Praktická lékařka pro děti a dorost
č.d. 26, Ořechov

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

Skvělá lékařka. Empatická, milá. Dcera má z lékařů strach, s touhle paní doktorkou se i smála, nečekala jsem zázraky, ale ony se staly. dcera spolupracovala.

Mohu se jen ztotožnit se všemi předchozími názory. Paní doktorka i sestřička jsem skutečnými profesionálkami ve svých oborech. Chodím k nim se svým synem i dcerkou od jejich narození a neměnila bych. Vždy nám ochotně poradila a pomohla, dbá o psychomotorický vývoj, což není automatické u všech pediatrů! Jedině doporučuji!!!

Vyrůstal jsem u ní, můžu jen doporučit,ochotná, věděla, poradila, vyřešila. Nebála se poslat s problémem dál když by se hodil názor někoho se specializací. A vůbec, super.

Paní doktorka je SUPER, po všech stránkách. Já i naše (čtyři) děti jsme s lékařkou tak sestřičkou maximálně spokojení, dokonce ty již dospělé děti od ní ani za nic nechtěli odejít. Vždy odborný, bezchybný a vstřícný přístup nejen k dětským pacientům - několikrát pomohla i ošetřila mě. O své pacienty se zajímá i mimo ordinační dobu, to nejen v akutních případech! S námi byla ve spojení např. 23.12 po 18hod, jindy nám v pátek večer dávala potvrzení na lyžařský výcvik (v sobotu dítě jelo)! Za což neskutečně děkuji a ještě jednou se omlouvám.
Lepší prostě nikde nenajdete!

Suprová paní doktorka. Od mala k ní chodím. No prostě pohoda a je v klidu, dobře poradí.

Paní doktorka, nám vždy pomohla, chodím k ní s dcerou už od narození a vždy byla milá a ochotná. Po profesionální stránce také a to sme zažili hodně krušné chvíle. Můžu jenom doporučit.

Vše OK.

Paní doktorku mohu jen doporučit, jsem moc spokojená. :-)Hezký den.

Výborná doktorka.. těžko se mi od ní odcházelo k jinému doktorovi

Chodím k paní doktorce se dvěma dcerami a jsem moc spokojená. Velmi dobrý přístup k dětem. Líbí se mi, že nepodceňuje moje pocity a radši odešle na nějaké odbornější vyšetření, které se vždy ukázalo jako správné.