Služby

Specialisté

Názory o lékařích (8)

MUDr. Ludmila Sýkorová Jiný

Vyšetření nula, kontrola zlomeného prstů, tvrdí že prst nebyl vůbec zlomený , zázrakem vše vyléčeno , nemám žádná slušná slova pro takového doktora, jen to že už dávno neměla ordinovat. Podám stížnost na lékařskou komorou.

Martin Scheichl Jiný

Velmi lidský a profesionální přístup. Skvělý pan doktor i paní sestřička! Velmi doporučuji.

Martin Scheichl Jiný

pan doktor je skvely,chodim knemu,pred cca18lety po urazu kolene me operoval plastika kolena,nemam s tim zadny problem,chodim po horach a delsi trasy v pohode dnes jsem byl s kotnikem,skvely pristup,zkratka pan MUDr.SCHEICHL Martin profesional,doporuciji,jsem rad ze tu mame ,tohoto pana Doktora Dekuji

Martin Scheichl Jiný

Byl jsem u pana doktora,byl velmi ochotný poradil mi a měli se setrou se mnou velkou trpělivost.
    Mohu jenom doporučit

Martin Scheichl Jiný

Maximální profesionál a empatický pan doktor. V podstatě mi zachránil rameno po kompresní zlomenině. Naštěstí jsem se rozhodl nenechat se operovat v Belgii, kde mi tam "odborníci" chtěli dát několik šroubů. Nebyl důvod, konzervativní léčba pod dohledem pana doktora proběhla perfektně. V podstatě mi zachoval kvalitu života, kterou jsem měl před úrazem.

MUDr. Ludmila Sýkorová Jiný

Velmi špatná zkušenost, vyšetření nula, pouze konstatování, že jsem v pořádku. A to paní doktorka zvládla od stolu. Přišla jsem s bolestmi v nártu, neschopná bezbolestně doslapnout. Rentgen byl čistý a to bylo veškeré vyšetření. Na nohu se nepodivala, neprohmatala, nic. Pouze konstatovala, že nepatřím sem, ale na ortopedii. Zánět šlach vyloučila taky bez omaku a od stolu. Ve zprávě napsáno, že bolestivost nad slachami není, ale jak to paní doktorka zjistila, je mi záhadou. Absolutně nedoporučuji.

Martin Scheichl Jiný

Pan doktor, byl velice příjemný a léčba šla velmi dobře. Působil sympaticky a byl hodný, s návštěvou jsem byl nad míru spokojen.

Martin Scheichl odstranění zarostlého nehtu

Pan doktor byl velmi hodný a laskavý, snažil se mi pomoct a další kontroly proběhly v pořádku. Pana doktora vřele doporučuji!

Kontakt

Na Sadech 23, České Budějovice 37001 Zobrazit v Goole Maps
Nábřeží Svat. Čecha 664, Trhové Sviny 37401 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR