Praktický lékař pro děti a dorost
Albrechtická 35/2175, Krnov

Dostali jsme se k p. doktorce o víkendu, kdy sloužila na dětské pohotovosti. Nejenže pohmatem a kouknutím do krku dítěte řekla, že to je na ATB, ale odmítla udělat na mou žádost vyšetření CRP, jestli jsou opravdu ATB nutná. Také nevyšetřila ani donesenou moč. Její postoj byl poýšený, ptala se, jestli má zdravotnické vzdělání, že si dovoluji oponovat nebo snad něco žádat, že si je storpocentně jistá i přes CRP. Dítě v té chvíli bylo již bez horečky a měla jen kašel,potřebovala jsem se ujistit, zda to nesedí na průduškách či jinde. Jelikož se teplota nezvedla a kašel začal ustupoat hned druhý den, ATB jsme naštěstí nenasadili. Dítě již v úterý bylo bez kašle, zcela zdrávo. Potrzeno dvěma lékaři, že tento postup nebyl zcela adekvátní. Co mi ale spíše chybělo byla empatie, více lidskosti a méně povýšenosti.

K MUDr. Jarošové jsem chodíval jako dítě. Nedá se jí nic vytknout.

Paní doktorka je opravdu milá, usměvavá, a příjemná. Ale mrzí mě, že už mnohokrát, když jsem ji v ordinaci potřebovala, byla tam za ní náhrada :/

Paní doktorku mám velice ráda,vždy mi poradí,pomůže a mé děti se nebojí k ní chodit....sestřička si také zaslouží velkou pochvalu je přijemná milá a vstřícná nejen k dětem,ale i k rodičům.všem určitě doporučuji...

K paní doktorce jsem chodila jak dítě a určitě až budu mít já děti tak tam budu chodit taky hodně mi pomohla...a věřte nebo ne poslala mě až do Ostravy protože paní dr. Filipczikova nepoznala co mi je na koznim....takze uz se tesim az ji budu zase navstevovat a sestricku taky

S paní doktorkou jsem spokojená.Chodím tam se svým synem a žádný konflikt jsme spolu neměli a doufám, že žádný mít nikdy nebudeme.Jak už někdo zmínil, je strašně důležitá komunikace. Nebát se zaptat na cokoli a paní doktorka vždy ráda určitě odpoví a bude se snažit pomoct. Aspoň u mě to tak vždycky bylo. Nedávno měla těžkou nehodu a byla jsem nervózní z toho jestli se bude moct vrátit nebo ne. Naštěstí je zpět.

Velice příjemná paní doktorka s milou a hodnou sestřičkou.

Paní doktorku znám už léta.Je příjemná ochotná.Nikdy jsem neměla žádný problém.Její sestřička je sluníčko, mladá a zkušená.Mají nádherně upravenou ordinaci a vždy jsou ochotny poradit, nic není problém.Vřele doporučuji.

Paní doktorku znám několik.Zdá se mi čím dál příjemnější a přístupnější.Nedá mi to a musím reagovat na předešlý ohlas -pokud má někdo problém je třeba o něm diskutovat a rozumně si promluvit.Není nic jednodužšího než někoho pomlouvat a ještě se nepodepsat.Co dotyčná/ný/skrývá?Já jsem nikdy neměla s paní doktorkou ani sestřičkou žádný problém.Jsou usměvavé a snaží se vždy pomoct.Jsou lidské a můžete si promluvit o čemkoliv.Vřele doporučuji.

K paní doktorce už léta chodím, nejdříve sama jako dítě, teď s oběma mými dětmi a jsem maximálně spokojená. Paní doktorka je vždy milá a s dětmi to umí - to samé platí i pro její setřičku. Takže všem doporučuji:-)