GynPro s.r.o

(22 názorů)

Gynekologická ambulance se nachází v Českém Těšíně na ulici Střelniční 19/267 (při vlakovém nádraží, naproti hotelu Piast). V naší ambulanci ošetříme bez objednání všechny akutní potíže, vystavíme re... Více

O nás

Ordinace

GynPro s.r.o

Střelniční 19/267 (při vlakovém nádraží, naproti hotelu Piast)

Český Těšín , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Gynekologická ambulance se nachází v Českém Těšíně na ulici Střelniční 19/267 (při vlakovém nádraží, naproti hotelu Piast).

V naší ambulanci ošetříme bez objednání všechny akutní potíže, vystavíme recept bez předešlého objednání, poskytneme postkoitální antikoncepci.

Vyšetření

 • Preventivní kontroly
 • Komlexní operační léčba
 • Antikoncepce
 • Těhotenská poradna
 • Tělocvik těhotných
Více

Zákroky

 • Léčba inkontinentních žen
 • Konsultace a léčba klimakteria
 • Péče o neplodné páry

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

  L
  Lékař: MUDr. Petr Fiala vedení těhotenství

  Pan doktor je velice milý, vstřícný, vše podrobně vysvětlí a zkontroluje, nic nezanedbá a zajímá se o pacientku. Prostředí je příjemné a sestry jsou boží. Celkově nálada, prostředí v ordinaci v Českém Těšíně je naprosto bezvadné.


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Petr Fiala

  I když jsem preferovala vždy ženy gynekoložky, po špatných zkušenostech na Poliklinice v Těšíně jsem si vyhledala recenze na pana doktora Fialu a registrovala se u něj a musím říct, že to bylo to nejlepší rozhodnutí. Pan Filala je v širokém okolí jediný respektující a vzdělaný gynekolog. Jeho názory jsou na úrovni a pravidelně aktualizovány. Respektuje a přijímá názory WHO. Kojení po roce dítěte pro něj není nesmyslné, nebo dokonce škodlivé, jako u ostatních doktorů se kterými jsem se setkala, právě naopak. Stojí za názorem Světové Zdravotnické Organizace a podporuje kojení do samoodstavu. Podpoří, poradí.. Jediná škoda je, že i ostatní doktoři nemají snahu se takto informovat a dovzdělávat jako právě tento pan doktor, který by mohl všechny ostatní učit.
  TOP! :)


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: Petr Zielina

  Mohl by zlepšit trošku osobní přístup a hlavně oční kontakt. Jinak po lékařské stránce jsem spokojená.


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: Petr Zielina

  Dle mých zkušeností a recenzí na diskuzích a jiných portálech, patří tento lékař k těm lepším.

  Pokud jste bezproblémový pacient, tak chválu můžu pět (jako u jiných). I s nečekanými situacemi si dokáže poradit, musí jej někdy člověk ale trochu dotlačit. Na porodním sále je to člověk na svém místě.

  Pochopím blbou náladu a arogantní chování, když je čekárna plná lidí a je den po velikonocích, pochopím, když má nějaký svůj systém léčby, se kterým úplně nesouhlasím, ale podstoupím. Na to, že nedokáže odpovídat na otázky, jsem si již zvykla a odpovědi si hledám sama na internetu.

  Co ale opravdu nepochopím, když je čekárna úplně prázdná (před i po mém odchodu) a já tam objednaná příjdu, že mám pořád stejný problém, na který mi předepsané globule nepomohly a sám dojde k názoru, že to může být ještě zánět močáku, to se mu ovšem nechtělo řešit, tak se se mnou rozloučil a bez základního vyšetření na moč a léčby jsem odešla opět domů, kde jsem se večer opět neskutečně trápila (se slzami v očích!) a ráno letěla opět k lékaři (jinam), kde se to potvrdilo!

  To bylo bohužel už podruhé, co jsem od něj odcházela s nepříjemným pocitem, že jsem byla OBTĚŽOVAT, příznaky jsem si asi vymyslela a nejspíš jsme asi exhibicionista, co se chodí rád ukazovat…

  Chodím k němu něco přes 3 roky, ale je čas změny, nechci s takovým pocitem odcházet znovu.


  K
  Ověřeny pacient
  Lékař: Petr Zielina

  Chodím několik měsíců na kontroly v těhotenství do Nemocnice Třinec a bohužel vždy trefím tohoto lékaře. Člověka odbude, na ultrazvuku mi mimčo neukázal už několik měsíců a jeho odpovědi jsou neutrální. Když jsem byla v Ostravě Porubě na vyšetření na preklampsii, kde mi bylo doporučeno, ať beru léky, řekl, že je to zbytečné. Neumí si vytvořit s pacientem vztah a pořádně mu nic nevysvětlí a nepřipraví ho pak na další vyšetření, takže člověk neví, co ho čeká.


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Petr Fiala

  Obešla jsem v těhotenství pár gynekologů a tento je pro mě opravdu jednička. Celé těhotenství jsem se těšila na prohlídky k němu až mi s úsměvem ukáže naše miminko, uklidní mě že je vše v pořádku a vždy dobře poradí a odpoví na všechny mé dotazy jakožto vystrašené prvorodičky :-) Za mě je to nejlepší lékař v Těšíně a těším se na druhé těhotenství kdy budu docházet jedině k němu.


  J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Petr Fiala

  Top a špička ve svém oboru!Lidský a zároveň profesionální přístup.U pana primáře je žena v těch nejlepších rukou.


  Z
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Petr Fiala

  Užasný doktor, vždy jsem nad míru spokojená. Chodím k němu ráda. Vždy poradí, vysvětlí. Při porodu mi zachránil život. Jsem mu moooc vděčná...takže jen DOPORUČUJI!!!


  S
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Petr Fiala

  Velmi lidský přístup, profesionál v porodnictví i gynekologii.
  Vstřícný a ochotný , chápe , že pacientka je člověk , který má i duši.


  J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Petr Fiala

  Pan primář, velice hodný, ochotná s lidským přístupem. Jedním slovem DOPORUČUJI !!!


  Došlo k chybě, zkuste to znovu