MUDr. Zdeňka Holáňová

Uherské Hradiště 1 adresa

Praktický lékař
Větrná 904, Uherské Hradiště

Umístění: Praktický lékař Jiný

I přes to,že mám stále bolesti mě doktorka ukončila neschopenku a údajně si to mám domluvit v práci..neuvěřitelné

Nerada posílá na odborná vyšetření. Nepozná alarmující příznaky rakoviny 4. stupně! Léčí ji jako virózu!!!

P.doktorka velmi příjemná,pozorná, vše vysvětlí. Ale velmi nepříjemné je, že sestra sedí hned naproti stolu p. doktorky, slyší vše, na všechno reaguje, měla jsem vždy pocit, že vyšetřuje spíše sestra, je zvědavá, na vše reaguje. Někdy jsem měla pocit, že ordinaci vede spíše sestra. Je to nepříjemné, velmi nevhodné.Tuto ordinaci jsem změnila, ale ne kvůli p. doktorce, ale kvůli nepříjemné arogantní sestře, také je mi velmi nepříjemné, že mi sestra tyká,i když je mi 40 let. Sice mě takto oslovuje i p. doktorka, ale to mi zas tak nevadí. Sestru určitě vyměnit.

Milá, skromná, pečlivá,odborně na výši,a to je asi trnem v oku nespokojených pacientů.I kdyby se rozkrájela,nebudou nikdy spokojení. Nechápu, proč neodejdou, když mohou změnit "špatného lékaře, za lepšího".Navíc odjakživa platí:není na světě člověk ten, který by se zalíbil lidem všem....hlavně těm vychytralým, kteří chtějí pro sebe všechno a sami nedokážou dát nic..Myslíte, že je to med ,také chytrolíny léčit, v dnešní době, kdy pojišťovny sledují každou korunu a dávají pokuty za překročení výdajů...Že Vám není hanba!!!!Zkuste si to a za týden budete hodnotit jinak!!!

Paní doktorka výborná, hodná. Sestra stojí za ...........
do všeho se sere a je nepřijemná. Vyměnit!!!!!!!!!!!

Paní doktorka je velmi ovlivněna sestřičkou.. někdy jsem měla pocit, že mě vyšetřuje sestra a ne doktorka. Je to nepříjemné,když se něco zeptáte doktorky a odpoví vám sestra.. hrzné a neprofesionální...

S paní doktorkou jsme maximálně spokojen.
Vždy dokáže pečlivě vysvětlit zdravotní stav i postup následné léčby.
Ať jsem se na ni obrátil s jakýmkoli problémem, vždy mě vyslechla a pomohla mi.

Nerada posílá na odborná vyšetření. Řeší problémy, na které odborně nemá. Zvědavá sestřička pracuje přímo v místnosti lékařky - naprosto nevhodné pro pacienta. Někdy mám pocit, že v této ordinaci je zdravotní sestra víc než mdlá doktorka.

Paní doktorka sdílí ordinaci se svou zdravotní sestrou což má velice negativní dopad na vztah pacient-lékař. Pacient se poté nedokáže otevřeně rozhovořit o svých problémech a lékař nedokáže sejmout svou masku kterou nosí před svým personálem, vybočit z naučených schémat chování a chovat se individuálně. Výsledkem je velice autoritativní přístup, který odmítá jakékoli ideje ze strany pacienta při hledání příčiny problému(i ty potencionálně správné) a absence empatie projevující se nezájmem jít do hloubky problému, např. tak že na člověka bude pohlížet jako na celek a ne jako na chodící shluk orgánů a tkání což má ve zvyku.

Velice pečlivá paní doktorka, vysvětlí, co se s člověkem děje a popíše jak bude v léčbě postupovat. Příjemné vystupování je u ní samozřejmostí.