Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Poliklinika Břeclav s.r.o. bolest kolen a kyčle

Dlouhodobé problémy s koleny a kyčlí mne donutily navštívit ortopedii. Našel jsem si pana Mudr. Z. Šmída - dojíždí do BV jednou týdně. Každopádně samotný proces vyšetření je docela "maso" .. Do ordinace se vstupuje po 3 lidech a jede to jako na běžícím pásu. Tipuji tak 5 - 7 minut na pacienta je moc. Dopředu jsem si nechal udělat rentgeny kolen a kyčlí. ( asi 6 snímků ) - Ty měl v rychlosti asi 7 sec. prohlédnuté a závěr byl, že jsem v pořádku. To mně překvapilo, protože jsem i pacientem na revmatologii a tam na to měl pan doktor jiný názor. " Řekl jsem výsledky z revmatologie napovídají, že problém je... a pan ŠMÍD na mne nevěřícně koukal... podíval se ještě jednou a závěr byl najednou úplně jiný.. artritida 2 stupně obou kolen s výpotky + kyčel ve tvaru soudečku s poznámkou, jestli to chci opíchnout - že to musí bolet. S tím jsem tam i přišel. Přestože může být pan Mudr. Šmíd vynikající lékař, tak tento 5 - 7 minutový styl vyšetření nepovažuji za šťastný.

Umístění: Poliklinika Břeclav s.r.o. endoprotézy, úrazy kloubů

Od Dr. Šmída mám nejen endoprotézy kyč. kloubů, ale mnohokrát jsem byl u něj s různými ůrazy kolen ram. kloubů atd.
Vždy bylo jeho ošetření a léčba na vysoké úrovni, velmi si ho vážím. Mí přátelé, kteří se na něj na mou radu obrátili jasou naprosto spokojeni.
Ing. Procházka

U pana Šmída jsem byl na artroskopii kolene. Bylo mi řečeno, že do půl roku budu běhat a skákat jak laňka. Po roce neustupujících bolestí jsem musel vyhledat léčitele(!!!), který mi teprve pomohl, aniž by mě musel operovat. Pan Šmíd je člověk příjemný, to ano, ale nejsem si jist, zda dokáže pomoct vždy.
A operace menisku, kterou tu mnozí zmiňují, je jedna z těch jednodušších a běžných operací, na které se nedá skoro nic skazit, proto bych podle tohoto kritéria schopnost ortopeda neurčoval.
Ze své pozice doporučit nemohu.

mam za sebou 9 operaci v narkoze........z toho 5 ortopedickych a 4 z nich delal v nekterych prispevcich zde pomlouvany dr. Smid........jednalo se operace menisku jak klasicky tak i artroskopicky, predni zkrizene vazy. z vlastni zkusenosti bych nemenil a take nedal dopustit na tohoto lekare.
PS: k pani, co klepala na dvere ordinace.....snad vsichni vime, ze na dvere se neklepe. ceka se az je nekdo otevre a potom vznasime ruzne dotazyco se tyce pani, co byla na artroskopii a stezuje si, ze nezjistil u teto operace pokrocilou artrozu....hahaha. tento zakrok nema potvrdit nebo vyvratit pokrociloy stav artrozy. k tomu staci se povivat na rentgenovy snimek a to si myslim, ze dr Smid rozezna pri svych zkusenostech se "zavrenymi ocima"

mně pan doktor po artroskopii kolena vůbec nezjistil, že mám v koleně artrozu ve vysokém stadiu. takže mu děkuji za to, že mně ZBYTEČNĚ operoval. na to, že mám v koleně artrozu mně přišel až doktor v Brně. pan doktor Šmíd koleno nejraději opíchal, jednou se mně také stalo, že mě chtěl píchat do zdravého kolena. Nikdy v životě bych k panovi doktorovi nešla!!!! má sice hezký vztah k pacientům, usmívá se, ale to je asi tak vše.

Pana doktora znám dosti dlouho a silně pochybuji o pravdivosti zde uvedených negativních hodnocení. S pacienty jedná korektně, má pochopení pro jejich zdravotní problémy a vždy se snaží pomoci. Je velmi dobrý chirurg a hodně pacientů mu vděčí za to, že chodí. Nevyvratitelným důkazem je, že má vždy plnou ordinaci a přesto má ke každému individuelní přístup a pochopení. O jeho odbornosti jako chirurga nelze diskutovat, za jeho kvalitní chirurgickou práci mluví výsledky a mnoho spokojených pacientů. Několikrát jsme využili jeho služeb a vždy jsme byli spokojeni.

operoval mě koleno,hrala jsem fotbala skončila na stole pana doktora který mě koleno operoval a operace byla skvěla,nic mě neboli a je mě fajn,doporučuju

Musím psát velkou chválu na pana doktora, po operaci kolena se cítím skvěle. V čekárně je stále narváno, ale na doktorovi to není vůbec znát, chová se vždy slušně, ikdyž by mohl mít těch pacientů plné zuby, co jich k němu chodí. Obdivuji:)

špičková operace,vynikající komunikace,perfektní informovanost o zákroku.

Tento Doktor je člověk na pravém místě operoval mi koleno s vážnou komplikací, od té doby o něm nevím. Dále operoval a ošetřoval i členy mé rodiny a přátele, které jsem k němu doporučil. Všichni byli nadmíru spokojeni. S pozdravem a díky Standa Kselik