Zdeňka Franková, otorinolaryngolog Brandýs nad Labem

MUDr. Zdeňka Franková

Uložit

Otorinolaryngolog Více

3 názory

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Wolkerova 603, Brandýs nad Labem
Sam. ord. lék. specialisty - ORL

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

3 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
2
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem byla vždy velmi spokojena.Nedávno jsem tam byla a byla tam úplně jiná doktorka.Nevíte někdo kam se přestěhovala paní doktorka Zdeňka Fraňková???Děkuji


Ověřeny pacient

Při návštěvě jsem byl překvapen, jak pečlivě se mi paní doktorka věnovala, udělala celkovou diagnózu a nezanevřela na věci, které by mohly být spojené s nemocí. Při dalších dotazech byla velice ochotná a ráda poradila. Neřekl bych, že ruční vypisování bylo zdlouhavé, docházím ke starému sportovnímu lékaři a ten si poznámky dělá také písemné a jsem s ním velice spokojen! Řekl bych, že jediné co bylo dlouhé byla, tak důkladná diagnóza, která si myslím, že je u pacienta to nejdůležitější a mám plno zkušeností, jak doktoři namačkaj pár iniciálu do PC a dál se nezajímají. Tak v tomto ohledu bych vůbec nesouhlasil. Ještě jednou děkuji paní doktorce za skvělou léčbu.


Doktorka není až tak špatná, pomohla mi...Bohužel nemá PC, takže vše ručně vypisuje na papír a to velmi velmi podrobně, když tam jdete podruhé, čte si co psala a trvá to příšerně dlouho. PC slouží k určitému systému vkládání dat a pro lepší orientaci, tímto překonaným způsobem vedení stavu pacienta zbytečně prodlužuje čekací dobu, která je tedy opravdu neskutečná!!! Jste objednaní na 8.00 jdete na řadu v 11.00! Sestra je sice asi hodná paní, ale neuvěřitelně mimo, zpomalená a zmatená...Taktéž mají velmi podivný systém ve vybírání poplatků, platím kdykoliv tam vkročím, byť jen na kontrolu...nevím, nechtěla jsem se dohadovat, ale je to určitě neoprávněné vybírání. Dejte si na to pozor!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti