GynPro s.r.o

(21 názorů)

Gynekologická ambulance se nachází v Českém Těšíně na ulici Střelniční 19/267 (při vlakovém nádraží, naproti hotelu Piast). V naší ambulanci ošetříme bez objednání všechny akutní potíže, vystavíme re... Více

GynPro s.r.o

Střelniční 19/267 (při vlakovém nádraží, naproti hotelu Piast)

Český Těšín , moravskoslezský

V naší ambulanci ošetříme bez objednání všechny akutní potíže, vystavíme recept bez předešlého objednání, poskytneme postkoitální antikoncepci.

Vyšetření

Nejbližší zařízení

• Petr Zielina

Gynekolog,

• L

Mohl by zlepšit trošku osobní přístup a hlavně oční kontakt. Jinak po lékařské stránce jsem spokojená.

• L

Dle mých zkušeností a recenzí na diskuzích a jiných portálech, patří tento lékař k těm lepším.

Pokud jste bezproblémový pacient, tak chválu můžu pět (jako u jiných). I s nečekanými situacemi si dokáže poradit, musí jej někdy člověk ale trochu dotlačit. Na porodním sále je to člověk na svém místě.

Pochopím blbou náladu a arogantní chování, když je čekárna plná lidí a je den po velikonocích, pochopím, když má nějaký svůj systém léčby, se kterým úplně nesouhlasím, ale podstoupím. Na to, že nedokáže odpovídat na otázky, jsem si již zvykla a odpovědi si hledám sama na internetu.

Co ale opravdu nepochopím, když je čekárna úplně prázdná (před i po mém odchodu) a já tam objednaná příjdu, že mám pořád stejný problém, na který mi předepsané globule nepomohly a sám dojde k názoru, že to může být ještě zánět močáku, to se mu ovšem nechtělo řešit, tak se se mnou rozloučil a bez základního vyšetření na moč a léčby jsem odešla opět domů, kde jsem se večer opět neskutečně trápila (se slzami v očích!) a ráno letěla opět k lékaři (jinam), kde se to potvrdilo!

To bylo bohužel už podruhé, co jsem od něj odcházela s nepříjemným pocitem, že jsem byla OBTĚŽOVAT, příznaky jsem si asi vymyslela a nejspíš jsme asi exhibicionista, co se chodí rád ukazovat…

Chodím k němu něco přes 3 roky, ale je čas změny, nechci s takovým pocitem odcházet znovu.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Petr Fiala

Gynekolog, MUDr.

• P

I když jsem preferovala vždy ženy gynekoložky, po špatných zkušenostech na Poliklinice v Těšíně jsem si vyhledala recenze na pana doktora Fialu a registrovala se u něj a musím říct, že to bylo to nejlepší rozhodnutí. Pan Filala je v širokém okolí jediný respektující a vzdělaný gynekolog. Jeho názory jsou na úrovni a pravidelně aktualizovány. Respektuje a přijímá názory WHO. Kojení po roce dítěte pro něj není nesmyslné, nebo dokonce škodlivé, jako u ostatních doktorů se kterými jsem se setkala, právě naopak. Stojí za názorem Světové Zdravotnické Organizace a podporuje kojení do samoodstavu. Podpoří, poradí.. Jediná škoda je, že i ostatní doktoři nemají snahu se takto informovat a dovzdělávat jako právě tento pan doktor, který by mohl všechny ostatní učit.
      TOP! :)

• P

Obešla jsem v těhotenství pár gynekologů a tento je pro mě opravdu jednička. Celé těhotenství jsem se těšila na prohlídky k němu až mi s úsměvem ukáže naše miminko, uklidní mě že je vše v pořádku a vždy dobře poradí a odpoví na všechny mé dotazy jakožto vystrašené prvorodičky :-) Za mě je to nejlepší lékař v Těšíně a těším se na druhé těhotenství kdy budu docházet jedině k němu.

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře