Adresa

Praktická lékařka pro dospělé
U polikliniky 1289, Veselí nad Moravou

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

Chápu, že pro většinu lidí (obzvlášť pracující) je její pojetí ordinační doby hrozné, časy návštěvy u nemocných, které vykonává, by mohla mít oficiálně napsané na dveřích ordinace. Ale jinak si myslím, že je to člověk na svém místě. Vždy je ke mně důsledná a ve správný čas odešle za specialistou. Je to jeden z mála lékařů (dle informací od přátel a lidí kolem mě), který dělá test na zánětlivý faktor a pak se dle výsledků teprve rozhoduje pro antibiotika. A to u ní nemám zkušenosti jen s ,,pouhou" angínou nebo chřipkou, ale i se závažnějšími onemocněními. Je to profesionál s empatií, což nepotkávám u lékařů často.

H
Ověřený profil

Nedoporučuji. Vždy mi nasadí léky, které jsou určeny pro člověka s vyšší váhou. Navíc to šílené čekání, to je opravdu hrozné. Chodit do práce na půl devátou, když má napsáno, že je tam od 7 hod, je od ní sprosté.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Výborná doktorka!


Ověřený profil

Paní doktorka je moc milá, ochotná, nic nezanedbá. I sestřička je super, takový ten ,,ukecaný" typ :-). Ale dvouhodinové čekání v čekárně je dost, paní doktorka totiž často nedodržuje ordinační hodiny.


Super vždy pohotová chodím tam 15 let.


Tak tak, nemůžu si stěžovat.


:

Skvělá a vnímavá paní doktorka, empatička a vždy vstřícná a ochotná udělat pro pacienta to nejlepší ..:-) doporučuji :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu