Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Komplexní gynekologické diagnostika +7 Více

Moderní ultrazvuková diagnostika včetně těhotných

Péče o prsy + mamografie

Péče o sterilní páry

Jmenuji se Zdeněk Adámek a mám 20 let zkušeností jako porodník a vedoucí gynekologické ordinace. Promoval jsem v roce 1999 na 3. lékařké fakultě Un...

• Komplexní problematika gynekologie a těhotenství

Moderní ultrazvuková diagnostika včetně těhotných

Péče o prsy + mamografie

Péče o sterilní páry

Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Péče o těhotné, rodičky a šestinedělky

Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Péče o ženy v klimakteriu

Předoperační + předporodní konzultace

Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Urogynekologie – péče o ženy s únikem moči

Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín Péče o těhotné, rodičky a šestinedělky

S panem doktorem jsem velice spokojená.Přijal mě v polovině mého druhého těhotenství,kdy jsem nebyla spokojená s předchozím lékařem a za to mu patří velké DÍK. Prohlídky u pana doktora jsou důkladné,nic nepodcení a vše srozumitelně vysvětlí a člověk se i zasměje.Nemohu si stěžovat a vřele doporučuji všem ženám i slečnám. :)

Umístění: Gynada s.r.o. – soukromá gynekologická ambulance Kolín Moderní ultrazvuková diagnostika včetně těhotných

S péčí u dr.Adámka jsem velmi spokojená, osobní a citlivý přístup jsou samozřejmostí, společně jsme zvládli obě má těhotenství, což hlavně to druhé nebylo jednoduché období a i když jsem se odstěhovala dál od Kolína, pana doktora bych opravdu nerada měnila.

Ze začátku těhotenství jsem měla pocit, že pán doktor má trochu laksní přístup, ale od 25tt se to změnilo a ve třetím trimestru byl hodně pečlivý. Vždy vše vysvětlil a poradil. Doporučuju ženám a dívkám, které mají strach atd. Pan doktor je naprosto profesionální a člověk se u něho cítí uvolněně a v pohodě.

Pan doktor je skvělý odborník a velmi sympatický člověk. Těhotenskou péči si nemohu vynachválit. Pokaždé se mnou důkladně vše probral a vysvětlil, což pro mě jako prvorodičku hodně znamenalo. Všem ženám i dívkám mohu pana doktora jen doporučit, pokud chtějí být "v rukách" pravého odborníka.

Velmi příjemný přístup,profesionální, velmi pečlivý. S péčí jsem maximálně spokojená.Prosla jsem 2x těhotenstvím bez problemu s výbornou péčí.

S péčí pana doktora jsem skutečně moc spokojená. Je velmi milý, ochotně vše vysvětlí a hlavně je vidět, že má o pacientku skutečný zájem, naslouchá a je ochotný vyjít vstříc. Toho si velice vážím! V těhotenství jsem také velice ocenila, že je obezřetný, ale zbytečně "neplaší" co by, kdyby.

Moc sympatický a pohodový lékař. Podrobně vysvětlí situaci, nastíní možnosti řešení, ale netlačí na rozhodnutí. Znám ho již dob jeho působení v nemocnici a nyní docházím do jeho soukromé ordinace. Opravdu doporučuji.

Panu doktorovi patří velké díky za péči po celou dobu mého prvního těhotenství. Oceňuji především to, že nikdy nic nepodcenil a z důvodu rodinných anamnéz mě neváhal poslat na screeningy a genetiku do pražského Gennetu, kde mi také poskytli perfektní péči. Ke konci těhotenství, když se mu miminko zdálo příliš malé, mě pro jistotu poslal na kontrolní ultrazvuk do nemocnice, aby vše zkontrolovali. Raději absolvovat vyšetření navíc než něco podcenit. Výsledkem je krásná zdravá holčička. Určitě je také potřeba zmínit jeho pozitivní energie a smysl pro humor. I když návštěvy v ordinaci sebou přinášely očekávání a strach o miminko, aby bylo vše v pořádku, vždy jsem se tam cítila dobře a pan doktor mě dokázal svou pozitivní energií uklidnit. Moc děkuji za všechno a tohoto sympatického doktora mohu všem jen doporučit.

Ve druhém měsíci těhotenství mi pan doktor sdělil, že mám vysokou pravděpodobnost toho, že budu mít preeklampsii. Testy poté toto riziko potvrdily a tak mi pan doktor vysvětlil jaké jsou možné scénáře a jak se bude postupovat dále. Na kontroly jsem chodila každý týden až 14 dní. Teď jsem za to hodně ráda. Preeklampsie se mi rozjela díky včasné diagnóze až v 36tt. Díky podrobnému vysvětlení jsem byla připravena na předčasný porod a nepropadala tolik panice. Nyní máme doma krásnou a zdravou holčičku. Běžné kontroly u pana doktora jsou také fajn. Vždy poradí, když mám nějaký problém. Navíc je velmi příjemný a je to srandista. Vždy odtamtud odcházím s dobrou náladou.

Takto si představuji profesionální lékařskou péči. Pan doktor mi v průběhu celého těhotenství vždy jasně vysvětlil každé vyšetření a jeho výsledky, co mě čeká a trpělivě, ochotně a jasně odpovídal na všechny otázky. Navíc má moc příjemnou sestřičku a nikdy jsem v čekárně neseděla déle než pět minut... Prostě super.

• Komplexní problematika gynekologie a těhotenství
  • Inkontinence moči + dráždivý močový měchýř