Cévní ambulance Ivančice
Široká 16, Ivančice

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Cévní ambulance Ivančice Jiný

pan doktor Nedělka je velice hodný ,a má velice vstřícný vztah k pacentovi .Hledá důvod nemoci a bolesti za mě velká spokojenost .Více takových lékařů

Umístění: Cévní ambulance Ivančice Jiný

Pan MUDr Zdněk Nedělka je rozvážný lékař, beroucí v potaz souvislosti při léčení. Na druhé straně se snaží odlehčit strach z nemoci. Jeho přístup k pacientovi je vstřícný a uklidňující. Je zřejmé, že má své povolání rád a díky svým znalostem pomáhá pacientům.

Umístění: jiné místo Velké bolesti zad

Člověk na správném místě, který má srdce, neodbyde pacieta, zajímá se, hledá souvislosti. V životě jsem se nesetkala s lepším přístupem a to řeším velké zdravotni problémy už řadu let. Pan doktor mě přijal na pohotovosti a nakonec jsem odchazela s radou a dalšími možnostmi řešení i ostatních mých problémů, které vůbec nemusel řešit a přesto se o to zajímal a navrhoval možnosti. Takový doktor je dnes jako jehla v kupce sena. Škoda, že takoví srdeční nejsou všichni lékaři. Pocit nepochopení pro člověka, který trpí je akorat ještě větší bolest a zoufalství. Děkuji pane doktore.

Umístění: jiné místo Odeslání z LPS

Na interní oddělení jsem byla odeslána v sobotu večer po návštěvě LPS. Ujal se mě pan doktor který měl službu a provedl mi potřebná vyšetřeni. Když byly hotové výsledky vše mi podrobně vysvětlil. Dostala jsem infuzi po které se mi ulevilo a mohla jsem odjet domů. Pan doktor byl moc hodný a příjemný a jelikož se léčím i jinými diagnozami, tak jsme si na toto téma i popovídali. Z lékařské zprávy jsem se poté dozvěděla že mě ošetřoval MUDr. Zdeněk Nedělka. Kéž by takových fajn lékařů bylo v dnešní době co nejvíce. Mé díky patří i sestřičce která se o mě starala. Díky!!! Neumanová

Škoda,že takových lékařů není víc!! Pečlivě s Vámi vše probere,vysvětlí... Je to člověk na správném místě a je vidět,že práci lékaře dělá srdcem.... Pro něho nejsou stáří lidé na obtíž... Má s nimi trpělivost,pěkně s nimi jedná. Vím jak se hezky choval k mé babičce a teď i k mamince.... A s lidmi které znám a chodí k němu, si ho také nemohou vynachválit ..... Moc mu děkuji a sestřičce co s ním pracuje také !!!

Pan doktor je opravdu velmi pečlivý a zodpovědný lékař. Má hluboké znalosti a zkušenosti z celé řady odborností. Jedinou výhradu mám k naprosto neorganizované čekárně, kde 3 hodiny čekání jsou běžným zvykem. To je praxe tak obrého lékaře nedůstojné.

Hodnotím pana dr. Nedělku jako velmi zodpovědného lékaře. Vyšetření provádí pečlivě, všechno pacientovi vysvětlí, seznámí s možnostmi léčby. Mne odeslal na specializované scintigrafické vyšetření, které potvrdilo jeho diagnózu lymfatické nedostatečnosti. Pana doktora si velmi vážím, s jeho přístupem a léčbou jsem plně spokojena a hodnotím ho jako nejlepšího cévaře. Doporučuji!

K panu doktorovi jsem se dostala jako akutní pacient. Byla jsem velmi spokojena, ochotně a velmi profesionálně mne ošetřil a pomohl mi. Jsem mu vděčná a vážím si ho.

SKVĚLÍ LÉKAŘ A VYNIKAJÍCÍ ODBORNÍK NA CÉVY. JE VELMI PEČLIVÝ DŮKLADNĚ VYŠETŘÍ A MÁ VELMI KLADNÝ PŘÍSTUP K PACIENTOVI. DOBŘE PORADÍ V LÉČBĚ SKRÁTKA NEJ....

nejlepší lékař, vše prošetří, smypatický