Odborný lékař kožní
Lidická 19, Klimkovice

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Je to vynikající, ochotná, empatická a inteligentní doktorka. Je to osoba na správném místě. Vřele doporučuji

K paní primářce již docházím několik let. Když jsem objednaná na 09:00 nikdy nejdu na řadu dříve než v 10:00. Paní primářka ačkoliv má ordinovat od 08:00, pravidelně chodí o hodinu později. Jakmile se již dostanu na řadu, tak si během vyšetření vyřídí pár soukromých hovorů aniž by se omluvila a popřípadě se i cpe něčím co má zrovna na stole. (no kultura a chování arogantní). Tudí pokud již chcete (nebo musíte) navštívit paní primářku obrňte se velikánskou dávkou trpělivosti...
Podle mě, by se toto již v dnešní době nemělo stávat. Také musím chodit do práce včas a určitě u práce nejím a už vůbec ne před klientem. Paní doktorka, jelikož je primářkou by měla jít příkladem.......čemuž tak bohužel vůbec není..

Výborná lékařka s lidských přístupem. Při každé kontrole s ní mám velmi pozitivní zkušenost. Dle mého názoru je paní doktorka zkušený odborník,minimálně co se diagnostiky znamének týče. Při vyšetření je vidět, že zcela bezpečně pozná, o co se jedná a přesně rozezná, co je a co není nebezpečné.Na rozdíl od některých jiných kožních lékařů pacienta neděsí a netraumatizuje, protože se nepotřebuje ujišťovat dalšími zbytečnými invazivními zákroky. Určitě bych paní doktorku doporučila všem, co si chtějí nechat zkontrolovat znaménka a bojí se nebo mají nějakou špatnou zkušenost.

Velké zklamání. Nepříjemná, vyřizuje si soukromé telefony při "vyšetřování". Já zrovna jsem zřejmě nezapadla do tabulky klasických onemocnění, takže mám počkat a třeba problémy zmizí sami (řeším je už téměř rok).

to snad ani není doktorka,když jsem u ní byla a řekla ji že používám rosalgin,zeptala se mě" a co je to ten rosalgin"? V tu chvíli jsem si pomyslela jestli jsem vůbec na správném oddělení...a myslela jsem že snad špatně slyším...To by snad měla vědět ne když je z oboru gynekologie.Navíc je neochotná,a vůbec nejeví zájem že by vám chtěla pomoct...Špatné jednání a nejhorší doktorka jakou znám

Průměrně působící kožní lékařka, snaží se pomoci, nicméně občas zkouší metodu- pokus/omyl.Specializuje se v rámci kožního lékařství pouze na určitou úzkou skupinu chorob a všeobecný přehled sice jistě má, nicméně jsou věci, kterým zas až tolik nerozumí a pak se cše neobejde bez návštěvy jiného specialisty i třeba z jiného kraje či v Praze.Nicméně je snaživá, nikdy nemám z jejího vyšetření pocit, že by mne nějak odbyla nějakou mastí a poslala pryč.

K paní primářce docházím na léčení již někoik let. Je velmi vstřícná a ochotná. dle mého laického názoru je odborník na svém místě

K paní primářce docházím již několik let na kontroly a nemohu si v ničem stěžovat.Naopak doporučit!

Neochotná, náladová, pacient v ambulanci musí čekat, až si paní primářka vyřeší soukromé telefony aniž by řekla alespoň "promiňte"..... Velmi příkrá v názorech, ale konkrétní rada pro pacienta, byť onkologického žádná, jsem velmi zklamaná...

Velice ochotná a dobrá...