Zdeňka Kůrková, pediatr Milevsko

MUDr. Zdeňka Kůrková

Uložit

Pediatr Více

4 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřeny pacient

Chodím k paní doktorce se všemi třemi dětmi a nemůžu si na ni stěžovat. Někdy si nechám zopakovat co říká, ale rozhodně to není něco strašného a naopak o děti se stará pečlivě (nekdy až přepečlivě) a cokoli potřebuju,vždy vyjde vstříc.

Ověřeny pacient

Ja jsem chodila k pani doktorce uz jako male dite, vzdy byla moc ochotna a pecliva, dnes u ni mam zaregistrovane i obe male deti.Na jeji rychlejsi mluveni jsem si uz zvykla a kdyztak se vzdy zeptam, kdyz nerozumim a ona mi vse zopakuje.Techto peclivych doktoru uz moc neni, diky stehovani jsem jich se svymi detmi vyzkousela vice a MUDr.Kurkovou jen doporucuji.

T
Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem byla s dcerou jednou, když neordinoval náš stálý lékař. Odcházela jsem, aniž bych věděla, co má malá vlastně za nemoc. Paní doktorka si ťukala vše na stroji a mezitím si něco naprosto nesrozumitelně mumlala. Měla jsem podezření na angínu, což se nepotvrdilo - ve zprávě jsem našla něco o bronchitidě. Dostaly jsme antibiotika - buď tak silná nebo v nesprávném dávkování ?!? - dokud je tehdy 3letá dcera nedobrala, měla průjem, přestože jsem jí dávala probiotika. K téhle paní doktorce už NIKDY!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Neuvěřitelně nemožná doktorka, naprosto neschopná cokoli člověku vysvětlit. Jeden, aby si koupil diktafon a nahrával si ji, a teprve doma si zpomaleně poslechl co se mu snaží sdělit. Vyjít někomu vstříc je pro paní doktorku úkol přímo nadlidský.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti