GynPro s.r.o

(2 názory)

Gynekologická ambulance se nachází v Českém Těšíně na ulici Střelniční 19/267 (při vlakovém nádraží, naproti hotelu Piast). V naší ambulanci ošetříme bez objednání všechny akutní potíže, vystavíme re... Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

GynPro s.r.o

Střelniční 19/267 (při vlakovém nádraží, naproti hotelu Piast)

Český Těšín , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Gynekologická ambulance se nachází v Českém Těšíně na ulici Střelniční 19/267 (při vlakovém nádraží, naproti hotelu Piast).

V naší ambulanci ošetříme bez objednání všechny akutní potíže, vystavíme recept bez předešlého objednání, poskytneme postkoitální antikoncepci.

Vyšetření

 • Preventivní kontroly
 • Komlexní operační léčba
 • Antikoncepce
 • Těhotenská poradna
 • Tělocvik těhotných
Více

Zákroky

 • Léčba inkontinentních žen
 • Konsultace a léčba klimakteria
 • Péče o neplodné páry

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

  L
  Lékař: MUDr. Petr Fiala vedení těhotenství

  Pan doktor je velice milý, vstřícný, vše podrobně vysvětlí a zkontroluje, nic nezanedbá a zajímá se o pacientku. Prostředí je příjemné a sestry jsou boží. Celkově nálada, prostředí v ordinaci v Českém Těšíně je naprosto bezvadné.


  B
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Pavel Wybitul tehotenstvi

  velmi nespokojena,chodila jsem k nemu jako tehotna,na veskere me otazky reagoval odmerene az otravne a nebyl schopen mi odpovedet na nic!..pri kontrole v 37tt jsem po prichodu domu zacala rodit a pres telefon se mnou nebyl ochotny mluvit a nechal to vse na sestre! po porodu jsem okamzite zmenila lekare a nyni jsem 100%spokojena..doted me mrzi ze jsem to neudelala drive..
  jako rutinni gynekolog pokud nemate problemy ci nejste tehotna asi ok..protoze o nic nejde..ale jinak nedoporucuji


  Došlo k chybě, zkuste to znovu