Poliklinika Kolín, Smetanova 764, Kolín
Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín (mapa)

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Pojišťovna VZP, a.s., Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 3 Více

Expertní kolposkopie – prevence rakoviny čípku děložního

Gynekologická léčebně – preventivní péče

Komplexní gynekologické diagnostika +7 Více

Moderní ultrazvuková diagnostika včetně těhotných

Péče o prsy + mamografie

Péče o sterilní páry

Jmenuji se Zdeněk Adámek a mám 20 let zkušeností jako porodník a vedoucí gynekologické ordinace. Promoval jsem v roce 1999 na 3. lékařké fakultě Un...

• Komplexní problematika gynekologie a těhotenství

Moderní ultrazvuková diagnostika včetně těhotných

Péče o prsy + mamografie

Péče o sterilní páry

Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Péče o těhotné, rodičky a šestinedělky

Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Péče o ženy v klimakteriu

Předoperační + předporodní konzultace

Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Urogynekologie – péče o ženy s únikem moči

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

K panu doktorovi jsem se objednala poprvé v listopadu 2017. A hned po první návštěvě jsem věděla, že je to doktor na pravém místě.
Docházela jsem k němu do poradny i jako těhotná, vždy byl pečlivý, nikdy nic nezanedbal. A jako velké významné plus je jeho smysl pro humor.

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

S panem doktorem jsem velice spokojená, nikdy bych už neměnila, se vším poradí a pomůže, velmi milí a přátelský přístup. V těhotenství víc jak stoprocentní péče. Troufnu si říct nejlepší lékař v oboru!!!!!

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Pan doktor i sestřička jsou oba velmi profesionální, milí, vždy mají dobrou náladu a pacientkám se opravdu věnují, takže se na kontrolu do této ordinace vždy těším. S panem doktorem lze probrat cokoliv, vždy si udělá čas na zodpovězení a vysvětlení všeho, co je potřeba. Navíc člověk přijde na objednaný čas a sestřička už ho volá dovnitř. Už jsem v této ordinaci odchodila dvě těhotenství, takže setkání bylo spoustu. Mohu doporučit na 200%.

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín Běžná prohlídka a následně těhotenství

Profesionální a odborný přístup, vždy vyhoví, umí uklidnit a vyjít vstříc, příjemné jednání, ordinace je na výborné úrovni, milá sestra.

Pana doktora mohu jen doporučit. Jsem naprosto spokojená nejen s veškerou lékařskou péčí, a to jsem ordinaci navštěvovala velmi často, když jsem čekala druhého syna, ale i s empatickým, lidským přístupem. Navíc nikdy nečekám déle než deset minut. A jako bonus milá sestřička.

Umístění: jiné místo Kontrola po šestinedělí

Pan doktor je naprostý profesionál.Navíc je milý,ochotný, příjemný a vždy všechno vysvětlí.Nic nezanedbává a řeší každý problém.Je to fajn doktor a můžu jeho poradnu opravdu doporučit.

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Pana doktora jsem si vybrala na základě recenzí na internetu. Nemohla jsem uvěřit, že má pan doktor tolik kladných ohlasů. Sama již druhým rokem navštěvuji jeho ordinaci v Uhlířských Janovicích a vše zde uvedené mohu jenom potvrdit. Velmi si vážím jeho neuvěřitelné lidskosti a profesionálního přístupu - vždy s nadhledem a lehkostí :) Paní sestřička je vždy velmi ochotná a milá. Je tou správnou oporou nejenom pacientům.
Děkuji za skvělý přístup a těším se na další návštěvu.

Umístění: jiné místo

Odborník na svém místě. Jsem s panem doktorem velice spokojena a to hlavně v době mého těhotenství, kdy vždy každou situaci vysvětlil, poradil a návštěvy v ordinaci pro mě nebyli vůbec stresující. Můžu doporučit ???? Celý tým Gynady je na svém místě. ????

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín Těhotenství

Odborník na svém miste. Nemůžu si na nic stěžovat. Ochotný, vždy milý, profesionální. Diky panu doktorovi máme zdravého syna. Diky!

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín Těhotenství

Pana doktora mohu opravdu doporučit. Jeho přístup a okamžitá reakce na mé rizikové těhotenství mi zachránilo to, abych porodila velmi brzy. Skvělá ordinace, milá sestřička a úžasní doktoři.

• Komplexní problematika gynekologie a těhotenství
  • Inkontinence moči + dráždivý močový měchýř