Zobrazit lékaře

53002 , Pardubice , pardubický

• Lucie Krejčí

Endokrinolog, Internista, MUDr.

• E

Pani doktorka je mila ochotna vse vysvetli presto ze je mlada je velice inteligentni k pacientum mela jsem velky strach ale vse ze me spadlo kdyz na me promluvila jsem ji nesmirrne vdecna za lidsky pristup

• K

Paní doktorka a sestra jsou velmi příjemné a vstřícné. S paní doktorkou jsem velice spokojená, o pacienta se opravdu zajímá a řeší problémy. Soucítí s pacientem. Nemohu si na nic stěžovat!

Podívejte se na všechny názory (34) na lékaře

• Zdeňka Maixnerová

Gynekolog, MUDr.

• S paní doktorkou jsem nanejvýš spokojená, je opatrná, vše vysvětlí a mé sestře zachránila život, když měla chronický zánět slepého střeva. taky si s vámi velmi ráda popovídá, což uvolní atmosféru a nemáte pocit, že jste právě u gynekologa.
      Její sestra už tak milá vždycky nebývá. Konec konců ta ale neléčí a maximálně Vám změří tlak. Další důvod, proč nedávám plné hodnocení, je ten, že s opakovanou kvasinkovou infekcí mi nikdy moc nepomohla, většinou jsem si s pomocí dostupných léků a vlastním tělem pomohla sama.
      Na druhou stranu, teď jsem k ní přišla kvůli těhotenství (mé první) a její přístup je opravdu velmi kladný. je velmi pečlivá a opatrná a poskytuje mě i malému prvotřídní péči.
      Každému ale vyhovuje jiný přístup

• G

Bohužel s paní doktorkou nemam dobré zkušenosti. Začala bych u toho, že čekací doba v čekárně je minimálně hodina. Ačkoli jsem objednaná,tak jdu nejméně o hodinu dál, někdy je to čekání ještě delší. Bez objednání s tím, že tam jdu kvůli gyn. obtížím čekání 2,5 hodiny a déle! Další věc co mi, jako pacientce vadí, je, že je sestra i doktorka v jedné místnosti a to není standardní. Paní doktorka mě vyšetřuje a sestra vidí úplně vše. Dovolat se není problém, ale sestra je hrozně nepříjemná, odsekává a položí sluchátko skoro v půlce věty, když se chci ještě na něco zeptat. Paní doktorka se vším rychle hotová, pořád nasazuje stejné tabletky ačkoli ví, že mně se výtoky opakují neustále.Neumí řešit problémy.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Jiřina Pavlíčková

Diabetolog, Internista,

• Rád bych se přidal k vašim názorům milé těhule.Docházel jsem k této lékařce na doporučení prakt.lékařky a mohu jen potvrdit,co tu uvádíte.Že těhotný sice nejsem,ale přístup co se týče diety naprosto stejný a bez snahy nějaké pomoci a vysvětlení.Já při své výšce 182 cm mám 78 kg jsem údajně potřeboval zhubnout a to mám 2,3mol/l což je hypogl.a pak zase na 9,6 i více (lítá mi to) kdybych jedl,tak jak radila,tak ze mně zbyly jen slipy.Ale sama se asi neupejpá,možná potřebuje sníst,to co nám zbyde.Hrozně se mi zhoršil zrak a na očním opakovaně sdělili,že ta pohyblivá hladina cukru má vliv na zrak a je nutné ji ustálit. A p.dr.Pavlíčková jako jediná tvrdí,že ne.Když mi v OFTEXU řekli,ať si radši koupím glukometr,tak ona mi řekla,že je to zbytečné.Asi by chtěla abych oslepl nebo tomu nerozumím.Naštěstí už jsem jinde a měl jsem to udělat dávno a ne se trápit hlady a ještě nevidět.

• I já měla tu čest se díky údajné těhotenské cukrovce s paní doktorkou setkat. Do poradny jsem se musela přihlásit díky hraničním hodnotám glykemie, z testů odebíraných na uplném začátku těhotenství. Nejen , že mi nepříjde normální čekání více jak 3,5h v čekárně a neidividuální přístup k rodičce. Paní diabetoložce přijde i normální a zdravé hubnutí v těhotenství po její zázračné dietě. Podotýkám, že se mnou ani nemluvila o aktuálních výsledcích z onoho dne (které už byly uplně normální), dokonce mi vyhrožovala postíženým dítětem, komplikacemi u porodu při nedodržování diety a pokud se mi něco nelíbí, tak tam přeci chodit nemusím, ale následky si ponesu sama. Nějak se mě zapomněla optat zda kojím a nebo zvracím, protože to cukr v krvi zvyšuje uměle. Ať raději pomáhá opravdu nemocným a neděsí nebohé ženské

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Vladimír Korda Ph.D.

Oční Lékař, Prim. MUDr.

• L

K této ocni klinice mam jen výhrady, domnívám se, ze je bohuzel založena jen za účelem ne pomoci pacientovi ale k tvorbě zisku, mam zakal sklivce a P. Korda doporučil YAG laser, pojišťovna to nehradi, protože zákrok je k nicemu, probrano s odborníky ve VFN na Karlově náměstí v Praze, výkon stal 12.000, v te době se z 6.000 cena zdvojnásobila. Zakalky se nevstrebaji po rozbití laserem, jen třeba 1 velký se rozbije na spoustu malých, což je pak ve vidění jeste horsi. Protože jsem to nenechala byt, byla mi vrácena půlka peněz, ale zpackanou operaci mi je nikdy nevynahradi a vtipný je ze mi pak doporučil vitrektomii, u nej nikdy.

• Pana doktora Kordu znám ještě z doby, kdy se zaučoval u pana profesora Svěráka ve FNHK. Celá rodina uznávala odjakživa prof. Svěráka i jeho nástupce MUDr. Kordu jako špičkové odborníky a vážila si jich nejen pro odbornost, ale hlavně pro lidský přístup. Když pan profesor skončil a všichni jsme začali chodit k doktoru Kordovi, bylo zpočátku vše naprosto v pořádku. Brzy ale začal mít hodně ordinací po celém kraji, "pořídil si personál" a od té doby naše spokojenost značně poklesla. Často se stalo, že jsme se objednali k MUDr. Kordovi, který nás všechny zná natolik, že ani nepotřebuje číst kartu a hned všechno ví, nicméně nějak (nevím jak) jsme skončili u jednoho z jeho mladších kolegů a to byla pokaždé katastrofa. Jeden s námi zacházel jako s kusem hadru, další vůbec nevěděl, jaké máme nemoci, do karty se nepodíval a vše jsme znovu a znovu vysvětlovali, další vypadal, jako když ani není oční lékař, nic nevěděl, nic neuměl, sestra mu musela radit... Zkrátka jeden debakl za druhým.
      Někteří členové rodiny to vzdali a našli si jiného lékaře, ti, kteří k němu stále chodí si ale musí "tvrdě vybojovat", aby byli nejen objednáni, ale hlavně přijati k MUDr. Kordovi.
      Největší fiasko je ovšem optička v Ústí nad Orlicí, kde je jedna z ordinací OFTEXu. Babičce udělala brýle špatně. Celou dobu, kdy se měřily a "vyráběly" si vedla svou, nikoho nepustila ke slovu, babičce, která se stávajícími brýlemi přečte malá písmenka, nechala udělat nové, se kterými sice vidí na sto metrů (ve svém věku a o berlích to vážně nepotřebuje), ale nepřečte už ani slabikář.
      Když jsme potom o tomto informovali MUDr. Kordu, okamžitě se zavázal, že je nechá na náklady firmy předělat - řeklo by se, že "uznal reklamaci", nicméně opět nás poslal k té optičce. U ní jsem museli velice tvrdě prosadit, aby babičce udělala brýle, jaké potřebuje a ne takové, "jak se to dnes dělá". Nicméně povedlo se. Co nás však všechny šokovalo, byla její poznámka o MUDr. Kordovi: "No, to je škoda, že jste narazili zrovna na tohodle pana doktora. On je úplně mimo, neví, která bije. Příště běžte radši k paní doktorce (jméno si nepamatuju)" Neměli jsme sílu jí říct, co nám dalo za práci "narazit na tohodle pana doktora".
      Čili abych to shrnula, pan doktor Korda je špičkový lékař, ale za organizační stránku věci mu nemohu udělit pět hvězdiček, které by si jinak zasloužil.

Podívejte se na všechny názory (43) na lékaře

• Jana Gallatová

• M
      Umístění: Poliklinika Rokycanova

Dobrý den, jak si čtu bezpočet negativních názorů-musím bohužel potvrdit. Náladovým chováním paní doktorky počínaje, dlouhým čekáním, neprofesionalitou a neschopností konče... když jsem viděla svůj RTG snímek u nového zubního lékaře, kam jsem přecházela v akutní bolesti zubu, chtělo se mi brečet.... podkompozitní kazy, které vznikaly nedobře odvedenou prací, jak mi bylo vysvětleno- kompozit nekopíroval zub, měl ve spodní části "sukýnku" kam bakterie mohly pronikat.... a to téměř u všech bílých kompozitů, které jsem si u paní doktorky připlácela... dokonce jsem měla i raritu - 1 kompozit spojoval 2 zuby, takže mezizubí nešlo prakticky čistit...!!!!S tím bolavým zubem se léčím dodnes, už mě stál první desítku tisíc korun, pořád doufám, že ho zachráním...

• A

Chodím k paní doktorce od malička, nikdy jsem neměla problém (donedávna zcela zdravé zuby). Když jsem jí při prohlíce řekla, že mě bolí moudráky, tak se na ně podívala a konstatovala, že by měly jít ven... To je celé, neobjednala mě, nedala mi doporučení na chirurgii, nic. Manžel na té samé prohlídce požádal o vyndání moudráku, který se mu rozpadal a dost ho to bolelo - objednala ho za dva měsíce. Nutno říct, že po těch dvou měsících mu zub nevyndala, ale poslala ho na chirurgii. Já si tím pádem šla rovnou pro doporučení, aní jsem nezkoušela nechat řešit to ji. Na ten papír jsem čekala dvě hodiny.
      Dokud mi nic nebylo, byla fajn. Ale jak nastanou problémy, je absolutně nepoužitelná. Už se ohlížím po náhradě.

Podívejte se na všechny názory (25) na lékaře

• Hana Veselá

Gynekolog, MUDr.

• R
      Umístění: Poliklinika Rokycanova Služby: Prevence

Paní doktorce a sestřičce moc děkuji za lidský a profesionální přístup.Vždy jsou milé, usměvavé a dodávají pozitivní energii.
      Že srdce přeji pevné zdraví. Vřele doporučuji.
      Romana

• V

Paní doktorka má velice laksní přístup chodila jsem k ní poměrně často s obrovskými bolestmi v podbříšku před či v průběhu menstruace a její jedina opakovaná rada byl Ibalgin. Pokaždé když jsem k ní šla jsem byla za 5 minut venku bez znamky pomoci a stale se zdravotnimi problemy... Paní doktorka je vždy se vším velice rychle hotova bez dukladnosti hlavně aby jste byli už pryč...Můj problém se vyřešil až tehdy když jsem přešla k jiné pani doktorce která mi udělala všechna možna vyštření díky kterým jsem skončila na operačním stole. Kdyby mi na to přišli dříve nedopadlo by to tak drasticky jak to dopadlo... Tohoto lekáře vám drahé ženy a maminky rozhodně nedoporučuji pokud chcete lekáře který se o vám postará za jakekoli situace s plným nasazenim...

Podívejte se na všechny názory (71) na lékaře

• Tereza Boleslavová

• L
      Umístění: Poliklinika Rokycanova Služby: prevence zubního kazu

Chodila jsem k paní doktorce řadu let, ale paní doktorka a její přístup+služby se zhoršily, byla jsem nucená odejít. Poté, co mi zaplombovala mezeru mezi zuby jsem odešla k jinému zubaři. Když jsem s ní řešila bolest zubu, zeptala se mě po prohlídce, jestli to nemůžou být osmičky. Ty to skutečně být nemohly, když je mám všechny vytržené!

Umístění: Poliklinika Rokycanova Služby: ošetření kořenových kanálků

Mám zkušenosti s více zubaři. Měla jsem to štěstí a dostala se k paní doktorce, kam chodím již 12 let. Díky její kvalitní práci a odbornosti mám stále své zuby, které mi předchozí lékař doporučoval odstranit. Paní doktorka je navíc moc příjemná, ochotná, vše řádně vysvětlí. Z jejího profesionálního přístupu a kvalitní práci, by si měli vzít příklad všichni lékaři. Je to odborník - vřele doporučuji. Petra V.

Podívejte se na všechny názory (28) na lékaře

• Jan Vanáč

Chirurg, MUDr.

• S
      Umístění: Poliklinika Rokycanova

Jsou to již tři měsíce, co mi pan doktor provedl plastiku předního zkříženého vazu v koleni (krom jiného). Od prvního vyšetření přes operaci, do prozatím poslední kontroly mě nenapadá nic negativního, co bych mohl k panu doktorovi říct. Jeho neuvěřitelně lidský a přátelský přístup, ochota vysvětlit, co bude při operaci provádět (a po operaci, co provedl) a následná pooperační péče zaslouží uznání. Už jen množství činností, které mohu po třech měsících bez větších bolestí provádět vypovídají o kvalitní práci pana doktora. Mohu jen vřele doporučit.

• R

pan doktor mě operoval koleno a nemelo to chybu machr ve svém oboru vše vysvětlí poradí kamarádský přístup díky za vše.

Podívejte se na všechny názory (27) na lékaře

• Jan Ptáček

• P
      Umístění: Poliklinika Rokycanova Služby: zubní korunky

Pan doktor Ptáček je můj zubní lékař již mnoho let. Naprosto skvělý přístup jak po lidské stránce, tak po profesní odbornosti. Léta jsem se zubaře z důvodu bolestivých zákroků obávala, od té doby co jsem u pana doktora Ptáčka, chodím k zubaři velmi ráda. Ošetření u něj mě nikdy nebolí. Nechala jsem si udělat i korunku, a musím říct, práci odvedl rychle a skvěle. Jsem velmi ráda, že je to můj zubař. K jinému už nechci. A sestra? Báječná ! Chodím k ní na zubní hygienu, a od té doby co mi poradila jak si čistit dobře zuby, jsem bez obtíží se zuby. Jsou oba super. Pavla Křivková

• 4

NAPROSTÁ PROFESIONALITA, INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP, VYSOKÁ ODBORNOST. MODERNÍ POSTUPY I VYBAVENÍ. SESTŘIČKA VELMI PŘÍJEMNÁ, OCHOTNÁ. PAN DOKTOR NENÍ "JENOM" ZUBAŘ, JE TO V PRAVÉM SLOVA SMYSLU STOMATOLOG.

Podívejte se na všechny názory (43) na lékaře

• Petr Dvořák

Urolog, MUDr.

• V
      Umístění: jiné místoSlužby: časté močení krve, ledvinové koliky

Vřele nedoporučuji tohoto doktora. Arogantní vystupování vůči pacientovi. Od pojišťovny má nejspíše nařízeno šetřit, takže na vyšetření vás nepošle, dokud se nebudete plazit bolestí. To vám stejně nepomůže, protože musíte do nemocnice na ambulanci. Nelidský přístup k pacientovi, spolu s arogantním vystupováním na mne působí, že ho práce nebaví.

• J

seriózní jednání s pacientem, vysoká odbornost, která se projevuje v úspěšných výsledcích léčby, důkladné vyšetření (moč, krev, ultrazvuk ...) vedoucí ke správnému stanovení diagnózy

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře