Adresa

Cévní ambulance Ivančice
Široká 16, Ivančice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Cévní ambulance Ivančice Jiný

pan doktor Nedělka je velice hodný ,a má velice vstřícný vztah k pacentovi .Hledá důvod nemoci a bolesti za mě velká spokojenost .Více takových lékařů

M
Umístění: Cévní ambulance Ivančice Jiný

Pan MUDr Zdněk Nedělka je rozvážný lékař, beroucí v potaz souvislosti při léčení. Na druhé straně se snaží odlehčit strach z nemoci. Jeho přístup k pacientovi je vstřícný a uklidňující. Je zřejmé, že má své povolání rád a díky svým znalostem pomáhá pacientům.

K
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Velké bolesti zad

Člověk na správném místě, který má srdce, neodbyde pacieta, zajímá se, hledá souvislosti. V životě jsem se nesetkala s lepším přístupem a to řeším velké zdravotni problémy už řadu let. Pan doktor mě přijal na pohotovosti a nakonec jsem odchazela s radou a dalšími možnostmi řešení i ostatních mých problémů, které vůbec nemusel řešit a přesto se o to zajímal a navrhoval možnosti. Takový doktor je dnes jako jehla v kupce sena. Škoda, že takoví srdeční nejsou všichni lékaři. Pocit nepochopení pro člověka, který trpí je akorat ještě větší bolest a zoufalství. Děkuji pane doktore.


M
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Odeslání z LPS

Na interní oddělení jsem byla odeslána v sobotu večer po návštěvě LPS. Ujal se mě pan doktor který měl službu a provedl mi potřebná vyšetřeni. Když byly hotové výsledky vše mi podrobně vysvětlil. Dostala jsem infuzi po které se mi ulevilo a mohla jsem odjet domů. Pan doktor byl moc hodný a příjemný a jelikož se léčím i jinými diagnozami, tak jsme si na toto téma i popovídali. Z lékařské zprávy jsem se poté dozvěděla že mě ošetřoval MUDr. Zdeněk Nedělka. Kéž by takových fajn lékařů bylo v dnešní době co nejvíce. Mé díky patří i sestřičce která se o mě starala. Díky!!! Neumanová


Ověřený profil

Škoda,že takových lékařů není víc!! Pečlivě s Vámi vše probere,vysvětlí... Je to člověk na správném místě a je vidět,že práci lékaře dělá srdcem.... Pro něho nejsou stáří lidé na obtíž... Má s nimi trpělivost,pěkně s nimi jedná. Vím jak se hezky choval k mé babičce a teď i k mamince.... A s lidmi které znám a chodí k němu, si ho také nemohou vynachválit ..... Moc mu děkuji a sestřičce co s ním pracuje také !!!


Z
Ověřený profil

Pan doktor je opravdu velmi pečlivý a zodpovědný lékař. Má hluboké znalosti a zkušenosti z celé řady odborností. Jedinou výhradu mám k naprosto neorganizované čekárně, kde 3 hodiny čekání jsou běžným zvykem. To je praxe tak obrého lékaře nedůstojné.


D
Ověřený profil

Hodnotím pana dr. Nedělku jako velmi zodpovědného lékaře. Vyšetření provádí pečlivě, všechno pacientovi vysvětlí, seznámí s možnostmi léčby. Mne odeslal na specializované scintigrafické vyšetření, které potvrdilo jeho diagnózu lymfatické nedostatečnosti. Pana doktora si velmi vážím, s jeho přístupem a léčbou jsem plně spokojena a hodnotím ho jako nejlepšího cévaře. Doporučuji!


K panu doktorovi jsem se dostala jako akutní pacient. Byla jsem velmi spokojena, ochotně a velmi profesionálně mne ošetřil a pomohl mi. Jsem mu vděčná a vážím si ho.


Ověřený profil

SKVĚLÍ LÉKAŘ A VYNIKAJÍCÍ ODBORNÍK NA CÉVY. JE VELMI PEČLIVÝ DŮKLADNĚ VYŠETŘÍ A MÁ VELMI KLADNÝ PŘÍSTUP K PACIENTOVI. DOBŘE PORADÍ V LÉČBĚ SKRÁTKA NEJ....```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


nejlepší lékař, vše prošetří, smypatický
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu