Adresa

Praktická lékařka pro děti a dorost
č.d. 26, Ořechov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil
Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

Skvělá lékařka. Empatická, milá. Dcera má z lékařů strach, s touhle paní doktorkou se i smála, nečekala jsem zázraky, ale ony se staly. dcera spolupracovala.

K
Ověřený profil

Mohu se jen ztotožnit se všemi předchozími názory. Paní doktorka i sestřička jsem skutečnými profesionálkami ve svých oborech. Chodím k nim se svým synem i dcerkou od jejich narození a neměnila bych. Vždy nám ochotně poradila a pomohla, dbá o psychomotorický vývoj, což není automatické u všech pediatrů! Jedině doporučuji!!!

Vyrůstal jsem u ní, můžu jen doporučit,ochotná, věděla, poradila, vyřešila. Nebála se poslat s problémem dál když by se hodil názor někoho se specializací. A vůbec, super.


Paní doktorka je SUPER, po všech stránkách. Já i naše (čtyři) děti jsme s lékařkou tak sestřičkou maximálně spokojení, dokonce ty již dospělé děti od ní ani za nic nechtěli odejít. Vždy odborný, bezchybný a vstřícný přístup nejen k dětským pacientům - několikrát pomohla i ošetřila mě. O své pacienty se zajímá i mimo ordinační dobu, to nejen v akutních případech! S námi byla ve spojení např. 23.12 po 18hod, jindy nám v pátek večer dávala potvrzení na lyžařský výcvik (v sobotu dítě jelo)! Za což neskutečně děkuji a ještě jednou se omlouvám.
Lepší prostě nikde nenajdete!


Suprová paní doktorka. Od mala k ní chodím. No prostě pohoda a je v klidu, dobře poradí.


Paní doktorka, nám vždy pomohla, chodím k ní s dcerou už od narození a vždy byla milá a ochotná. Po profesionální stránce také a to sme zažili hodně krušné chvíle. Můžu jenom doporučit.


Vše OK.


Paní doktorku mohu jen doporučit, jsem moc spokojená. :-)Hezký den.


K

Výborná doktorka.. těžko se mi od ní odcházelo k jinému doktorovi


Ověřený profil

Chodím k paní doktorce se dvěma dcerami a jsem moc spokojená. Velmi dobrý přístup k dětem. Líbí se mi, že nepodceňuje moje pocity a radši odešle na nějaké odbornější vyšetření, které se vždy ukázalo jako správné.


Došlo k chybě, zkuste to znovu