MUDr.

Zdeněk Adámek verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Poliklinika Kolín, Smetanova 764, 280 02 Kolín, středočeský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Pojišťovna VZP, a.s., Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna Více (1)

• Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

S panem doktorek Adamkem jsem nejvic spokojena. Celé těhu jsem mela skvělé. Pan doktor je velmi empaticky a ochotny vse vysvetlit. Ordinaci vřele doporučuji. Neměla jsem zatim s gynekology tak dobrou zkušenost. Jsem moc ráda ze jsem v jeho péči.
    Sestřička je taky moc milá.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Martin Dvořák
    Martin Dvořák
    Budínova 2, Praha
    Má zkušenost s panem doktorem přesáhla veškerá má očekávání. Profesionální a hlavně velice příjemné jednání. Vřele… Více

Samer Asad
    Samer Asad
    Branická 479/21, Praha
    Jako vzdy - velice dobry pocit z navstevy pana doktora. Snazi se pokazde pomoci, je mily a hlavne uprimny, cehoz… Více

Petr Holý
    Petr Holý
    Mazurská 484/2, Praha
    Ordinaci pana doktora jsem vybrala podle hodnocení zde na "ZnamyLekar" a dobře jsem udělala, paní doktorka i sestřička… Více

Antonín Kaprál (Primář)
    Antonín Kaprál (Primář)
    Milady Horákové 116/109, Praha
    Pan doktor velmi příjemný. Vše bylo vysvětleno k mé spokojenosti. Návštěva proběhla rychle bez čekání. Velmi doporučuji… Více

Halina Kačinská
    Halina Kačinská
    Praha 6, Žukovského 887/4, centrum Delta B, ordinace 3.28, Praha
    super, vše ok, byla jsem spokojená, pi.doktorka se mi maximálně věnovala, nemám žádné připomínky, nemohla jsem… Více

Zkušenosti a dovednosti

• Jmenuji se Zdeněk Adámek a mám 15 let zkušeností jako porodník a vedoucí gynekologické ordinace.

Promoval jsem v roce 1999 na 3. lékařké fakultě Univerzity Karlovy a první zkušenosti sbíral na Gynekologicko – porodnickém oddělení Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze. V roce 2002 jsem nastoupil na totéž oddělení Oblastní nemocnice Kolín, kde působím doposud jako zkušený lékař školitel a vedoucí lékař ústavních služeb.

Jsem držitelem nejvyšší možné specializované způsobilosti a školím mladé lékaře. Mám zkušenosti z operačního a porodního sálu. V roce 2012 jsem získal atestaci z urogynekologie a jsem držitelem několika mezinárodních certifikátů kvality ultrazvukové diagnostiky v těhotenství.

Ve volném čase rád kondičně běhám, jezdím na kole a cestuji.

Nemoci

• Komplexní problematika gynekologie a těhotenství
    • Inkontinence moči + dráždivý močový měchýř
    • Prekancerózy děložního hrdla

Služby

Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Poliklinika Kolín, Smetanova 764, 280 02 Kolín, středočeský

Komplexní gynekologické diagnostika
    Gynekologická léčebně – preventivní péče
    Péče o těhotné, rodičky a šestinedělky
    Moderní ultrazvuková diagnostika včetně těhotných
    Urogynekologie – péče o ženy s únikem moči
    Péče o ženy v klimakteriu
    Péče o sterilní páry
    Expertní kolposkopie – prevence rakoviny čípku děložního
    Péče o prsy + mamografie
    Předoperační + předporodní konzultace
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Sestřička je taky moc milá.

• D
      Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance KolínSlužby: Gynekologická léčebně – preventivní péče

Za mě 100% spokojenost! Pan doktor je profesionál a zároveň má lidský přístup.. vše s trpělivostí vysvětlí! Určitě doporučuji :) a navíc má i velmi příjemnou a ochotnou sestru!

• L
      Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance KolínSlužby: Pravidelné preventivní prohlídky, těhotenství

Gynadu jednoznačně doporučuji. Pan doktor je velice důvěryhodný, empatický i sympatický, komunikativní, trpělivý a spolehlivý. Po celé těhotenství se mi dostávalo nadstandardní péče. Na každou kontrolu jsem se těšila a mohla si tak toto období naplno užívat. Bez obav jsem se mohla na cokoliv zeptat, měla jsem pocit, že jsem vyslyšena a respektována. Pan doktor nic nezanedbal, vždy mi věnoval tolik času, kolik bylo potřeba. Prostředí je moderní, čisté a příjemné. Sestřička je vždy milá a velice ochotná.

• Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance KolínSlužby: Pravidelné vyšetření, těhotenství

Pan doktor Adámek je výborný lékař, který své práci opravdu rozumý, umí vždy skvěle poradit a najde nejlepší řešení pro své pacienty. Dokáže vyslechnout a respektovat přání/názor své pacientky. Díky jeho skvělému přístupu se moje návštěvy gynekologie změnili na veselé a bez obav strávené vyšetření. Při své práci komunikuje a vše vysvětlí, ukáže, nikdy jsem z něj necítila, že by ho snad nějaký dotaz obtěžoval, naopak :-) Kdyby se ke své práci stavěli všichni lékaři jako pan doktor Adámek, hned by bylo v ordinacích lékařů mnohem veseleji ????

• K
      Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

S panem doktorem Adámkem jsem byla vždy spokojena. Co se týče mého těhotenství, tak jsem dostala skvělou péči. Vždy mi odpověděl na mé otázky. Za mě 10 hvězdiček z 10ti ????????

• B
      Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance KolínSlužby: péče o těhotné

Nyní již mám možnost srovnání:
      Ve svém prvním těhotenství jsem navštěvovala jednu gynekologickou ambulanci na Praze 6. Jelikož jsem neměla žádné jiné srovnání, přišlo mi to tenkrát OK. Po přestěhování do Kolína jsem si našla pana doktora Adámka a jeho ordinaci Gynada. A byla jsem doslova nadšena! Skvělým lékařským i lidským přístupem, péčí a ochotou, profesionalitou a také moderně vybavenou ordinací. A tak jsem byla opravdu ráda, že ve svém druhém těhotenství jsem se mohla svěřit do péče právě pana doktora. Veškerá péče byla maximální a diametrálně odlišná od péče mého kdysi pražského gynekologa v průběhu 1. těhotenství (kdy mnoho věcí tehdy zanedbal a podcenil). Pan doktor Adámek mě ke specializovaným úkonům doporučil a předal na špičková pracoviště (a rozhodně neponechal nic náhodě). Tuto ambulanci rozhodně doporučuji!

• S
      Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Gynekologii určitě doporučuji. Perfektní je jak pan doktor Adamek tak i paní doktorka Adamkova. Se vším poradi a pomohou. Sestřička je take moc příjemná.

• K
      Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance KolínSlužby: Problémy s otěhotněním

Pan doktor i sestřička jsou velice milí, ochotní a profesionální. Na každou návštěvu se vždy těším. Ordinace je krásná a moderní. Všem vřele doporučuji :-)

• Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance KolínSlužby: Péče o těhotné

K panu Mudr. Adámkovi chodím už od začátku a jsem s ním i s paní sestřičkou velice spokojena. Je opravdu pečlivý, nápomocný a příjemný. Jsem ráda, že mám takového pana doktora. :)

• V

Pan doktor je jednoznačně nejlepším lékařem gynekologem v širokem okolí. Profesně i lidsky. Všem ženám a budoucím maminkam, které váhají, ho mohu jen doporučit. Jako bonus muže být i jeho vždy dobrá nálada a celkově přijemná atmosfera, kterou vytvářejí společně se sestřičkou.