MUDr.

Gynekolog

Kontaktní informace

• Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Poliklinika Kolín, Smetanova 764, 280 02 Kolín, středočeský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Pojišťovna VZP, a.s., Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna

Více (1)

• S
    Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance KolínSlužby: Péče o těhotné

Naprostá spokojenost s lékařskou péčí pana doktora před těhotenstvím, v těhotenství a po porodu. Nemám žádné výhrady. Péči mohu opravdu nazvat jako nadstandardní. Mohu jen doporučit.

• Zkušenosti a dovednosti

• Jmenuji se Zdeněk Adámek a mám 15 let zkušeností jako porodník a vedoucí gynekologické ordinace.

Promoval jsem v roce 1999 na 3. lékařké fakultě Univerzity Karlovy a první zkušenosti sbíral na Gynekologicko – porodnickém oddělení Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze. V roce 2002 jsem nastoupil na totéž oddělení Oblastní nemocnice Kolín, kde působím doposud jako zkušený lékař školitel a vedoucí lékař ústavních služeb.

Jsem držitelem nejvyšší možné specializované způsobilosti a školím mladé lékaře. Mám zkušenosti z operačního a porodního sálu. V roce 2012 jsem získal atestaci z urogynekologie a jsem držitelem několika mezinárodních certifikátů kvality ultrazvukové diagnostiky v těhotenství.

Ve volném čase rád kondičně běhám, jezdím na kole a cestuji.

Nemoci

• Komplexní problematika gynekologie a těhotenství
    • Inkontinence moči + dráždivý močový měchýř
    • Prekancerózy děložního hrdla

Services

Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Poliklinika Kolín, Smetanova 764, 280 02 Kolín, středočeský

Komplexní gynekologické diagnostika
    Gynekologická léčebně – preventivní péče
    Péče o těhotné, rodičky a šestinedělky
    Moderní ultrazvuková diagnostika včetně těhotných
    Urogynekologie – péče o ženy s únikem moči
    Péče o ženy v klimakteriu
    Péče o sterilní páry
    Expertní kolposkopie – prevence rakoviny čípku děložního
    Péče o prsy + mamografie
    Předoperační + předporodní konzultace
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• S

• Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance KolínSlužby: Těhotenství, pravidelná péče

Pan doktor bezvadný. Ochotný, přátelský, vše srozumitelně vysvětlí a v neposlední řadě je skvělý odborník. Mohu posoudit z období těhotenství a nyní při pravidelné péči. V dnešní době lékař k nezaplacení :-) Mohu jen doporučit!

• Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance KolínSlužby: Jsem jeho pacientka

Pan doktor je velmi milý, vtipný a příjemný.Vysetreni u něj mě neobtěžuje a rozhodně z něj nemám trauma.Je lidsky a ma i takový přístup.Mluvi se mnou narovinu a práce ho podle přístupu evidentně baví.Je pečlivý a neztrávím u nej v čekárně věcnost ( což s dětmi velmi oceňuji)Vřele doporučuji.

• L
      Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Pan Doktor Adamek a i jeho pani jsou oba skvely doktori. Nasla jsem tuto ordinaci nahodou kdyz jsem si hledala novou gyn. starostlivost a doted jsem rada, ze jsem mela to stesti je objevit. Dokonce po prestehovani se do Pardubic, nemam nejak chut ani potrebu pana doktora vymenit :) jen tezko se hledaji takhle super doktori.
      Maji lidskej a milej pristup, dokonce jsou vtipny, starostlivost je nadprumerna, v tehotenstvi mi vsechno vysvetlil a odpovedel mi trpelive na kazdy muj dotaz a otazku (a ze jich nebylo malo hihi).
      Hlavne moc vdecim, za moji malou berusku, kterou i diky jejich peci muzu ted doma mit.
      Vsude chvalim a vrele doporucuji.

• Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Pana doktora Adámka mohu jen a jen doporučit.
      Jeho kvalifikovaný a lidský přístup je výborný.
      V posledních měsících jsem pana doktora navštěvovala velmi často kvůli těhotenství a vše bylo díky jeho přístupu mnohem snadnější.
      Jeho ordinaci navštěvuji i nadále a rozhodně na tom nehodlám nic měnit.

• Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

K panu doktorovi chodím již několik let a mohu jen doporučit. Provedl mne mým prvním těhotenství, které bylo naštěstí bez problémů. Pan doktor je vždy milý, ochotný, vstřícný a vše vysvětlí a poradí. Párkrát jsem byla i u paní doktorky a i ona je moc milá a vstřícná. Gynada s.r.o. mohu jen doporučit ????

• Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Nejlepší doktor, co jsem kdy měla. Dokáže uklidnit, je pečlivý, vše srozumitelně vysvětlí a má lidský přístup, takových doktorů by mělo být víc. Několokrát jsem byla na kontrole i u paní doktorky Adámkové a taky ochotná, vstřícná a pečlivá. Jsem ráda, že jsem našla doktora, kterému můžu věřit a zeptat se na cokoliv bez obav, že by byl neochotný. Za mě spokojenost největší :)

• Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Dochazela jsem k jine doktorce, byla jsem tehotna. Bohuzel jsem odchazela z ordinace s placem, chovala se arogantne a byla dost neprijemna. Chtela jsem si tehotenstvi uzit a ne chodit s placem. Takze jsem se rozhodla vyhledat jineho doktora a na doporuceni jsem dostala kontakt na doktora Adamka. Prijal me bez problemu a cele tehotenstvi jsem si uzila a veskerou peci co jsem mela, bych prala opravdu vsem. Dr. Adamek je prijemny a opravdu lidsky clovek...

• Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Přidávám se k zástupu fanynek:) Pan doktor je vstřícný, lidský a profesionální. Celé těhotenství jsem si i díky jeho péči užila:) Škoda, že takový přístup nemají všichni lékaři.

• Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Pan doktor je vynikající, vůbec bych neměnila. Empatický, komunikativní, se vším poradí. Doporučuji všem.