Nevzdávejte se svého zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 4 Více

Expertní kolposkopie – prevence rakoviny čípku děložního

Gynekologická léčebně – preventivní péče

Komplexní gynekologické diagnostika +7 Více

Moderní ultrazvuková diagnostika včetně těhotných

Péče o prsy + mamografie

Péče o sterilní páry

Jmenuji se Zdeněk Adámek a mám 20 let zkušeností jako porodník a vedoucí gynekologické ordinace. Promoval jsem v roce 1999 na 3. lékařké fakultě Un...

• Komplexní problematika gynekologie a těhotenství

Moderní ultrazvuková diagnostika včetně těhotných

Péče o prsy + mamografie

Péče o sterilní páry

Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Péče o těhotné, rodičky a šestinedělky

Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Péče o ženy v klimakteriu

Předoperační + předporodní konzultace

Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Urogynekologie – péče o ženy s únikem moči

Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín Péče o těhotné, rodičky a šestinedělky

Nemohu si vynachválit. Perfektní péče v těhotenství! Známá mi pana doktora doporučila a já také doporučuji všema deseti. Vždy mi byla poskytnuta ta nejlepší péče a rady během těhotenství i po něm navíc pan doktor je velice sympatický a milý! Kéž by tak pozitivních doktorů bylo více !

Jako těhotnou mě pan doktor dokazal zbavit každého ,,těhotenského,,strachu nastávajících maminek a úspěšně mě dovedl až k porodu.jeho přístup byl vždy osobní a zároveň profesionální.pokazde jsem odchazela s dobrou náladou.jsem z Nymburka,ale za timto doktorem se vyplatí dojizdet.doporucuji i pro ,,stydlivější,, z nás,pan doktor je skutečně profesional

Pana doktora mohu jen doporučit. Jeho přístup je profesionální a zároveň citlivý. Vždy mě dokáže zklidnit a vyřešit problém. Sestřička je také skvělá. Děkuji za vše!

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín Gynekologická léčebně – preventivní péče

Když jsem odešla od svého starého gynekologa, pečlivě jsem vybírala nového. Dala jsem na recenze pana doktora a ačkoliv musím dojíždět, stojí to za to. Bohužel jsem hned po první návštěve musela řešit nepříjemné gynekologické komplikace, ale přístup pana doktora byl k nezaplacení. Empatie, profesionální zkušenosti a pozitivní přístup. Každá žena by si zasloužila takového lékaře!

Super přístup, pečlivost, ochota, vstřícnost a plno optimismu...Gynekologa jsem vždy nerada navštěvovala, ale co chodím k panu Adámkovi, tak chodím velmi ráda. Jeho přístup je opravdu jedinečný. I sestřička je velmi milá a ochotná :)

Umístění: jiné místo

Pan doktor je velmi pečlivý, kontrolu provádí bezbolestně a šetrně. Navíc je to velký sympaťák a je plný optimismu ???? Na kontroly se již nebojim chodit, ba naopak se těším. Určitě pana doktora nebudu měnit.

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Jsem s panem doktorem velmi spokojená. Jak pan doktor tak jeho manželka jsou velmi příjemní lidé. Můžu jen doporučit.

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Nejlepší gynekolog, u kterého jsem zatím byla. Lidský a milý přístup, vždy ochota komunikovat o jakémkoliv problému a vstřícnost. Pan doktor mi byl velkou psychickou oporou, v době kdy jsem se rozhodovala o potratu, nakonec se pro miminko rozhodla a teď opravdu spokojená docházím pravidelně dále. Kéž bych se tak ke všem doktorům těšila stejně. Děkuji

Velmi prijemny,ochotný clovek. Každá návštěva ordinace absolutně bez stresu,starosti a hlavně osetreni bez jakékoliv bolesti. Chodit k lékaři je pro každého z nás stresujici ještě kdyz je lékař arogantní a protivný že musí člověka ošetřit a tváří se že ho zrovna člověk vyrušil od kafíčka to potom je na psychice člověka moc znát. Co se týče těhotenství tak sem s péčí velice spokojena. Při druhém těhotenství se mi malý narodil predcasne ve 35 tydnu byla sem vystresovana ale pan doktor mi vše vysvětlil a uklidnil mě že bude všechno v pořádku. Co se tyce ordinace v Janovicích i sestřička ochotná,hodná,milá. Moc vám za tu vaši péči děkuji. A vrele vás všude doporučim.

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

K panu doktorovi Adámkovi jsem začala chodit v únoru 2019, kdy jsem podruhé otěhotněla. Do té doby jsme chodila k jeho úžasné ženě, která se o mne hezky starala a stále stará.
Jelikož první těhotenství bylo ukončeno predčasně, byla jsem nyní vice sledována. Velmi mi vyhovoval milý a pofesionalní přistup. Pan doktor věděl přesně,co mi ma říct, abych byla co nejvíce v klidu a mé druhé těhotenství proběhlo v pořádku. Vše dopadlo krásně a malý se narodil v termínu. Také nesmím opomenout nejmilejší paní sestřičku a žádné čekaní v čekárně.

• Komplexní problematika gynekologie a těhotenství
  • Inkontinence moči + dráždivý močový měchýř