jsem zvyklá, že se mi problémy táhnou několik měsíců, u paní doktorky Radotínské jsem byla v pořádku do dvou týdnů. Velká škoda, že už nenabírá nové pacientky. Tímto bych chtěla poděkovat jak paní doktorce, tak báječné sestřičce, která by opravdu - jak už tu někdo psal - měla vyhrát cenu Sestřička roku. Přeji jen to dobré.

Dobrý den,k paní doktorce chodím už přes 7 let, vždy jsem byla hrozně spokojená. S přístupem, lidským chováním, sestřička je také velmi milá, nikdy jsem ji nezažila se špatnou náladou. Nutno tedy říci, že jsem nikdy neměla žádný problém. To že jsou doktoři milí a vstřícní je věc první, ale dobrý lékař se asi pozná, až když je ,,problém,,. Já byla u paní doktorky včera s oznámením, že mám podezření na těhotentství, dle testů. Paní doktorka mě prohlédla, jako na klasické kontrole a řekla pouze ,, JE TAM,,To bylo vše. Pak mi to nedalo a zeptala jsem se, kdy bude první ultrazvuk (ano vím, že u nás v čr jsou pojišťovnami hrazené 3 UZ) a odpověď mě zcela šokovala ! V podstatě nad mým dotazem mávla rukou a sdělila mi, že ten bude až ve 12 týdnu... Že by tam teď nic nejde vidět a něco v tom smyslu, že je to jen na vidění metoda. Takže mě tedy objednala na další týden, kdy budu mít první vyšetření a pak by mi vypsala průkazku, ale bez potvrzení ultrazvukem!!! Nezlobte se na mě, ale první ultrazvuk ve 12 týdnu mi připadá dost pozdě!! Jednak se dělá kvůli srdíčku, teď mám 7 týden, a jednak kvůli vyvrácení mimoděložního. Kdyby mě poslala teď a pak až ve 12, nepípnu a jsem spokojená.Ale takhle?!Toto mě velmi zarazilo a co jsem se kde ptala, je to neprofesionální přístup. Jak může vůbec vypsat průkazku, když vlastně neví, jestli srdíčko miminka bije.. Nehledě na to, že spíše řešila to, jestli budu mít ještě svatbu, než se to narodí a že nás pak každý stejně pomluví, ať vezmem jen svědky..Ráda si s paní dr vždy popovídám, ale tohle mi přišlo dost divné..Je mi z toho do breku, vážně jsem myslela že mám skvělou doktorku... Na ultrazvuk se nechám ještě teď poslat od jiného lékaře a pravděpodobně paní doktorku vyměním..

Paní doktorka se o mě stará od puberty. Vždy byla příjemná a šetrná. Poradila mi se vším, co mě trápilo. Řešení problémů bylo rychlé, odborné. A obřím plus je také velmi příjemná sestřička.

S paní doktorkou jsem spokojená, chodím k ní někdy od 16let, tedy již skoro deset roků. Vždy s čímkoliv poradila, pomohla. A má naprosto úžasnou sestřičku :-)

Tak to jste asi všechny spadly z višně. Dneska jsem byla u pí. Radotínské a horší přístup jsem od žádného lékaře nezažila. Paní Radotínská má velmi divný přístup k ženám, které si myslí že jsou těhotné. Byla jsem zaražena a znechucena velmi nepříjemným a povrchním chováním. Jediným velkým plusem byla paní sestřička. U té by si paní doktorka měla vzít příklad lidského chování.

Jsem ráda, že mohu chodit právě k pí. doktorce Radotínské, ona i sestřička jsou vždy velmi milé a příjemné k pacientkám a patří jim můj velký dík a obdiv.

Připojuji se s velkými díky paní doktorce Radotínské i její sestřičce.Vážím si toho, že můžu chodit právě k nim. Jsou obě vždy velmi příjemné,profesionální,vždy poradí.Přeji oběma aťse jim dobře daří co nejvíc ve všem a děkuju,moc...

Děkuji paní doktorce i sestřičce za jejich přístup. Moc mi pomohla a dnes jsem od ní opět odcházela s pocitem, že je odborník na svém místě. Děkuji že mě přijala a vyřešila mé obtíže se kterýma mi nepomohli lékaři před tím, ačkoli jejich ordinace vypadaly velmi luxusně. Vážím si lidí, kteří dělají věci dobře, jako paní doktorka Radotínská.

U paní doktorky Radotínské jsem od roku 1995 a neměnila bych. Má lidský přístup k pacientům stejně tak i sestřička.Jsem moc spokojená.