MUDr.

Gynekolog

Kontaktní informace

• Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Poliklinika Kolín, Smetanova 764, 280 02 Kolín, středočeský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Pojišťovna VZP, a.s., Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna Více (1)

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

S panem doktorem Adámkem jsem byla vždy spokojena. Co se týče mého těhotenství, tak jsem dostala skvělou péči. Vždy mi odpověděl na mé otázky. Za mě 10 hvězdiček z 10ti ????????

• Zkušenosti a dovednosti

• Jmenuji se Zdeněk Adámek a mám 15 let zkušeností jako porodník a vedoucí gynekologické ordinace.

Promoval jsem v roce 1999 na 3. lékařké fakultě Univerzity Karlovy a první zkušenosti sbíral na Gynekologicko – porodnickém oddělení Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze. V roce 2002 jsem nastoupil na totéž oddělení Oblastní nemocnice Kolín, kde působím doposud jako zkušený lékař školitel a vedoucí lékař ústavních služeb.

Jsem držitelem nejvyšší možné specializované způsobilosti a školím mladé lékaře. Mám zkušenosti z operačního a porodního sálu. V roce 2012 jsem získal atestaci z urogynekologie a jsem držitelem několika mezinárodních certifikátů kvality ultrazvukové diagnostiky v těhotenství.

Ve volném čase rád kondičně běhám, jezdím na kole a cestuji.

Nemoci

• Komplexní problematika gynekologie a těhotenství
    • Inkontinence moči + dráždivý močový měchýř
    • Prekancerózy děložního hrdla

Služby

Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Poliklinika Kolín, Smetanova 764, 280 02 Kolín, středočeský

Komplexní gynekologické diagnostika
    Gynekologická léčebně – preventivní péče
    Péče o těhotné, rodičky a šestinedělky
    Moderní ultrazvuková diagnostika včetně těhotných
    Urogynekologie – péče o ženy s únikem moči
    Péče o ženy v klimakteriu
    Péče o sterilní páry
    Expertní kolposkopie – prevence rakoviny čípku děložního
    Péče o prsy + mamografie
    Předoperační + předporodní konzultace
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• B
      Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance KolínSlužby: péče o těhotné

Nyní již mám možnost srovnání:
      Ve svém prvním těhotenství jsem navštěvovala jednu gynekologickou ambulanci na Praze 6. Jelikož jsem neměla žádné jiné srovnání, přišlo mi to tenkrát OK. Po přestěhování do Kolína jsem si našla pana doktora Adámka a jeho ordinaci Gynada. A byla jsem doslova nadšena! Skvělým lékařským i lidským přístupem, péčí a ochotou, profesionalitou a také moderně vybavenou ordinací. A tak jsem byla opravdu ráda, že ve svém druhém těhotenství jsem se mohla svěřit do péče právě pana doktora. Veškerá péče byla maximální a diametrálně odlišná od péče mého kdysi pražského gynekologa v průběhu 1. těhotenství (kdy mnoho věcí tehdy zanedbal a podcenil). Pan doktor Adámek mě ke specializovaným úkonům doporučil a předal na špičková pracoviště (a rozhodně neponechal nic náhodě). Tuto ambulanci rozhodně doporučuji!

• S
      Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Gynekologii určitě doporučuji. Perfektní je jak pan doktor Adamek tak i paní doktorka Adamkova. Se vším poradi a pomohou. Sestřička je take moc příjemná.

• K
      Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance KolínSlužby: Problémy s otěhotněním

Pan doktor i sestřička jsou velice milí, ochotní a profesionální. Na každou návštěvu se vždy těším. Ordinace je krásná a moderní. Všem vřele doporučuji :-)

• Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance KolínSlužby: Péče o těhotné

K panu Mudr. Adámkovi chodím už od začátku a jsem s ním i s paní sestřičkou velice spokojena. Je opravdu pečlivý, nápomocný a příjemný. Jsem ráda, že mám takového pana doktora. :)

• V

Pan doktor je jednoznačně nejlepším lékařem gynekologem v širokem okolí. Profesně i lidsky. Všem ženám a budoucím maminkam, které váhají, ho mohu jen doporučit. Jako bonus muže být i jeho vždy dobrá nálada a celkově přijemná atmosfera, kterou vytvářejí společně se sestřičkou.

• J
      Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Pan doktor je vždy milý a pečlivý. Při mém prvním těhotenství mi vždy dokázal zodpovědět všechny mě dotazy.

• P

Děkuji panu doktorovi za péči v období těhotenství,byl velmi pečlivý a pozorný. Vše vysvětlil,a také ho nezajímalo jen vyšetření ale i to jak se cítím a jak se mi daří. A sestřička je taky skvělá a příjemná.

• Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

K panu doktorovi jsem přešla před necelým rokem. Vzhledem k těhotenství jsem chtěla doktora, který se vyzná a o své pacientky pečuje lépe, než má předchozí doktorka. I za ten necelý rok jsem velmi spokojená jak s profesionalitou, tak s velmi příjemným vystupováním a ochotou k řešení všech otázek. Mohu jedině doporučit jak pana doktora, tak sestřičku :-)

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Pan dr.Adamek je odborník na svém místě . V těhotenství a i po něm ,se mi dostává odborné péče a jako lékaře ho vřele doporučuji .