Zdeněk Pastor, oční lékař Ludgeřovice

MUDr. Zdeněk Pastor

Oční lékař Více

7 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Markvartovická 1200, Ludgeřovice
Odborný lékař oční

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
7 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Děkuji panu doktoru Pastorovi za mimořádně empatický přístup a laskavost. Pan doktor je rozvážný, ale rohodně ne pomalý. Nikdy nikoho neodbyl. Mnoho mých přátel se u něj léčí a jsou spokojeni. O jeho odborných kvalitách vůbec nepochybuji. Mně osobně odstranil dioptrie a také atigmatismus očí. Položil bych si vážnou otázku, zda stěžovatelé se svým vytříbeným jazykem nejsou navedeni. Vždyť konkurence na tomto kolbišti je opravdu veliká.


Velice milý pán doktor, lidský přístup, úžasný odborník!Moc za vše děkuji a stěžovatelé ať si zametou před svým prahem !!


Ověřeny pacient

Dobrý den,tohoto lékaře rozhodně nedoporučuji!!!!!POZOR!!!v roce 2005 jsem u něj absolvovala na očním centru Videat,v Ostravě,Mar.Horách,laserovou operaci k odstranění dioptrií a skončila jsem s popálenou rohovkou a překorigovaná z původně mínusových diptrií do plusu.Po vyšetření a léčbě popálené rohovky u specialistky MuDr.Tavandzi,která mě oko po zásahu kata Pastora dala dohromady,že na něj alespon vidím,jsem zjistila,že Videatu šlo pouze o kšeft,protože má rohovka byla velice tenká a k operaci nevhodná.Po tomto zjištění jsem na Videat podala žalobu a na základě dvou znal.posudků(MuDr.StiborCsC,Praha,a MuDr.Horecký,Hradec Králové) soudní spor o odškodné vyhrála.OVŠEM,co se nestalo?oční centrum stihlo 3 měsíce před vynesením rozsudku přejít do likvidace.Pan "doktor" na stejné adrese podniká klidně dál,bytˇ,jak tvrdí,klinika nese jiný název.Ve věci očního centra VIDEAT byl ustanoven likvidátor,který je ovšem něco jako UFO,protože jej nikdo neviděl,telefony nebere a pošta se vrací nepřevzaná.Celý svůj příběh jsem se rozhodla publikovat v médiích,protože "mistr" Pastor nemá ani tolik cti,aby se k problémům,které způsobil špatně indikovanou a provedenou operaci a mě tím TRVALE poškodil zrak,postavil čelem a raději dělá mrtvého brouka a kšeftuje dál...Dokonce o něm vyšel článek v tisku,že na něj pojištˇovna podala trestní oznámení za zpronevěru léčiv,které prý fakturoval coby primář Vítkovické nemocnice pro své soukromé praxe.A docela bych tomu věřila,protože i já jsem od něj odcházela s taškami plnými drahých léků a vitamínů na oči,když už tušil,že moji operaci zpackal.Ještě jednou proto tímto VARUJI všechny,kdo o podobném zákroku uvažují,tohoto "odborníka"určitě NE!!!Jde mu jen o kšeft a nemá ani tolik cti,aby řešil problém který způsobil...k dispozici mám samozřejmě i znalecké posudky od soudních znalců,které jsem jmenovala výše a rozsudek Okr.soudu v Ostravě v právní moci....abych své tvrzení podložila.Hledám touto cestou i další případné poškozené rukou tohoto "Lékaře",ozvěte si mi prosí na email:OLGA-CEROVSKA@seznam.cz

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

Naprosto nespolehlivý,čekací doba 5 hod. ,v ambulanci nervozní atmosféra,tak si nepředstavuji soukromnou praxi.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P

Děkuji za vynikající práci a přístup k lidem!!


M

Tenhle lékař je vynikající odborník a špička v Ostravě !


F

Je to nejlepší doktor jakého jsem kdy viděl!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti