Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Pojišťovna VZP, a.s., Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 3 Více

Expertní kolposkopie – prevence rakoviny čípku děložního

Gynekologická léčebně – preventivní péče

Komplexní gynekologické diagnostika +7 Více

Moderní ultrazvuková diagnostika včetně těhotných

Péče o prsy + mamografie

Péče o sterilní páry

Jmenuji se Zdeněk Adámek a mám 20 let zkušeností jako porodník a vedoucí gynekologické ordinace. Promoval jsem v roce 1999 na 3. lékařké fakultě Un...

• Komplexní problematika gynekologie a těhotenství

Moderní ultrazvuková diagnostika včetně těhotných

Péče o prsy + mamografie

Péče o sterilní páry

Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Péče o těhotné, rodičky a šestinedělky

Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Péče o ženy v klimakteriu

Předoperační + předporodní konzultace

Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Urogynekologie – péče o ženy s únikem moči

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Jsem s panem doktorem velmi spokojená. Jak pan doktor tak jeho manželka jsou velmi příjemní lidé. Můžu jen doporučit.

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Nejlepší gynekolog, u kterého jsem zatím byla. Lidský a milý přístup, vždy ochota komunikovat o jakémkoliv problému a vstřícnost. Pan doktor mi byl velkou psychickou oporou, v době kdy jsem se rozhodovala o potratu, nakonec se pro miminko rozhodla a teď opravdu spokojená docházím pravidelně dále. Kéž bych se tak ke všem doktorům těšila stejně. Děkuji

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín Péče o těhotné, rodičky a šestinedělky

Velmi prijemny,ochotný clovek. Každá návštěva ordinace absolutně bez stresu,starosti a hlavně osetreni bez jakékoliv bolesti. Chodit k lékaři je pro každého z nás stresujici ještě kdyz je lékař arogantní a protivný že musí člověka ošetřit a tváří se že ho zrovna člověk vyrušil od kafíčka to potom je na psychice člověka moc znát. Co se týče těhotenství tak sem s péčí velice spokojena. Při druhém těhotenství se mi malý narodil predcasne ve 35 tydnu byla sem vystresovana ale pan doktor mi vše vysvětlil a uklidnil mě že bude všechno v pořádku. Co se tyce ordinace v Janovicích i sestřička ochotná,hodná,milá. Moc vám za tu vaši péči děkuji. A vrele vás všude doporučim.

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

K panu doktorovi Adámkovi jsem začala chodit v únoru 2019, kdy jsem podruhé otěhotněla. Do té doby jsme chodila k jeho úžasné ženě, která se o mne hezky starala a stále stará.
Jelikož první těhotenství bylo ukončeno predčasně, byla jsem nyní vice sledována. Velmi mi vyhovoval milý a pofesionalní přistup. Pan doktor věděl přesně,co mi ma říct, abych byla co nejvíce v klidu a mé druhé těhotenství proběhlo v pořádku. Vše dopadlo krásně a malý se narodil v termínu. Také nesmím opomenout nejmilejší paní sestřičku a žádné čekaní v čekárně.

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Navštěvuji ordinaci v Uhlířských Janovicích a pana doktora Adámka mohu vřele doporučit. Měl mě na starosti během mých dvou těhotenství, je velice pečlivý a svědomitý. Je to lékař, který si plně získal mou důvěru a nemohu mu nic vytknout. Dalším pozitivem je moderně vybavená ordinace, minimální čekací doba na ošetření a v neposlední řadě velice milá sestřička.

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín Dlouhodobe potíže

Díky včasné diagnostice nádoru v děloze mi zachránil život , slova díku nestačí . Oba se sestrickou jsou velice milí .Ac mám obavy z každé návštěvy jejich přístup úžasný . Skvělý pan doktor doporučuji .

Umístění: jiné místo

Navštěvují pana doktora Adamka přes 5 let. Jsem s jeho péčí spokojená. Odpoví mi srozumitelně na veškeré dotazy, obavy...

Velké díky patří také sestřičce, která je úžasná, milá...

Všechny návštěvy se nesou v příjemném duchu...

Děkuji

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Pana doktora Adámka mohu jedině doporučit. Jeho dlouholeté zkušenosti jsou bezesporu obrovskou výhodou a dle mého názoru díky nim provádí svoji práci s lehkostí a elegancí. Jednoduše řečeno profesionál na svém místě.
Při mém druhém těhotenství se ve 3.tím trimestru objevily komplikace a jako každá nastávající matka jsem byla ve stresu. Pan doktor mě uklidil a vysvětlil mi jak budeme postupovat. Pečlivě hlídal následný vývoj těhotenství, aby vše dobře dopadlo. Dcera se narodila v naprostém pořádku.
Do ordinace chodím vždy se skvělou náladou, jelikož mě již od dveří vítá vřelý a milý úsměv. Perfektní atmosféra je neméně důležitá, tak aby se žena u svého gynekologa cítila uvolněně a mohla mu důvěřovat.
Závěrem, je potřeba zmínit i výbornou sestřičku, která pracuje na 200% a kdykoliv je ochotná se vším pomoci. Ráda se podělí s vlastními zkušenostmi, což velmi oceňuji.
Blanka Sodomová

Umístění: jiné místo

Pana doktora můžu vřele doporučit, vždy jsem s ním byla naprosto spokojená, jak během těhotenství tak při běžných kontrolách, vše vysvětlí, poradí, uklidní...
Chodím do ordinace v Uhlířských Janovicích a jsem naprosto spokojená.
Sestřička je také skvělá. Jsou bezvadně sehraní, takže žádné dlouhé vysedávání v čekárně.

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

K panu doktorovi jsem se objednala poprvé v listopadu 2017. A hned po první návštěvě jsem věděla, že je to doktor na pravém místě.
Docházela jsem k němu do poradny i jako těhotná, vždy byl pečlivý, nikdy nic nezanedbal. A jako velké významné plus je jeho smysl pro humor.

• Komplexní problematika gynekologie a těhotenství
  • Inkontinence moči + dráždivý močový měchýř