Praktický lékař gynekolog
Božíkov 9, Zákupy

s paní doktorkou a sestřičkou mám jen ty nejlepší zkušenosti, mohu jen doporučit.
Začala jsem její ordinaci navštěvovat v těhotenství a jen a jen spokojenost...
Nevíte někdo, od kdy paní doktorka začne ordinovat? Nerada bych hledala jiného ženského lékaře, těžko bych hledala lepší..L.Novotná, e-mail lena.novisova@seznam.cz

Děkuji doktorce za její přístup. Sestřička také naprosto báječná, mohu jen doporučit.

Velmi výborná lékařka! Není co dodat. Jsem opravdu moc moc spokojená.

Velmi citlivý přístup ke všem věkovým kategoriím,je jemná a ohleduplná při vyšetření,její poradny pro těhotné jsou pro budoucí maminky opravdu poradnou,kde získají všechny potřebné informace a i z vyšetření mají pocit,že každá mamina je jediná na světě.Odrodila jsem u ní všechny tři děti a moje nejstarší dcera už k ní dochází také a nemůže si paní doktorku vynachválit.

?

výborná lékařka,jste tu opravdu pacient a ne ,,kus",a hodina na kterou jste objednaná platí

nemám výhrady