GynPro s.r.o

(1 názor)

Gynekologická ambulance se nachází v Českém Těšíně na ulici Střelniční 19/267 (při vlakovém nádraží, naproti hotelu Piast). V naší ambulanci ošetříme bez objednání všechny akutní potíže, vystavíme re... Více

GynPro s.r.o

Střelniční 19/267 (při vlakovém nádraží, naproti hotelu Piast)

Český Těšín , moravskoslezský

V naší ambulanci ošetříme bez objednání všechny akutní potíže, vystavíme recept bez předešlého objednání, poskytneme postkoitální antikoncepci.

Vyšetření

• Konsultace a léčba klimakteria
  • Péče o neplodné páry

• L
    Lékař: MUDr. Petr Fiala vedení těhotenství

Pan doktor je velice milý, vstřícný, vše podrobně vysvětlí a zkontroluje, nic nezanedbá a zajímá se o pacientku. Prostředí je příjemné a sestry jsou boží. Celkově nálada, prostředí v ordinaci v Českém Těšíně je naprosto bezvadné.

• B
    Lékař: MUDr. Pavel Wybitul tehotenstvi

velmi nespokojena,chodila jsem k nemu jako tehotna,na veskere me otazky reagoval odmerene az otravne a nebyl schopen mi odpovedet na nic!..pri kontrole v 37tt jsem po prichodu domu zacala rodit a pres telefon se mnou nebyl ochotny mluvit a nechal to vse na sestre! po porodu jsem okamzite zmenila lekare a nyni jsem 100%spokojena..doted me mrzi ze jsem to neudelala drive..
    jako rutinni gynekolog pokud nemate problemy ci nejste tehotna asi ok..protoze o nic nejde..ale jinak nedoporucuji

• Došlo k chybě, zkuste to znovu