Sam. ordinace PL - gynekologa
Sádecká 366, Řevnice

Umístění: Sam. ordinace PL - gynekologa Jiný

Pan doktor Vrtiška je můj gynekolog již třicet let a nejen můj, ale i mé sestry, setřenice, tety ... všichni k němu chodíme léta a jsme spokojené se skvělou péčí. Dokonce byl ochotný i poradit mi po telefonu, když jsem nějaký rok žila v Itálii a tam byla gynekologie v Perugii šílená. Má můj velký dík!

Vyšetření ve FN Motol. A mohu říci jen. Děkuji moc. Pan doktor všechno vysvětlil, byl ochotný a milý.

Nejsem stezovaci typ člověka, před lékaři smekám a vážím si nesmírně toho,co dělají pro nemocné lidi.Toto se ale nedá rozhodně říct o panu doktoru Zdenkovi Vrtiskovi,který ošetřoval moji 89 letou maminku.Jeho hrubý,netaktni a naprosto neprofesionalni přístup mě přinutil k tomu,napsat tuto recenzi.Aby na starenku,která potřebuje gynekologicke vyšetření,má demenci a stejně nerozumí tomu,co po ní ten lékař chce měl říkal,že se chová,jako kobyla poprvé u kováře a podobné stupidní poznámky,tak tohle jestli někomu přijde tak,že je pan doktor vtipný,mě přišel spíš trapný a sprostý.Úcta ke stáří mu evidentně nic neříká i když sám už patří ke starší generaci.Je mi z toho smutno a doufám,že s tímto panem doktorem už nikdy ve svém životě nebudu muset potkat !!!!! :-(

Dobry den,
Vymenila jsem 3 gynekologa nez jsem se dostala k panu Vrtiskovi. Je uzasny. Sleduje me v tehotenstvi a nevnima tehotenstvi jako nemoc coz je prima. Zadny problem ale nezanedbava. Je chapavy a ochotne odpovida na dotazy, nespecha, nevyhazuje rychle s ordinaci jak delaji jine specialisti. Me naprosto vyhovuje a mam radost ze jsem konecne sehnala normalniho gynekologa v Praze.

Nejlepší gynekolog u kterého jsem byla, chodila jsem dlouhý čas ke své gynekoložce s problémem na který mi říkala že mi nic není, když jsem šla pak už k panu doktorovi tak mě hned poslal na zákrok po kterým už je vše v pořádku , tak že jen pana doktora doporučuji.

K panu doktorovi chodím již od mládí a nemůžu si stěžovat. Vždy vše prokontroluje, vyšetří, zeptá se a je ochotný. Hlavně je lidský a vše moc pěkně vysvětlí.

K panu doktorovi chodím už 7let.Vše bylo super,pan doktor je milý a ochotný a vtipný:-)nikdy jsem s ním neměla problém.Když jsem jela do Motola s jakým koliv problémem nechala jsem si zavolat jedině jeho a nikdy se nestalo že by nedorazil.V Sádecké jsou ještě jiní lékaři,byla jsem u všech ale pan Vrtiška je jednička:-)))

Před nějakou dobou jsem zde nechávala názor na tohoto pana doktora a nyní vidím, že můj příspěvek byl i s ostatními negativními smazán. To vypovídá o charakteru. S mým problémem mi nepomohl, choval se sprostě a zesměšňoval. Jeho doporučení: "Tak si kupte tea tree oil a kapte si ho tam" je opravdu výrok hodný lékaře 21.století. Stanovil špatně diagnozu a odeslal mě domů. Ten den jsem ještě vyhledala jiného lékaře, který mě okamžitě ošetřil a pomohl mi od bolesti. Toto "vyšetření" u něj byl nejhorší zážitek u lékaře za celý můj život. Mluvím proto o něm s hodně ženami, abych je varovala a nikdy k němu nechodily. Několik z nich ale mělo velmi podobný zážitek. Všechny u něj byly v Motole. Zjevně pan doktor používá dvojí metr na své pacientky v Řevnici a v Motole. Tento pan "doktor" by buď měl vrátit diplom a nebo si projít psychoterapií na téma "Jak by se měl doktor chovat k pacientkám".

K panu doktorovi chodím už 11 let a byla jsem vždy spokojená i s ním i s pí. doktorkou, která je přítomna čtvrtky, nyní se pokoušíme o miminko a vím, že jsem v péči dobrého gynekologa.

s panem doktorem sem byl driv hodne spokojena ale po dvou potratech kdyz sem chtela od nej do poruceni na genetiku rekl mi ze to je zbitecne ze jsem naprosto zdrava me to nak stejnak neprislo normalni.. tet sem presla k jinemu a udelal mi takove vysetreni jako on my nikdy neudelal.. neberu tem co sou snim spokojene ale u nej my proste vadi kolikrat kdyz jsem tam byla na ultrazvuk tak ho mel rozbitej coz je takove zajimave pak mi udelal fotku rekl ze plod je zdravy druhej den sem sla do motola na genetiku a tam mi rekl ze se spletl ze nejsem tehotna mela sem jit na vyvolavacku ja ji odmitla jelikoz testy ukazovaly ze sem odjela jsem na dovolenou a nahle za 14dni potrat ve 2 mesici. prijde mi ze to musel poznat ze tam neco je.. vim kazdej se muze splect ale tohle my prislo jako dost zanedbany...