MUDr.

Zdeněk Adámek verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Poliklinika Kolín, Smetanova 764, 280 02 Kolín, středočeský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Pojišťovna VZP, a.s., Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna Více (1)

• Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance KolínSlužby: prevence, těhotenství

profesionální a lidský přístup pana doktora rozhodli, že k panu Adámkovi budu chodit i během těhotenství. Chybu jsem neudělala. Pan doktor má nadstandartní přístup, vše pečlivě vysvětlí, poradí a je to první gynekolog, od kterého odcházím s úsměvem na tváři. Vřele doporučuji, neměnila bych!!

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Martin Dvořák
    Martin Dvořák
    Budínova 2, Praha
    Pan doktor je profesional vo svojom obore, velmi mily, so zmyslom pre humor a trpezlivy. Pri vysetreni mi vsetko… Více

Samer Asad
    Samer Asad
    Branická 479/21, Praha
    I went to visit Dr Samer for a gynaecological health issue. The Dr is very considerate, empathetic and was very… Více

Petr Holý
    Petr Holý
    Mazurská 484/2, Praha
    Pan doktor je moc milý a ochotný, jsem moc rada, ze jsem se svěřila do jeho rukou, moc mi pomohl. Díky nemu jsem… Více

Antonín Kaprál (Primář)
    Antonín Kaprál (Primář)
    Milady Horákové 116/109, Praha
    Pan doktor je velmi příjemný, sympatický a vtipný. Rozhodně nabídne různé možnosti řešení problému. A vše vysvětlí… Více

Luboš Karásek
    Luboš Karásek
    Žukovského 887/4, Centrum Delta B, Praha
    U pána doktora som absolvovala preventívnu prehliadku a s celým priebehom a prístupom lekára som spokojná. Pán… Více

Zkušenosti a dovednosti

• Jmenuji se Zdeněk Adámek a mám 15 let zkušeností jako porodník a vedoucí gynekologické ordinace.

Promoval jsem v roce 1999 na 3. lékařké fakultě Univerzity Karlovy a první zkušenosti sbíral na Gynekologicko – porodnickém oddělení Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze. V roce 2002 jsem nastoupil na totéž oddělení Oblastní nemocnice Kolín, kde působím doposud jako zkušený lékař školitel a vedoucí lékař ústavních služeb.

Jsem držitelem nejvyšší možné specializované způsobilosti a školím mladé lékaře. Mám zkušenosti z operačního a porodního sálu. V roce 2012 jsem získal atestaci z urogynekologie a jsem držitelem několika mezinárodních certifikátů kvality ultrazvukové diagnostiky v těhotenství.

Ve volném čase rád kondičně běhám, jezdím na kole a cestuji.

Nemoci

• Komplexní problematika gynekologie a těhotenství
    • Inkontinence moči + dráždivý močový měchýř
    • Prekancerózy děložního hrdla

Služby

Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Poliklinika Kolín, Smetanova 764, 280 02 Kolín, středočeský

Komplexní gynekologické diagnostika
    Gynekologická léčebně – preventivní péče
    Péče o těhotné, rodičky a šestinedělky
    Moderní ultrazvuková diagnostika včetně těhotných
    Urogynekologie – péče o ženy s únikem moči
    Péče o ženy v klimakteriu
    Péče o sterilní páry
    Expertní kolposkopie – prevence rakoviny čípku děložního
    Péče o prsy + mamografie
    Předoperační + předporodní konzultace
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Umístění: jiné místoSlužby: Gynada Uhlířské Janovice

Po dobu mého těhotenství jsem byla velice spokojená s milým a hlavně profesionálním přístupem pana doktora i sestřičky a věřím že i nadále budu. Mohu jen doporučit.

• L
      Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Velice profesionální a zároveň milý přístup pana doktora i jeho sestřičky (Uhlířské Janovice). Navíc příjemné a moderně vybavené prostředí.

• A
      Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Pan doktor je velký profesionál a skvělý člověk. Pokaždé má dobrou náladu a díky jeho přístupu je každá návštěva gynekologie příjemná. Velmi mi pomohl v těhotenství, kdy pro mě bylo toto období velice náročné. Ale hlavně, má smysl pro humor! :-)

• K
      Umístění: jiné místo

Za mě velká spokojenost nejen v období těhotenství, ale i při běžných kontrolách. Pan doktor je profesionální s lidským přístupem a ochotou vše vysvětlit. Určitě doporučuji. Má i velmi příjemnou a ochotnou sestřičku.

• V
      Umístění: jiné místoSlužby: Těhotenství

Pan doktor Adámek je profesionální, příjemný a vstřícný člověk. Celé těhotenství mě podporoval, vše pečlivě vysvětloval, komunikoval se mnou rovnocenně. Kontroly byly fajn i díky skvělé sestřičce. Dojížděla jsem za ním 50km a nelituji. Určitě jemu velké díky a všem jen doporučuji.

• Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

S panem doktorek Adamkem jsem nejvic spokojena. Celé těhu jsem mela skvělé. Pan doktor je velmi empaticky a ochotny vse vysvetlit. Ordinaci vřele doporučuji. Neměla jsem zatim s gynekology tak dobrou zkušenost. Jsem moc ráda ze jsem v jeho péči.
      Sestřička je taky moc milá.

• D
      Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance KolínSlužby: Gynekologická léčebně – preventivní péče

Za mě 100% spokojenost! Pan doktor je profesionál a zároveň má lidský přístup.. vše s trpělivostí vysvětlí! Určitě doporučuji :) a navíc má i velmi příjemnou a ochotnou sestru!

• L
      Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance KolínSlužby: Pravidelné preventivní prohlídky, těhotenství

Gynadu jednoznačně doporučuji. Pan doktor je velice důvěryhodný, empatický i sympatický, komunikativní, trpělivý a spolehlivý. Po celé těhotenství se mi dostávalo nadstandardní péče. Na každou kontrolu jsem se těšila a mohla si tak toto období naplno užívat. Bez obav jsem se mohla na cokoliv zeptat, měla jsem pocit, že jsem vyslyšena a respektována. Pan doktor nic nezanedbal, vždy mi věnoval tolik času, kolik bylo potřeba. Prostředí je moderní, čisté a příjemné. Sestřička je vždy milá a velice ochotná.

• Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance KolínSlužby: Pravidelné vyšetření, těhotenství

Pan doktor Adámek je výborný lékař, který své práci opravdu rozumý, umí vždy skvěle poradit a najde nejlepší řešení pro své pacienty. Dokáže vyslechnout a respektovat přání/názor své pacientky. Díky jeho skvělému přístupu se moje návštěvy gynekologie změnili na veselé a bez obav strávené vyšetření. Při své práci komunikuje a vše vysvětlí, ukáže, nikdy jsem z něj necítila, že by ho snad nějaký dotaz obtěžoval, naopak :-) Kdyby se ke své práci stavěli všichni lékaři jako pan doktor Adámek, hned by bylo v ordinacích lékařů mnohem veseleji ????