Zdeněk Adámek, gynekolog Kolín

MUDr. Zdeněk Adámek

Gynekolog Více

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 4 Více

Expertní kolposkopie – prevence rakoviny čípku děložního

Gynekologická léčebně – preventivní péče

Komplexní gynekologické diagnostika +7 Více

Moderní ultrazvuková diagnostika včetně těhotných

Péče o prsy + mamografie

Péče o sterilní páry

Jmenuji se Zdeněk Adámek a mám 20 let zkušeností jako porodník a vedoucí gynekologické ordinace. Promoval jsem v roce 1999 na 3. lékařké fakultě Un...

• Komplexní problematika gynekologie a těhotenství
  • Inkontinence moči + dráždivý močový měchýř
  • Prekancerózy děložního hrdla

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Názory

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín Péče o těhotné, rodičky a šestinedělky

Pan doktor mě provázel celé těhotenství, vždy je velice profesionální, ochotný a ještě si s ním člověk hezky popovídá. Každá návštěva byla příjemná i díky milé sestřičce, dochvilnosti při objednání a pěkné ordinaci. Mohu tedy jedině doporučit.

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín Gynekologická léčebně – preventivní péče

Pana doktora velice doporučuji, pan doktor má profesionální přístup, je velice milý a ochotný. Je to člověk na svém místě a skvělý odborník. Člověk se s ním v ordinaci zasměje. Jsem ráda, že mám možnost chodit právě k němu.

Pan doktor vedl celé mé těhotenství a mohu jej jen DOPORUČIT! Profesionální přístup i vybavení ordinace.
Pan doktor je příjemný, vše rád vysvětlí, má moderní přístroje. Měla jsem naštěstí relativně poklidné těhotenství, ale i přesto byla každá návštěva pečlivá.
Pochvala patří i sympatické a milé sestřičce. Vyhovuje mi možnost komunikace emailem.

Spokojenost. P. Doktor je sympaticky, příjemný, empaticky. Rozhodne mohu doporucit ve vsech smerech. Nastoupila jsem k nemu jiz v 10.tt. Nyni mam jiz 2 letou dceru a 2mesicniho syna. Vsechno vysvetli a poradi.

Pana doktora mohu jen doporucit. Je to profesional. Jsem s nim velmi spokojena, ma lidsky pristup, smysl pro humor, vsechny otazky vysvetli a rad pořadí. Pri mem prvnim tehotenstvi me i nekolikrat uklidnil. Do ordinace chodim rada, vysetreni je rychle a bez cekani.

S MUDr Adámkem jsem velice spokojena, oceňuji nejen jeho odbornost ci vybaveni ordinace, ale zejmena empaticky pristup. Neni mnoho lekaru, kteri vas vyslechnou a snazi se vysvetlit a poradit stejne tak, jako pan doktor. Za tento pristup dekuji. Osetreni probehlo vzdy v case objednani, bez cekani. MUDr Adamka mohu jen doporucit.

Profesionální a vstřícný přístup doktora i sestřičky, krátká doba čekání. Podrobnější info dostanete spíše až na dotaz. Vždy ale ochotně odpoví, vysvětlí.

Profesionální přístup pana doktora, ochota pomoci při problému. Moderní vybavení ordinace. Můžu jen doporučit.

Š
Umístění: jiné místo Jiný

Já jsem s panem doktorem velmi spokojená, zachránil mi i život. Takže můžu pana doktora jen doporučit. Cestuji k němu až z Prahy 10. Takže super

Za mě naprostá spokojenost. Do ordinace chodim už asi 10 let, kromě prevenci jsem absolvovala i dvě těhotenství a vše v pořádku. Milý a lidsky přístup. Tuto ordinaci vřele doporučuji :)

• Komplexní problematika gynekologie a těhotenství
  • Inkontinence moči + dráždivý močový měchýř