Ambulance klinického logopeda
Velkopavlovická 25, Brno

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Paní magistra je velice trpělivá, laskavá, vždy dobře naladěná. Synovi i mě byla od začátku sympatická.
Moc se mi líbil její partnerský přístup k dítěti. Umí pochválit a motivovat.
Syn se naučil říkat r i ř - sice to trvalo několik měsíců, ale hodně taky závisí na tréninku doma, což jsme někdy trochu šidili.
Paní logopedku mohu jen doporučit.

Po roce docházení na logopedii žádný posun, žádný výsledek. Celý rok jsme pracovali s 1 stránkou slov. Syn nečíkal "r" a "ř" - naopak se ho naučil říkat krkem.
Nyní po změně logopeda nám bylo řečeno, že špatně klade jazyk i při "L", což je základem pro R a Ř - toho si původní paní logopedka ani nevšimla. Pracujeme se sešitem, do kterého nám každou hodinu přibývají nové věci. Syn se nyní zlepšuje po malých krůčcích, ale zlepšuje. Doporučuji paní logopedku Veselou, která opravdu napravuje vady řeči.

Paní logopedka je k dětem milá, vstřícná, ale spokojeni jsme nebyli. V ordinaci jsme byli 1x za 14 dní přesně 7 až 12 minut, což mi přijde krátké, logoped. doporučení byla stále stejná, bez vývoje a nápadu. Po několika měsících výsledek nulový (syn se r a ř říkat nenaučil, ani se v tom neposunul).

Před několika lety jsem k paní magistře docházela se svým starším synem.Byla milá, vstřícná, trpělivá.Syn se dokonce na návštěvy u logopeda těšil.Nyní mám druhého syna ve věku tří let a opět nastal čas na nápravu řeči. Vůbec jsem neváhala a obrátila jsem se automaticky opět na paní Lauremannovou.Mohu ji všem vřele doporučit-její přístup k dětem i rodičům je skvělý.

moc hodna a trpeliva ve srovnani s logop stacionarem v lisni kde pouzila dokt nasili na synovi je tahle pani doktorka vybornak