Vrchlického 57, Jihlava
Ortopedická a traumatolog. ambulance

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortopedická a traumatolog. ambulance Bolesti pravého ramene

Jsem pacientkou Mudr Faltuse už mnoho let. Mám problémy s bederní páteří, které s panem doktorem průběžně řešíme. Úspěšně mi vyléčil vychýlenou čéšku na pravém koleni. V současné době jsem po artroskopiii pravého ramene. Operaci mi pan doktor doporučil a zároveň mě objednal na pracovišti v Havlíčkově Brodě, kde sám operuje. Můj zdravotní stav se zlepšil téměř okamžitě po zákroku a věřím, že díky rehabilitaci a péči pana doktora a jeho skvělých sestřiček budu brzy v naprostém pořádku. Pana doktora Faltuse mohu jen doporučit, důkazem mé spokojenosti a důvěry je i skutečnost, že ošetrujicim lékařem i pro mou dceru. Děkujeme za odbornou i lidskou péči panu doktorovi a jeho týmu. Marta Hudcová

Umístění: Ortopedická a traumatolog. ambulance karpální tunely

Chci veřejně poděkovat MUDr. Faltusovi za dvě úspěšně provedené operace karpálních tunelů na obou rukách. Ochotně se mě ujal, je velice šikovný, výborný doktor, ale také dobrý psycholog. Před operací dovede pacienta uklidnit, řekne, že vše půjde dobře a přidá úsměv. Tím odpadne strach, operuje rychle a dobře. Jsem zbavena denního i nočního brnění rukou, též ponocování. O jeho všeobecné oblibě svědčí denně plně obsazené lavice před jeho ordinací. Je ohleduplný k pacientům, proto k němu rádi chodí. Děkuji mu za jeho namáhavou a zodpovědnou práci. Marie Nejedlá.

Umístění: Ortopedická a traumatolog. ambulance bolest kolene

Po několikaměsíční boleti kolene jsem navštívil Dr.Faltuse.
Prohlídl, zrengenoval, diagnostikoval problém s meniskem, doporučil operaci, odoperoval, zrehabilitoval. Po měsíci od návštěvy jsem opět v pořádku. Díky !!

Umístění: jiné místo Vyrustek na pate

K MUDr. Faltusovi jsem přicházel s bolestí paty která mě provázela půl roku. U ostatních specialistů mi bylo řečeno že to potřebuje klid. MUDr Faltus mi udělal ultrazvuk, rentgen a zjistil ze na pate mám vyrustek a doprovází ho zánět... Vřele doporučuji doktor i sestřičky jsou velmi vstřícní a ochotní

Umístění: Ortopedická a traumatolog. ambulance Vada kyčlí

Do Jihlavy jsem se přestěhovala z jiného města a hledala jsem doktora, ke kterému bych chodila na kontroly s vrozenou vadou kyčlí. Od známé jsem dostala doporučení napana doktora Faltuse, který mě poslal na kontrolní rentgen, kde se potvrdila má předchozí diagnóza. Stav kyčlí je stabilizovaný a není nutná operace. Kvůli vedlejším projevům, zvlášť v bolesti kříže z důvodů malé hybnosti kloubu a stažení svalů, jsem dostala rehabilitace a podpůrný lék na udržovaní dobrého stavu v kyčlích. K panu doktorovi docházím pravidelně na kontroly, kyčle a záda mě nebolí, personál je velmi příjemný a s péčí jsem spokojená.

Umístění: Ortopedická a traumatolog. ambulance Silná bolest nohy

K p. Faltusovi jsem přišel s velmi silnou bolestí stehna. Udělal mi sono vyšetření z čehož usoudil, že se jedná o natržený sval a poslal mě domů s receptem na masti proti bolesti a objednal mě k sobě na kryoterapii (léčba chladným vzduchem) z čehož vytěžil 600Kč. Nic se nezlepšovalo, bolest se zhoršovala a na stehně jsem měl čím dál větší otok. Po 6tém sezení, kdy jsem se na nohu ani nepostavil, se hrozně divil, že to nepomáhá, dostal jsem berle a poslal mě domů s tím, ať se stavím další den pro injekci na bolest. Vůbec se nezaobíral tím, zjistit skutečnou příčinu mých potíží, natož udělat nějaké pořádné vyšetření. Opravdu ošklivě natržený sval se hojí v řádech týdnů, já trpěl bolestí 3 měsíce. Ani léky na bolest pořádně nezabíraly. Objednal jsem se k jinému ortopedovi, kterému jsem řekl stejný příběh, jak mé potíže začaly, který už jen z toho věděl, že nemůže jít o natržený sval. Zděšen, jak moje noha vypadá mě objednal akutně na magnetickou rezonanci která ukázala nádor na stehenní kosti. Okamžitě jsem byl poslán do Brna, kde mi dělali biopsii. Jedná se o Ewingův sarkom a čeká mě náročná dlouhá léčba chemoterapií, následná operace a radioterapie. Od p. Faltuse se mi nedostalo řádného vyšetření, tento nádor lze zjistit obyčejným RTG snímkem. Kdybych nezměnil lékaře, prognóza by teď byla úplně někde jinde..Doufám, že moje zkušenost někomu pomůže a nespoléhejte se na doktory, kteří z vás akorát vytáhnou peníze a odbydou vás léky na bolest. Já jakožto laik jsem p. Faltusovi věřil a byla to chyba.

Pan doktor a sestřičky jsou perfektní tým.Příjemní,milí.Nikdy jsem se u nich s arogancí či nezájmem nesetkala a už tam nějaký rok jezdím.Známým,kterým jsem pana doktora doporučila(bylo jich dost) si ho nemohou vynachválit.Jsem po třech operacích-znetvořené prsty u nohou díky pracovní obuvi s vystuženou špicí.Ještě mě čekají 2 operace(hallux) a už se těším až nožky budu mít v pořádku.Při operaci jsou pozorní,milí a perfektně se odreaguji i zasměji..A za mě je to PAN DOKTOR se SKVĚLÝM TÝMEM.

Jsem po operaci kolena a je to opravdu super, tím to bych chtěl poděkovat panu Faltusovi a jeho týmu.
Zdeněk Sobotka

Po přečtení hodnocení pana doktora a sestřiček jsem šla s obavou na vyšetření ale mé obavy byly velmi zbytečné: Pan doktor i obě sestřičky jsou velmi příjemní a citliví: Při operaci Karp. tunelů byl pan doktor citlivý a velmi šikovný . Byla jsem na reoperaci tak jsem čekala že to bude trvat delší dobu ale než jsem si se sestřičkou popovídala byla operace hotová. DĚKUJI