Gynekologie Kladno

(6 názorů)
Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

Gynekologie Kladno

Italská 2317

27201 , Kladno , středočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Miloš Černý

  Gynekolog, MUDr.

  • T
   Umístění: Gynekologie Kladno

   Příjemný pan doktor, je to profík :) Nemáme stejný smysl pro humor, což je škoda, uvolnilo by to atmosféru, ale je to PAN doktor. Jeden z mála doktorů, kdy se nebojím vyšetření. Milý, příjemný a ví co dělá.


 • Radek Poláček

  Gynekolog, MUDr.

  • Umístění: Gynekologie Kladno

   Pan doktor s velkým D, odborně i lidsky na výši. Popíše situaci, navrhne možná řešení, ke každému vysvětlí plusy i minusy a doporučí, co by zvolil on. Zároveň ale konečné rozhodnutí nechá na Vás. U něj je člověk v dobrých rukou, všem doporučuji.

  • Výborný gynekolog, přešla jsem k němu v těhotenství a jsem velmi spokojená! Každé vyšetření je pečlivé, nesnaží se mě vyhodit z ordinace co nejdříve, jako tomu bývá u jiných lékařů. Na vše se mě zeptá, vše mi vysvětlí. Obrovské plus je také to, že výsledky veškerých testů mi chodí na e-mail, takže se nemusím stresovat, jak dopadly (například výsledky krevních testů v těhotenství) a čekat na další kontrolu, abych se dověděla výsledek. Další velké pozitivum je, že v čekárně posedím maximálně 5-10 minut, nikdy ne více.
   Pan doktor je opravdu velmi ochotný, i když nebylo vidět pohlaví, hledal tak dlouho, až našel :-) Když chci dítě změřit, zvážit nebo udělat fotku, tak taky není problém a nechce za to žádný příplatek. Takže za mě rozhodně doporučuji! Čisté a hezké prostředí ordinace, milé sestřičky a skvělý přístup pana doktora!
   A. Kučerová

  Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře


 • Dita Drmlová

  Gynekolog, MUDr.

  • A
   Umístění: jiné místo

   Úžasná paní doktorka, vždy milá a velmi empatická. K paní doktorce chodím několik let, vždy důkladně vyšetří, žádný problém nepodcení a pokud je třeba tak napíše doporučení na odborná vyšetření. Všem doporučuji a děkuji za její péči.

  • L

   Chtěla bych pozdvihnout profesionalitu paní doktorky Drmlové. Má v Kladenské nemocnici i dětskou gynekologii a musím říci, že její profesionální, lidský a úžasný přístup nejen k dětem je opravdu perfektní. Kdyby měla svojí ordinaci, hned bych se k ní přihlásila, protože jsem se svým gynekologem dost nespokojená. Tuto doktorku mohu jen doporučit.