MUDr. Zdeněk Kovář

Ortoped Více

Náměšť nad Oslavou, Třebíč 2 adresa

10 názor

Adresy (2)

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Nemocnice Třebíč
Purkyňovo náměstí 133/2, Třebíč

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřený profil

Velmi dobrá zkušenost u MUDr. Zdeňka Kováře po akutním zranění matky (zlomený prst a poškozený obratel), Komplexní přístup, operativní rentgen, celkově velice příjemné jednání. Lze s čistým svědomím doporučit.

Ověřený profil

Pan MuDr. Zd. Kovář patří mezi špičkové odborníky v oboru ortopedie i co se týče osobního jednání s pacientem. Nezaslouží si takové nařčení, viz.komentář.

S MUDr.Kovářem,ortopedem, jsem velmi spokojena.Je to lékař i člověk na pravém místě.


Ověřený profil

"Dr." Zdeněk Kovář, ortoped Třebíč a Mor. Budějovice nemá s lékařskou etikou, odbornosti a přístupem k pacientovi nic společného.
Na LDN Mor. Budějovice, kam má pravidelně docházet na lékařská konsilia k pacientům, si tato v mnoha případech pouze vykazuje a nechá proplácet zdravotními pojišťovnami. Vůbec neví kterého pacienta na LDN viděl a vyšetřil a kterého pouze pojišťovně "vykázal"!
Jeho, více než 30-tiletému pacientovi, kterého měl v LDN ortopedicky vyšetřit a sepsat výsledek vyšetření, což neudělal, po velkých problémech předepsal poukaz na invalidní kompenzační pomůcku. Ale v době napsání poukazu si tento "MUDr." nebyl jistý, zda-li to byl pacient pouze "vykázaný" zdrav. pojišťovně nebo skutečně "vyšetřený" a následně též vykázaný.
Po další návštěvě u něj v ordinaci, kdy měl ze zákona potvdit žádost o další kompenzační pomůcku pro invalidního pacienta, se stalo něco, co nelze z lidského hlediska při sebevětší snaze pochopit, si vysvětli a už vůbec ne omluvit.
Z RUKY rodinného příslušníka, který za invalidního pacienta vše vyřizuje, VYTRHL POUKAZ NA INVALIDNÍ VOZÍČEK a s výrazem v očích člověka šíleného začal vystavený poukaz na invalid. vozík pro invalidy před rodinným příslušníkem TRHAT a pokřikovat: A TEĎ UŽ NEMÁTE NIC! JÁ JSEM VAŠEHO RODIČE NA LDN VUBEC NEVIDĚL, TAK JAK JSTE MI MINULE SDĚLOVALI ...
Tento pseudolékař sice za totality vystudoval VŠ, ale praktický a etický život je mu na hony vzdálený, lékařskou přísahu, kterou musel i tehdy a již před mnoha lety skládat a jí přísahat už dávno nezná.
Tímto svým zákeřným činem, za který by se nemusel stydět žádný řezník, čehož by ale nebyl ani řezník schopen, potvrdil, že etika, lékařská přísaha, morálka a odbornost neni jeho akreditace.
Takovýto ODPAD lékařské vědy patří úplně jinam, ale určitě ne do zdravotnictví.
Ledaže by zdravotnictví této republiky bylo na úbytě a to právě díky takovým PSEUDO-DOKTORUM, jakým je "MUDr." Zdeněk Kovář-totalitně zakrnělé fosilium HOMO SAPIENS PSYCHOPATICKÝ.
Jeho mnohočetné chybné diagnózy a tím zapříčiněné následné trvalé následky vč. trvalých bolestí u dalších pacientů zde nebudem dále rozepisovat, stačí, že existují a jsou varující.

Závěr: Pokud chcete mít problémy a nevyléčené diagnózy z oblasti ortopedie, tak určitě navštivte tohoto nejlepšího, totalitně zakrnělého PSEUDO-DOKTORA Kováře, nechoďte za kovaříčkem. Tento zakrnělý "doktor" působí v Nemocnici Třebíč nebo na poliklinice Mor. Budějovice, a neposledně i na jeho "pravidelných, vykazujících besedách" na LDN Mor. Budějovice, kde o stare a nemocné spoluobčany nejeví tento zrůdný pseudodoktor už teprve žádný zájem! ...
Ať žije a umírá české zdravotnictví, tak jak dosud a to ještě rychleji!
Čím dřív chcípne, tím lépe pro vás!
Nebo chcete, pojištěnci, toto chcípání zastavit, takové SMEJDY-DOKTORY konečně eliminovat?
Tak se nebojte a začněte tady a IHNED jednat!
Děkujeme předem všem, kteří se neboji a skutečně jednat začnou.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


je to příjemný ochotný doktor...dokáže si pohrát se zubem a trhání je až ta poslední možnost ....prostě je super


M

Vynikající, ohleduplný, trpělivý a ochotný lékař.


s lepším lékařem jsem se nesetkala, je výborný


L

S panem doktorem se znám už delší dobu, zažil se mnou už mnoho nemilých starostí ale vždy jednal se mnou jak v rukavičkách. MOHU JEN VŘELE DOPORUČIT


L

Pan doktor Kovář, je opravdu velmi dobrý ortoped. Měla jsem s ním tu čest víckráta pokaždé, jsem byla nadmíru spokojena, vlídný přístup i léčebné metody.


N

Pan doktor Kovář je vemi dobrý ortoped.Měla jsem tu možnost být u něj ze zlomenou rukou.A musím říci,že byl velmi dobrý a ochotný.


Došlo k chybě, zkuste to znovu