Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Komplexní gynekologické diagnostika +7 Více

Moderní ultrazvuková diagnostika včetně těhotných

Péče o prsy + mamografie

Péče o sterilní páry

Jmenuji se Zdeněk Adámek a mám 20 let zkušeností jako porodník a vedoucí gynekologické ordinace. Promoval jsem v roce 1999 na 3. lékařké fakultě Un...

• Komplexní problematika gynekologie a těhotenství

Moderní ultrazvuková diagnostika včetně těhotných

Péče o prsy + mamografie

Péče o sterilní páry

Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Péče o těhotné, rodičky a šestinedělky

Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Péče o ženy v klimakteriu

Předoperační + předporodní konzultace

Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Urogynekologie – péče o ženy s únikem moči

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín Jiný

Pan doktor je velmi milý a ochotný, vždy se mi plně věnoval a všechny mé otázky podrobně vysvětlil. Jeho ordinaci navštěvuji já i má maminka a vždy jsme byly se vším spokojené. Pana doktora mohu jen doporučit.

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín Gynekologická léčebně – preventivní péče

Pan doktor, je správný muž na svém místě. U něj se na návštěvy vyloženě těším. Vždycky je naprosto profesionální. Mám za sebou první těhotenství a pod jeho vedením a všechno bylo v naprostém pořádku. Děkuji za tak výborného lékaře. ;)

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín Péče o těhotné, rodičky a šestinedělky

Pan doktor Adámek má naprosto skvělý přístup. Nikdy jsem se nebála na cokoliv zeptat, vždy mi vše ochotně vysvětlil a poradil. Teď je za mnou první těhotenství a i péče v tomto období byla velmi důkladná. Je to opravdu člověk na svém místě.

Pan doktor má skvělý přístup. Během těhotenství mi vždy vše vysvětlil, zodpovídal otázky, byl pečlivý a vstřícný. Oproti mé předchozí doktorce se návštěvy nedají srovnat. Jsem spokojená a určitě doporučuji.

K panu doktorovi jsem prestoupila po otehotneni po spatnych zkusenostch s predchozim obvodnim gynekologem. Cele tehotenstvi jsem byla spokojena s jeho peci. Uprimně jako prvorodicka bych ocekava kontroly tydne, jen abych mohla miminko pozorovat (usmev). Vrele doporucuji!! Vybavenost ordinace je v skutku plnohodnotna! Diky za Vse.

K panu doktorovi chodim uz nekolik let a vzdy jsem byla naprosto spokojena. Stejne tak behem tehotenstvi. Je trpelivy, dukladny a ochotny cokoliv vysvetlit. Jeho lidsky pristup a smysl pro humor zprijemni kazdou navstevu.

S panem doktorem jsem velice spokojená.Přijal mě v polovině mého druhého těhotenství,kdy jsem nebyla spokojená s předchozím lékařem a za to mu patří velké DÍK. Prohlídky u pana doktora jsou důkladné,nic nepodcení a vše srozumitelně vysvětlí a člověk se i zasměje.Nemohu si stěžovat a vřele doporučuji všem ženám i slečnám. :)

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín Moderní ultrazvuková diagnostika včetně těhotných

S péčí u dr.Adámka jsem velmi spokojená, osobní a citlivý přístup jsou samozřejmostí, společně jsme zvládli obě má těhotenství, což hlavně to druhé nebylo jednoduché období a i když jsem se odstěhovala dál od Kolína, pana doktora bych opravdu nerada měnila.

Ze začátku těhotenství jsem měla pocit, že pán doktor má trochu laksní přístup, ale od 25tt se to změnilo a ve třetím trimestru byl hodně pečlivý. Vždy vše vysvětlil a poradil. Doporučuju ženám a dívkám, které mají strach atd. Pan doktor je naprosto profesionální a člověk se u něho cítí uvolněně a v pohodě.

Pan doktor je skvělý odborník a velmi sympatický člověk. Těhotenskou péči si nemohu vynachválit. Pokaždé se mnou důkladně vše probral a vysvětlil, což pro mě jako prvorodičku hodně znamenalo. Všem ženám i dívkám mohu pana doktora jen doporučit, pokud chtějí být "v rukách" pravého odborníka.

• Komplexní problematika gynekologie a těhotenství
  • Inkontinence moči + dráždivý močový měchýř