Gynekologie Kladno

Italská 2317

27201 , Kladno , středočeský

Nejbližší zařízení

Lékař: Duc Nghia Nguyen Jiný

Nejhorší gynekolog v okrese Kladno. Šla jsem k němu na doporučení, ale byla jsem velmi zklamaná. Nic horšího jsem nikdy nezažila.

Lékař: Duc Nghia Nguyen Jiný

Pan doktor je sympaťák, profesionál. Gynekologii jsem se vždy vyhýbala, ale u pana doktora se není čeho bát :) Doporučuji.

Lékař: Duc Nghia Nguyen Jiný

Prostě PAN doktor, profík na svém místě.Spokojenost,vřele doporučuji. Jako většina žen nepodstupuji vyšetření s nadšením. U pana doktora ze mne spadl stud a jakýsi potupa z tohoto vyšetření. Doporučuji.

Lékař: MUDr. Radek Poláček

Pan doktor s velkým D, odborně i lidsky na výši. Popíše situaci, navrhne možná řešení, ke každému vysvětlí plusy i minusy a doporučí, co by zvolil on. Zároveň ale konečné rozhodnutí nechá na Vás. U něj je člověk v dobrých rukou, všem doporučuji.

Lékař: MUDr. Miloš Černý

Příjemný pan doktor, je to profík :) Nemáme stejný smysl pro humor, což je škoda, uvolnilo by to atmosféru, ale je to PAN doktor. Jeden z mála doktorů, kdy se nebojím vyšetření. Milý, příjemný a ví co dělá.