MUDr.

Gynekolog

Kontaktní informace

• Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Poliklinika Kolín, Smetanova 764, 280 02 Kolín, středočeský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Pojišťovna VZP, a.s., Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna

Více (1)

• Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Nejlepší doktor, co jsem kdy měla. Dokáže uklidnit, je pečlivý, vše srozumitelně vysvětlí a má lidský přístup, takových doktorů by mělo být víc. Několokrát jsem byla na kontrole i u paní doktorky Adámkové a taky ochotná, vstřícná a pečlivá. Jsem ráda, že jsem našla doktora, kterému můžu věřit a zeptat se na cokoliv bez obav, že by byl neochotný. Za mě spokojenost největší :)

• Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Jmenuji se Zdeněk Adámek a mám 15 let zkušeností jako porodník a vedoucí gynekologické ordinace.

Promoval jsem v roce 1999 na 3. lékařké fakultě Univerzity Karlovy a první zkušenosti sbíral na Gynekologicko – porodnickém oddělení Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze. V roce 2002 jsem nastoupil na totéž oddělení Oblastní nemocnice Kolín, kde působím doposud jako zkušený lékař školitel a vedoucí lékař ústavních služeb.

Jsem držitelem nejvyšší možné specializované způsobilosti a školím mladé lékaře. Mám zkušenosti z operačního a porodního sálu. V roce 2012 jsem získal atestaci z urogynekologie a jsem držitelem několika mezinárodních certifikátů kvality ultrazvukové diagnostiky v těhotenství.

Ve volném čase rád kondičně běhám, jezdím na kole a cestuji.

Nemoci

• Komplexní problematika gynekologie a těhotenství
    • Inkontinence moči + dráždivý močový měchýř
    • Prekancerózy děložního hrdla

Services

pin-iconCreated with Sketch.

Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Poliklinika Kolín, Smetanova 764, 280 02 Kolín, středočeský

Komplexní gynekologické diagnostika
    Gynekologická léčebně – preventivní péče
    Péče o těhotné, rodičky a šestinedělky
    Moderní ultrazvuková diagnostika včetně těhotných
    Urogynekologie – péče o ženy s únikem moči
    Péče o ženy v klimakteriu
    Péče o sterilní páry
    Expertní kolposkopie – prevence rakoviny čípku děložního
    Péče o prsy + mamografie
    Předoperační + předporodní konzultace
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Dochazela jsem k jine doktorce, byla jsem tehotna. Bohuzel jsem odchazela z ordinace s placem, chovala se arogantne a byla dost neprijemna. Chtela jsem si tehotenstvi uzit a ne chodit s placem. Takze jsem se rozhodla vyhledat jineho doktora a na doporuceni jsem dostala kontakt na doktora Adamka. Prijal me bez problemu a cele tehotenstvi jsem si uzila a veskerou peci co jsem mela, bych prala opravdu vsem. Dr. Adamek je prijemny a opravdu lidsky clovek...

• Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Přidávám se k zástupu fanynek:) Pan doktor je vstřícný, lidský a profesionální. Celé těhotenství jsem si i díky jeho péči užila:) Škoda, že takový přístup nemají všichni lékaři.

• Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Pan doktor je vynikající, vůbec bych neměnila. Empatický, komunikativní, se vším poradí. Doporučuji všem.

• H
      Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Pan doktor Adamek je skvely. Na ordinaci jsem narazila nahodou a mela jsem stesti. V ordinaci nejsou zadne dlouhe objednaci ani cekaci doby, pan doktor je peclivy, ochotny, vysvetli kazdy (muj) pripitomely dotaz, kterych jsem v tehotenstvi mela opravdu hodne, a jako bonus je s nim legrace. Skoro se bojim ho tu vychvalovat, abych se priste nemusela prodirat zastupy ostatnich pacientek :)

• K
      Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance KolínSlužby: těhotenství

Ordinaci pana doktora Adámka jsem si vybrala náhodou poté, co jsme se přestěhovali do Středočeského kraje. Bylo to v době, kdy jsem se dozvěděla, že čekáme miminko. Z nového lékaře jsem měla trochu obavy, ale nemohla jsem si vybrat lépe. Hned při první návštěvě jsem z přístupu pana doktora byla nadšená. Vždy mi všechny mé dotazy srozumitelně a ochotně vysvětlil. Několikrát jsem byla na kontrole i u paní doktorky Adámkové a nemůžu si stěžovat ... a jako bonus na pacientky čeká milá sestřička, se kterou se také příjemně povídá. :)

• M
      Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Naprostá spokojenost s péčí pana doktora.Celé těhotenství mi vycházel vstříc s četností návštěv a na všechny mé dotazy odpovídal ochotně a s úsměvem. Kdyby všichni doktoři měli stejný přístup, tak by to byla velká paráda.

• P

Pana doktora Adámka mohu jen doporučit.!Celé těhotenství skvělý přístup.Co jsem potřebovala řekl a vysvětlil.I na dále k němu chodím a nemůžu si vůbec na nic stěžovat.!Ochotný,sympatický :) doporučuji všem.... i sestřička je milá

• P

Pana doktora mohu jen doporucit. Je to sympatak a zkusenny gynekolog. Nemam zadne vyhrady. Staral se o me cele tehotenstvi a ochotne vysvetloval vse, co jsem potrebovala.

• S

S panem doktorem Adámkem mám jen ty nejlepší zkušenosti. Přístup, ochota i profesionalita na výborné úrovni. I během těhotenství jsem byla spokojená s perfektní péčí. Mohu jen doporučit!