Adresa

Priv. prakt. lékařka pro děti a dorost
Okružní 4699, Zlín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřený profil
Umístění: Priv. prakt. lékařka pro děti a dorost

Paní doktorka je úžasný a laskavý člověk a odborník, který se málokdy vidí. Kdybychom se neodstěhovali do jiného města, určitě by dcera chodila k ní, jako já když jsem byla malá. Dceři nedávno pomohla vyřešit 4 měsíce zanedbaný úraz, který lékaři v Brně neřešili. Děkujeme.

M
Ověřený profil

Sama jsem chodila k paní doktorce celé dětství, teď k ní chodím pro změnu s dcerou. Velká spokojenost, pečlivá, všímá si i věcí, které ani mě, jako rodiče nenapadnou. Velice příjemný přístup k dětem!

Ověřený profil

Chodila jsem k p.dr.Malotové s dcerami od narození.St.dcera má 19roků,tak má teď dospěl.doktorku a ml.dcera je stále u dr.Malotové.
Holky i já si na ni nemůžeme stěžovat.Ale to, že je to svéráznější člověk s trochu chladnější přístupem k dětem,je pravda.
Někdo tu psal,že než pošle dítě ke specialistovi,tak první sama léčí.Pokud si neví rady,pošle teprve k odborníkovi.Ale to je snad běžný postup.Vždyť dětský i dospělácký praktický lékař má mít všeobecný přehled o všech nemocech.Potom by to byl špatný lékař.


Ověřený profil

Člověk lecos překousne,ale trpělivost mi došla,když tato dr.zaskakovala naši doktorku a absolutně nereagovala na to co jí manželka říká o potížích našeho potomka.Nejen,že řekla,že to nic není,ale udiveně zírala co si ji dovolujeme vůbec říkat.Dopadlo to tak,že jsme radši jeli na pohotovost,kde nám ihned nasadili antibiotika a udělali potřebná vyšetření.Jako bych se s dr.Malotovou vrátil do svých dětských let,kdy jsem k ní byl přidělen jako dítě.I tehdy měla stejný přístup.Již nikdy!Ještě,že si dnes můžeme pediatra vybrat.


paní doktorka je poněkud svérázná, velmi konzervativní, jede v "zajetých kolejích", co platilo před lety musí být dobré i dnes (ač již jsou některá doporučení týkající se např. výživy dětí apod překonána) ...možná je to věkem, nevím


Je to velmi dobrá a zkušená dětská lékařka a máme jen dobré zkušenosti. Jen by p. doktorka mohla být trochu méně konzervativní. Ale i tato vlastnost se mnohdy cení.


Zatím chodíme velmi krátce, ale dr. se nám zdá dobrá. Hlavně jsem konečně po 16 letech zjistila, co přibližně obnáší preventivní prohlídka. Náš bývalý dr. ji nedělala, jen psal.


Došlo k chybě, zkuste to znovu