Horymírova 121, Ostrava-Jih, Ostrava-Zabřeh

700 Kč

5 045 Kč

Od 450 Kč

praktický zubní lékař

35 let praxe. Parodontologickou péči již neprovádím.

pracovní doba:

• Ztráty zubů - rekonstrukce destruovaných či chybějících zubů
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: praktický zubní lékař Jiný

Pan doktor velice příjemný. Snaží se každý zub zachránit oproti některým,kteří hned trhají. Chodí k němu i dcera a vnučka a spokojenost. Pro jeho přístup se vůbec nebojím chodit na zákroky. Sestřička taktéž příjemná. Děkuji mnohokrát

Umístění: praktický zubní lékař Jiný

Skvělý zubař, naprosto jasně vidět, že i velmi zkušený a svoji práci dělá opravdu dobře. Atmosféra v ordinaci je velmi příjemná, ačkoliv pan zubař dokáže být i přísný, což je ovšem dle mého názoru výhoda, když lidi své zuby zanedbávají. Dokáže poradit i poučit a svou práci dělá prostě skvěle a s citem. Takový tak trochu ostravský lékařský poklad, řekl bych :)

Umístění: praktický zubní lékař silné bolesti velé pusy

Pan doktor je velice šikovný a člověk na svém místě, moc moc mu děkuji za dnešní péči, štědrý den i následné svátky jsem byla opakovaně na zubní pohotovosti, kde mi zcela chybně určily zánět dásní a zbytečně otevřely nově udělaný zub,jelikož přes jejich péči byla bolest stále urputná,pan doktor byl tak laskav a vzal mě na akutní ošetření i když záskoky za mého nedělá. Díky jeho návštěvě mám jasno co mi je, dvě největší bolesti ošetřil,zjistil i to co můj zubní nepoznal. Opravdu moc děkuji,i za velmi vštřícný přístup :)

Veliká spokojenost.... Pan doktor má hezký přístup k dětem a já konečně nemám strach chodit k zubaři :-).
A sestřička je také skvělá.Doporučuji

Díky panu doktoru, se nebojím chodit k zubaři. Pan doktor udělal všechno pro zachranu mých zubů. Jsem mu za to velice vděčná. A už vím, že syn bude chodit jenom k němu. Ještě jednou mockrát děkuji. Vankova

Jsem velice spokojená, pan doktor i sestřička mají příjemné vystupování k pacientům i k dětem. Syn se nebojíí návštěvy zubaře jako já v dětství. Fuksová

Pan doktor ma zlate ruce a ja dekuju za to co pro me udelal a jak mi pomohl ackoli nejsem jeho pacientem.Dekuju pane doktore.Střádala Karel

Hrozný neosobní přístup. Ani pan doktor, ani sestra-jeho žena-neumí pacienta pořádně pozdravit. Sestra akorát na konci vyštěkne 30kč. Pan doktor je necitlivý, není vůbec empatický, jak zde mnozí psali. Mám s ním jen špatné zkušenosti.

MUDr. Zdeněk Holub

Vzhledem k tomu, že Vaše přezdívka je mi neznámá, mohu pouze konstatovat, že je mi líto, pokud jste získal uváděný pocit. Jestliže je Váš dojem opakovaný, nezbývá, než doporučit, aby jste vyzkoušel péči jiného kolegy a přeregistroval se k němu. S pozdravem dr. Holub

absolutní spokojenost, pětihvězdičkový PAN doktor. M. Tvarůžková

vždy spokojená :o)

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, prosím mám dotaz, zda přijímáte děti? Mám 14 měsíční dceru. Děkuji

Je mi líto, ale nové pacienty nepřijímáme. Dle nepsané dohody dodržované lékaři v rámci oblastní stomatol. komory v Ostravě dítě registruje a ošetřuje lékař, který ošetřuje jeho rodiče. Každý zubní lékař je erudován pro ošetření dětí. S pozdravem Zdněěk Holub

MUDr. Zdeněk Holub

Dobrý den .Vlastní vinou mám dost zkažené zuby a v puse asi podle všeho samý zánět. Některé zuby už mi i černaji Ztrašně se za ty zuby stydím.....Ani proto před lidma moc nemluvím ,protože mi chybí vrchní přední zuby. Vytrhala mi je pani zubařka ve Frýdku Místku ,ale ta už je v důchodu .Tak jsi už hledám nového lekaře. Doma jsem slíbila ,že ať už to dopadne jakkoliv ,tak to dotáhnu do konce a že už nebudu dělat blbosti.... Je pravda ,že člověk má jen jedno zdraví. A nechtěla bych být na stáří nemocná ,jen proto ,že jsem se kdysi špatně starala o zuby... . Slyšela jsem ,že když se ten zánět nevyléčí ,tak to může být i smrtelné. Nevím ,ale jestli je to pravda.... K vůli tomu mám velký problém najít si práci .Když se usměji a zuby jdou vidět ,tak raději každý uteče v uvozovkách. Jinak řečeno :řeknou raději ,že mají plno. Kdo by taky chtěl 25 letou holku zaměstnat které v puse chybí polovina zubů,že ...? Nejhorší je to v horním patře. Na spodním mám ve předu zuby. Ty zuby mám opravdu ve velmi špatném stavu . .Mám i strach aby mi nezhnila zubni čelist nebo kost .Nevím ,jak se to přesně jmenuje. Protože tím mě doma všichni straší. Že by se mi mohlo stát aby mě v nemocnici neřezali.... Chtěla bych nějak normálně fungovat. Ale aby to šlo a abych se cítila dobře potřebovala bych nové zuby. Tak jsem Vás chtěla poprosit jestli by jste mi nemohl pomoct. I v tom připadě ,že si za to můžu prakticky sama ,za ty špatné zuby . Objednat bych se nechala ,ale až na leden. Protože kdybych teď musela za něco platit ,tak mi to nevychází momentálně. Pokud se u Vás nic neplatí (což o tom pochobuji-v dnešní době se platí za všechno), tak bych se chtěla už ted listopadu nechat objednat. Chtěla bych se Vás ještě zeptat jestli by ten rozjetý zánět šel vylečit ? Pokud tam nemám něco jiného... ale spíše to typuji na ten zánět. Prosím ,prosím ,prosím :Kdybych k Vám chodila pravdelně a nevynechala bych žádnou návštěvu ,tak pomůžete mi ?

Dobrý den.
Je mi líto , ale nové pacienty již delší dobu nepřijímám. Pokud Vás trápí akutní neodkladná bolest, je ze zákona povinen Vás ošetřit kterýkoli zubní lékař.
Zdraví dr. Zdeněk Holub