(16 názorů)

• Martin Scheichl

Chirurg,

• L
      Umístění: Chirurgie SEVER s.r.o.Služby: Jiný

Pan doktor, byl velice příjemný a léčba šla velmi dobře. Působil sympaticky a byl hodný, s návštěvou jsem byl nad míru spokojen.

• J
      Umístění: Chirurgie SEVER s.r.o.Služby: odstranění zarostlého nehtu

Pan doktor byl velmi hodný a laskavý, snažil se mi pomoct a další kontroly proběhly v pořádku. Pana doktora vřele doporučuji!

• Ludmila Sýkorová

Chirurg, MUDr.

• V
      Umístění: Chirurgie SEVER s.r.o.Služby: Jiný

Velmi špatná zkušenost, vyšetření nula, pouze konstatování, že jsem v pořádku. A to paní doktorka zvládla od stolu. Přišla jsem s bolestmi v nártu, neschopná bezbolestně doslapnout. Rentgen byl čistý a to bylo veškeré vyšetření. Na nohu se nepodivala, neprohmatala, nic. Pouze konstatovala, že nepatřím sem, ale na ortopedii. Zánět šlach vyloučila taky bez omaku a od stolu. Ve zprávě napsáno, že bolestivost nad slachami není, ale jak to paní doktorka zjistila, je mi záhadou. Absolutně nedoporučuji.

• P

Jako takhle laxní paní doktorku sem v životě neviděla. Pořád seděla u pc, skoro se mi na popáleninu nepodívala. Mimochodem to byla popálenina II. stupně o velikosti 7x5 cm, po které mám jizvu na ruce
      do konce života. A tato doktorka mi po 2 dnech řekla, že už je to v pořádku- zhojeno. Kdybych nenavštívila jiného chirurga, tak mám jizvu ještě větší.... Opravdu nedoporučuji.

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře