MUDr. Zdeněk Kestřánek

Gynekolog Více

Kasejovice, Plzeň 2 adresa

Gynekologická ordinace
Zdravotní středisko, č.d. 251, Kasejovice

Je to již řadu let, ale dodnes lituji, že jsem si nechala líbit chování pana doktora. Měla jsem nález na vnějších rodidlech. Pan Kestřánek mi řekl, že si mám jít domu vyležet chřipku a pak budeme léčit nález- který určil za nádor. Druhý den jsem se bohužel k němu opět dostala ke kontrole a už stanovil jinou diagnózu a to, že si sedám na žhavé uhlí a tudíž trpím sexuální úchylkou. Nechal mě v nemocnici, ale na interně a za celých 5dní pobytu v nemocnici se na můj gynekologický nález on ani nikdo jiný z gynekologie nepřišel podívat. Musela jsem si sama dělat sedací koupele v lavoru ve sprše. Neuvěřitelné a pro mě dodnes psychické trauma a ponížení. Radím vyhnout se tomuto doktorovi.

Má osobní, na zkušenostech založená charakteristika pana primáře, se kterým jsem měla tu čest již po třikráte: Ač nepochybně odborník s letitou praxí, necitlivý a především věčně bagatelizující až zpochybňující diagnózy jeho kolegů lékařů, odesílajících pacientky ze soukormých ordinací do nemocnice, kde je primářem. Toto u mě nezachrání ani jeho věčný úsměv, který, bohužel, pak vyznívá v kombinaci s jeho uštěpačnými poznámkami spíše arogantně. Velká škoda, protože jinak oddělení relativně "šlape".

Byť primář, přístup k pacienkám dá se říct zvláštní.Pozdrav a naučený úsměv bez špetky upřímnosti.
Při řešení poměrně složiých rozhodnutí v životě ženy se snaží vnutit svoji pravdu- samozřejmě většinou radikální protože nejjednodušší.
Absoutní nechuť přistoupit na možnost zkusit to jinak.
Nepříjemné necitlivé chování, v žádném případě ne lékař na svém místě.
Být lidský a empatický je totiž stejně důležité jako být odborník. A být odborník určitě v jeho případě neznamená být dobrý lékař.

myslím si,že je to jistě odborník,v před 10ti lety mi asistoval při slepáku,brali mi i vaječník část vejcovodu.Byl výborný,věnoval se mi.Teď po 8 letech od operace jsem za ním šla s tím,že chceme dítě a nedaří se nám to cca rok nic se neděje vše je v pořádku jsem prý mladá,další rok a půl nic...neměl na mě čas.4 hod. v čekárně a minuta v ordinaci!Došla mi trpělivost a věk utíkal.Přešla jsem k jinému gyn.ten mi doporučil profuk vejcovodů a po této operaci jsem za 2 měsíce otěhotněla.Takže kdybych čekala na pana primáře tak mi bude 40 a pak mi řekne...jste stará máte smůlu.Dnes se raduju z 8.měsíční zdravé krásné holčičky.

U pana primáře jsem se setkal jen s mimořádnou ochotou a lidským přístupem v sovislosti s léčbou mé matky.

Luboš Polívka

S panem primářem mám jen ty nejlepší zkušenosti, milý, lidský, na jakýkoliv dotaz se mi dostane odpovědi.Po vleklých problémech a nedbalosti jiných gynekologů se mi vyplatí jezdit přes celou ČR, protože vím, že jsem zde v dobrých rukou.

Je to lékař ke kterému chodím mnoho let a pomohl. A díky jeho péči mám krásné děti.

Myslím že tento pán je na správném místě. Velmi znalý oboru a ke mě se chová vždy naprosto profesionálně. Dalo by se říci že mně zachránil život.

pan primář mi dostal do kolen s tím že ve 41 týdnu těhotenstvý mi doporučil abych jela rodit do Plzně vlakem nebo autobusem.Jinak sřístup k lidem strašný,ochota na bodu mrazu a vyjadřování ještě horší...
Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.

the best