Zdeňka Lehkoživová, praktický lékař Uherský Brod

Nivnická 41, Uherský Brod
Praktická lékařka pro dospělé

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Umístění: Praktická lékařka pro dospělé Jiný

Výborná lékařka. Pečlivá. Jak už tady zaznělo, jediná nevýhoda, je čekání v čekárně - to je ale dáno tím, že se každému pečlivě věnuje a nevystavuje předpisy jen tak od stolu.
Nejraději bych ji neměnil, ale je jen otázkou času, kdy nám paní doktorka odejde do důchodu, protože už teď přesluhuje. A doufám, že se mi podaří najít tak zodpovědného a skvělého praktického lékaře jako je paní doktorka Lehkoživová. Prostě žena na správném místě.

Umístění: Praktická lékařka pro dospělé

Velmi pečlivá lékařka. Opravdu netuším, koho si vyberu, až paní doktorka skončí praxi. Jediná nevýhoda je dlouhá čekací doba, což je dáno pečlivostí paní doktorky.

velmi dobrá a poctivá doktorka. I když jsem dvacet let z fabriky, nemám důvod měnit a moje manželka si ji nemůže vynachválit, protože vždycky, když je jí zle ( což v poslední době je hodně často ), tak má vždy pro ni východisko, včetně perfektního zacházení a vlídného slova. MÓÓÓÓC VELIKÝ DÍK

Jednoznačně nejlepší, nejpoctivější a nejpreciznější praktický lékař ke kterému jsem kdy během svého života chodil. Michalčík Bánov

pečlivá

Výborná lékařka, vstřícná, po odborné stránce určitě na vysoké úrovni, pečlivá, přístup k pacientům skvělý, v případech, které to vyžadují poskytne vyšetření specialistou, nic nezanedbá. Stejně kladně lze hodnotit i sestřičku. Vřele doporučuji.

Velmi zodpovědná lékařka, na vysoké odborné úrovni s lidským přístupem
k pacientům.

Velmi pečlivá lékařka, myslím že i odborně na úrovni, s velmi dobrou zdravotní sestřičkou.

Výborná doktorka - milý přístup a všechna potřebná vyšetření, aby se nic nezanedbalo, které jiní doktoři ani nedělali..
Zbytečně se nevybavuje a vyjde maximálně vstříc. (Bez uplatků) Doporučuju.

spokojený krajně