Chirurgie SEVER s.r.o.

(16 názorů)
Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

Chirurgie SEVER s.r.o.

Nábřeží Svat. Čecha 664

37401 , Trhové Sviny , jihočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Chirurgie SEVER s.r.o.

Na Sadech 23

37001 , České Budějovice , jihočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích ze zařízení

 • Martin Scheichl

  Chirurg,

  • L
   Umístění: Chirurgie SEVER s.r.o.Služby: Jiný

   Pan doktor, byl velice příjemný a léčba šla velmi dobře. Působil sympaticky a byl hodný, s návštěvou jsem byl nad míru spokojen.

  • J
   Umístění: Chirurgie SEVER s.r.o.Služby: odstranění zarostlého nehtu

   Pan doktor byl velmi hodný a laskavý, snažil se mi pomoct a další kontroly proběhly v pořádku. Pana doktora vřele doporučuji!


 • Ludmila Sýkorová

  Chirurg, MUDr.

  • V
   Umístění: Chirurgie SEVER s.r.o.Služby: Jiný

   Velmi špatná zkušenost, vyšetření nula, pouze konstatování, že jsem v pořádku. A to paní doktorka zvládla od stolu. Přišla jsem s bolestmi v nártu, neschopná bezbolestně doslapnout. Rentgen byl čistý a to bylo veškeré vyšetření. Na nohu se nepodivala, neprohmatala, nic. Pouze konstatovala, že nepatřím sem, ale na ortopedii. Zánět šlach vyloučila taky bez omaku a od stolu. Ve zprávě napsáno, že bolestivost nad slachami není, ale jak to paní doktorka zjistila, je mi záhadou. Absolutně nedoporučuji.

  • P

   Jako takhle laxní paní doktorku sem v životě neviděla. Pořád seděla u pc, skoro se mi na popáleninu nepodívala. Mimochodem to byla popálenina II. stupně o velikosti 7x5 cm, po které mám jizvu na ruce
   do konce života. A tato doktorka mi po 2 dnech řekla, že už je to v pořádku- zhojeno. Kdybych nenavštívila jiného chirurga, tak mám jizvu ještě větší.... Opravdu nedoporučuji.

  Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře