Horymírova 121, Ostrava-Jih , Ostrava-Zabřeh
praktický zubní lékař

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, + 2 Více

Air polishing ( otryskání pigmentací na povrchu zubu), sextant • 440 Kč

Amalgamová korunka • 1 350 Kč

Fotokompozitní výplň ( bílá plomba) • od 600 kč +11 Více

Instruktáž hygieny v parodontologii • 1 215 Kč

Konzultace, jiná nehrazená léčba - 30min • 660 Kč

Korunka z kompozitního plastu • 2 800 Kč

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

35 let praxe. Parodontologickou péči již neprovádím. e-mail: zubar.holub@volny.cz tel.: , , pracovní doba: PO- 7:30- 12:00 pauza 1...

• ošetření zubního kazu
  • ošetření zánětu zubní dřeně
  • ztráty zubů - rekonstrukce destruovaných či chybějících zubů

Air polishing ( otryskání pigmentací na povrchu zubu), sextant

440 Kč

Amalgamová korunka

1 350 Kč

praktický zubní lékař

Fotokompozitní výplň ( bílá plomba)

od 600 kč

2 800 Kč

Kovokeramická korunka

5 600 Kč

praktický zubní lékař

Kovokeramický můstek 3-členný(náhrada 1 ztraceného zubu)

12 500 Kč

praktický zubní lékař

Kovový litý čep ( dostavba kořene pod umělou korunku)

od 1 200 kč

praktický zubní lékař

Ochranná (provizorní) pryskyřičná korunka- razidlová metoda

620 Kč

Ochranná lžička proti skřípání

1 250 Kč

Ošetření kořenových kanálků

700 Kč

Sklokeramická korunka

5 045 Kč

praktický zubní lékař

Výplň z kapslovaného amalgámu ( nadstandartní)

od 450 kč

praktický zubní lékař

Umístění: praktický zubní lékař silné bolesti velé pusy

Pan doktor je velice šikovný a člověk na svém místě, moc moc mu děkuji za dnešní péči, štědrý den i následné svátky jsem byla opakovaně na zubní pohotovosti, kde mi zcela chybně určily zánět dásní a zbytečně otevřely nově udělaný zub,jelikož přes jejich péči byla bolest stále urputná,pan doktor byl tak laskav a vzal mě na akutní ošetření i když záskoky za mého nedělá. Díky jeho návštěvě mám jasno co mi je, dvě největší bolesti ošetřil,zjistil i to co můj zubní nepoznal. Opravdu moc děkuji,i za velmi vštřícný přístup :)

Veliká spokojenost.... Pan doktor má hezký přístup k dětem a já konečně nemám strach chodit k zubaři :-).
A sestřička je také skvělá.Doporučuji

Díky panu doktoru, se nebojím chodit k zubaři. Pan doktor udělal všechno pro zachranu mých zubů. Jsem mu za to velice vděčná. A už vím, že syn bude chodit jenom k němu. Ještě jednou mockrát děkuji. Vankova

Jsem velice spokojená, pan doktor i sestřička mají příjemné vystupování k pacientům i k dětem. Syn se nebojíí návštěvy zubaře jako já v dětství. Fuksová

Pan doktor ma zlate ruce a ja dekuju za to co pro me udelal a jak mi pomohl ackoli nejsem jeho pacientem.Dekuju pane doktore.Střádala Karel

Hrozný neosobní přístup. Ani pan doktor, ani sestra-jeho žena-neumí pacienta pořádně pozdravit. Sestra akorát na konci vyštěkne 30kč. Pan doktor je necitlivý, není vůbec empatický, jak zde mnozí psali. Mám s ním jen špatné zkušenosti.

MUDr. Zdeněk Holub

Vzhledem k tomu, že Vaše přezdívka je mi neznámá, mohu pouze konstatovat, že je mi líto, pokud jste získal uváděný pocit. Jestliže je Váš dojem opakovaný, nezbývá, než doporučit, aby jste vyzkoušel péči jiného kolegy a přeregistroval se k němu. S pozdravem dr. Holub

absolutní spokojenost, pětihvězdičkový PAN doktor. M. Tvarůžková

vždy spokojená :o)

V jeho odborné péči jsem byla s maminkou před mnoha lety, přesto si dovolím tvrdit, že je to nejen vynikající odborník, ale především výjimečný člověk, který má "zlaté ruce", s velmi citlivým a pečlivým přístupem ke každému člověku a jeho problému. Za posledních 22 let jsem bohužel ani v Praze nepoznala lepšího ani kvalitou práce mu podobného lékaře stomatologa. Vřele ho doporučuji všem. Ráda bych mu touto cestou ještě jednou hluboce poděkovala za veškerou péči, kterou nám poskytl. Vzpomínáme s úctou a přejeme hodně osobních a pracovních úspěchů. Míša Tomanová (Praha, dříve Havířov a taneční klub Vítkovice).

Výjimečný člověk a vynikající lékař. Nejlepší stomatolog, jakého jsem mohla osobně poznat za posledních 20 let. Vzpomínám s úctou na jeho laskavý přístup, vstřícnou a citlivou péči. Ráda bych mu touto cestou ještě jednou poděkovala a popřála především pevné zdraví a jen spokojené klienty, jejichž rozzářené úsměvy budou tou nejlepší vizitkou jeho celoživotní práce.

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, prosím mám dotaz, zda přijímáte děti? Mám 14 měsíční dceru. Děkuji

Je mi líto, ale nové pacienty nepřijímáme. Dle nepsané dohody dodržované lékaři v rámci oblastní stomatol. komory v Ostravě dítě registruje a ošetřuje lékař, který ošetřuje jeho rodiče. Každý zubní lékař je erudován pro ošetření dětí. S pozdravem Zdněěk Holub

Dobrý den.
    Je mi líto , ale nové pacienty již delší dobu nepřijímám. Pokud Vás trápí akutní neodkladná bolest, je ze zákona povinen Vás ošetřit kterýkoli zubní lékař.
    Zdraví dr. Zdeněk Holub

• ošetření zubního kazu