Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín Pece v tehotenstvi, pravidelné kontroly

Zmenila jsem gynekologa pri přestěhování. V Praze to nebylo spatne, ale dost neosobní. Nyni jsem velmi spokojena, pan doktor je vstricny, komunikativni a profesional. Navic vtipny. Co si vic přát. Venuje se kazdemu pacientovi, jak potřebuje. Plus mila a empaticka sestricka, která ohlida kazdy detail. Proste pece na jednicku.

Poliklinika Kolín, Smetanova 764, Kolín
Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín (mapa)

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Pojišťovna VZP, a.s., Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 3 Více

Komplexní gynekologické diagnostika

• Komplexní problematika gynekologie a těhotenství
  • Inkontinence moči + dráždivý močový měchýř
  • Prekancerózy děložního hrdla

Umístění: jiné místo Tehotenstvi, prevence

Velmi mily,ochotny clovek. S peci pana doktora jsem velice spokojena at uz jde o prevence nebo poradnu v tehotenstvi. Vstricny a mily pristup,vse vysvetli,poradi a snazi se zaridit pro sve pacientky jen to nejlepsi. Chodim.k.nemu do Uhlirskych Janovic kde je I sestricka mila,vstricna,usmevava. Proste obadva tak j to ma byt. Nemenila bych a vrele doporucuju.

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Pan doktor je opravdu člověk na správném místě. Upřímně jsem s žádným lékařem nebyla nikdy tak spokojená. Jeho lidský přístup,profesionalita,preciznost,laskavost a obětavost se už jen tak nevidí. Je velká škoda,že takových lékařů není více a to myslím nejen v oboru gynekologie. Takovému lékaři jakým je MUDr. Adámek můžete opravdu důvěřovat.
Doležalová

Vyborny doktor, profesionalni, peclivy,vtipny,
V ordinaci necekam, neni co vytknout je to clovek na spravnem miste :-)

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

K panu doktoru Adámkovi jsem přišla jako těhotná, hledala jsem nového gynekologa z důvodu stěhování a nespokojenosti s mým bývalým doktorem. Už z prvního telefonátu se sestrou jsem měla pozitivní dojem, který se po příchodu do ordinace potvrdil. Je málo tak sympatických lidí jako je pan doktor, na návštěvy jsem se dokonce těšila, nejen že je velmi profesionální a mohla jsem se ho na cokoliv zeptat, ale je i vtipný, takže jsem vždy odcházela s úsměvem na rtech. Musím i pochválit velmi milou sestřičku, díky které jsem se cítila vždycky skvěle. Gynekologa rozhodně nehodlám měnit :)

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín prevence, těhotenství

profesionální a lidský přístup pana doktora rozhodli, že k panu Adámkovi budu chodit i během těhotenství. Chybu jsem neudělala. Pan doktor má nadstandartní přístup, vše pečlivě vysvětlí, poradí a je to první gynekolog, od kterého odcházím s úsměvem na tváři. Vřele doporučuji, neměnila bych!!

Umístění: jiné místo Gynada Uhlířské Janovice

Po dobu mého těhotenství jsem byla velice spokojená s milým a hlavně profesionálním přístupem pana doktora i sestřičky a věřím že i nadále budu. Mohu jen doporučit.

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Velice profesionální a zároveň milý přístup pana doktora i jeho sestřičky (Uhlířské Janovice). Navíc příjemné a moderně vybavené prostředí.

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Pan doktor je velký profesionál a skvělý člověk. Pokaždé má dobrou náladu a díky jeho přístupu je každá návštěva gynekologie příjemná. Velmi mi pomohl v těhotenství, kdy pro mě bylo toto období velice náročné. Ale hlavně, má smysl pro humor! :-)

Umístění: jiné místo

Za mě velká spokojenost nejen v období těhotenství, ale i při běžných kontrolách. Pan doktor je profesionální s lidským přístupem a ochotou vše vysvětlit. Určitě doporučuji. Má i velmi příjemnou a ochotnou sestřičku.

Komplexní gynekologické diagnostika

Gynekologická léčebně – preventivní péče

Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Péče o těhotné, rodičky a šestinedělky

Moderní ultrazvuková diagnostika včetně těhotných

Urogynekologie – péče o ženy s únikem moči

Péče o ženy v klimakteriu

Péče o sterilní páry

Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Expertní kolposkopie – prevence rakoviny čípku děložního

Péče o prsy + mamografie

Předoperační + předporodní konzultace

Umístění: jiné místo Tehotenstvi, prevence

Doležalová

Vyborny doktor, profesionalni, peclivy,vtipny,
V ordinaci necekam, neni co vytknout je to clovek na spravnem miste :-)

Umístění: jiné místo Gynada Uhlířské Janovice

Umístění: jiné místo