Wolkerova 603, Brandýs nad Labem
Sam. ord. lék. specialisty - ORL (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

S paní doktorkou jsem byla vždy velmi spokojena.Nedávno jsem tam byla a byla tam úplně jiná doktorka.Nevíte někdo kam se přestěhovala paní doktorka Zdeňka Fraňková???Děkuji

Při návštěvě jsem byl překvapen, jak pečlivě se mi paní doktorka věnovala, udělala celkovou diagnózu a nezanevřela na věci, které by mohly být spojené s nemocí. Při dalších dotazech byla velice ochotná a ráda poradila. Neřekl bych, že ruční vypisování bylo zdlouhavé, docházím ke starému sportovnímu lékaři a ten si poznámky dělá také písemné a jsem s ním velice spokojen! Řekl bych, že jediné co bylo dlouhé byla, tak důkladná diagnóza, která si myslím, že je u pacienta to nejdůležitější a mám plno zkušeností, jak doktoři namačkaj pár iniciálu do PC a dál se nezajímají. Tak v tomto ohledu bych vůbec nesouhlasil. Ještě jednou děkuji paní doktorce za skvělou léčbu.

Doktorka není až tak špatná, pomohla mi...Bohužel nemá PC, takže vše ručně vypisuje na papír a to velmi velmi podrobně, když tam jdete podruhé, čte si co psala a trvá to příšerně dlouho. PC slouží k určitému systému vkládání dat a pro lepší orientaci, tímto překonaným způsobem vedení stavu pacienta zbytečně prodlužuje čekací dobu, která je tedy opravdu neskutečná!!! Jste objednaní na 8.00 jdete na řadu v 11.00! Sestra je sice asi hodná paní, ale neuvěřitelně mimo, zpomalená a zmatená...Taktéž mají velmi podivný systém ve vybírání poplatků, platím kdykoliv tam vkročím, byť jen na kontrolu...nevím, nechtěla jsem se dohadovat, ale je to určitě neoprávněné vybírání. Dejte si na to pozor!!!