Praktický lékař stomatolog
Plynárenská 1915, Hranice

Musím v úvodu se přiznat, že zubaře/-ku moc nevyhledávám. Je jedno kdo to je, protože mám odmala zubaře špatně „za fixovaného“ , že to je ten s tou vrtačkou… :-)
Dneska jsem byl poprvé u této paní doktorky. Okolnosti mě přiměly, protože má předchozí zubařka (Červeňová Eva) skončila – odešla do důchodu. Jinak bych zubařku neměnil.
Tak jsem měl trochu ze změny obavy, kde mám jít, ke komu. Dneska Vás zubař taky všude nevezme.

Tato paní doktorka Zdenka Oppová je opravdu „šikovná“. Kdo se rozhodne k ní jít určitě nemusí mýt strach. Pokud Vám náhodou bude muset vrtat zub nebo odstraňovat zubní kámen, všechno dělá jemně a citlivě. Má „cit v ruce“ a tak to má být. Určitě u ní nehrozí, že by Vám zbytečně trhala nebo vrtala zuby. A na závěr musím dodat, že i je příjemná i její sestra.

Někdo si stěžuje na toho a onoho zubaře. Důležitý je se taky o zuby trochu starat. Nejenom si je čistit aspoň každý večer před spaním, ale i omezit sladký a trochu prostě dbát i na tu stravu přemíra masa taky škodí :-) Když to budete dodržovat tak Vám zubař nebude muset zbytečně zasahovat do zubů. Asi to chce mýt i trochu štěstí pravda… už od mala to podchytit. Není nad to mýt svoje zuby :-) proto se o ně starejte...

Jsme s prací paní doktroky naprosto spokojí!

Paní doktorka je podle mně naprostá jednička, ví, že jsem největší strašpytel a přece je vždy hodná a milá a dokáže uklidnit. Ještě nikdy se mi nestalo, že by byla neochotná či nepříjemná, právě naopak. Mohu vřele doporučit a děkuji paní doktorce za skvělou péči!!!

paní doktorka je velice hodná a jemná, někdy mám pocit, že se té vrtačky bojí víc než já, ale spíš je to tak, že chce způsobovat minimum bolesti.já jsem spokojená.

Doporučuji, kladný vztah k pacientům, vždy vyjde vstříc.po odborné stránce nemám problém.