Chirurgie SEVER s.r.o.

(4 názory)
Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Chirurgie SEVER s.r.o.

Nábřeží Svat. Čecha 664

37401 , Trhové Sviny , jihočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Chirurgie SEVER s.r.o.

Na Sadech 23

37001 , České Budějovice , jihočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

  V
  Ověřeny pacient
  Lékař: Martin Scheichl Jiný

  Maximální profesionál a empatický pan doktor. V podstatě mi zachránil rameno po kompresní zlomenině. Naštěstí jsem se rozhodl nenechat se operovat v Belgii, kde mi tam "odborníci" chtěli dát několik šroubů. Nebyl důvod, konzervativní léčba pod dohledem pana doktora proběhla perfektně. V podstatě mi zachoval kvalitu života, kterou jsem měl před úrazem.


  V
  Lékař: MUDr. Ludmila Sýkorová Jiný

  Velmi špatná zkušenost, vyšetření nula, pouze konstatování, že jsem v pořádku. A to paní doktorka zvládla od stolu. Přišla jsem s bolestmi v nártu, neschopná bezbolestně doslapnout. Rentgen byl čistý a to bylo veškeré vyšetření. Na nohu se nepodivala, neprohmatala, nic. Pouze konstatovala, že nepatřím sem, ale na ortopedii. Zánět šlach vyloučila taky bez omaku a od stolu. Ve zprávě napsáno, že bolestivost nad slachami není, ale jak to paní doktorka zjistila, je mi záhadou. Absolutně nedoporučuji.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  L
  Lékař: Martin Scheichl Jiný

  Pan doktor, byl velice příjemný a léčba šla velmi dobře. Působil sympaticky a byl hodný, s návštěvou jsem byl nad míru spokojen.


  J
  Ověřeny pacient
  Lékař: Martin Scheichl odstranění zarostlého nehtu

  Pan doktor byl velmi hodný a laskavý, snažil se mi pomoct a další kontroly proběhly v pořádku. Pana doktora vřele doporučuji!


  Došlo k chybě, zkuste to znovu