Yvetta Fialová, pediatr Soběslav

MUDr. Yvetta Fialová

Pediatr

Rašínova 152, Soběslav
Praktický lékař pro děti a dorost

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Byli jsme u paní doktorky s kojencem v prvním týdnu. Nestačil jsem zírat, s jakou vervou nám paní doktorka tlačila umělou stravu pro dítě, jen proto, že matka nebyla plně rozkojená a ještě se s dítětem “sehrávali”. Dítě přibralo za týden lehce, dle tabulek by mělo přibrat o něco více, ale nebyla to žádná pohroma. Pro paní doktorku to ovšem bylo jinak a byla pro dokrmování/přechod na umělou stravu. Po konzultaci s laktační poradkyní v porodnici jsme dostali pár tipů, jak si pomoci a dnes, v půl roce, jsme dítěti nikdy nedali ani trochu umělé stravy, je krásně aktivní a roste. Tak mě tak napadá - proč tak intenzivní přesvědčování k umělé stravě a ne třeba v první řadě doporučení laktační poradkyně?

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

dobrý den p.doktorka je moc hodná a ochotná pomoci v každé nouzi má sní moc dobrou zkušenost,vše dobře vysvětlí a poradí,mohu jen doporučit....

Velice hodná a ochotná lékařka a to nejen vůči dětem ale i k rodičům. Vše řádně vysvětlí,poučí i poradí. Vřele doporučuji.

F

Chodím k ní už 11 let, je to výborná doktorka. Sice občas přehání, ale zase lepší než aby to zanedbala. Super doktorka, Doufejme že jí budeme mít i nadále!

Dobrý den, osobní zkušenost s velmi vynikajícím přístupem k cizímu pacientovi, když mi z nemocnice v Jindřichově Hradci, kde jsem byl hospitalizován špatně poslali propouštěcí zprávu na adresu ordinace Mudr. Fialové místo mojí Mudr. Fialové v Ostravě ( shoda jmen ). Zprávu mi přeposlali a chválím jak sestru, tak i doktorku. S touto zkušenosti velmi doporučuji.

me by zajimalo co se vsechno dela kdyz potrebuju potravinarsky prukaz dekuji

Chodíme k p . doktorce ze synem a jsem zde moc spokojená je hodná na děti i nás rodiče a ze sestřičkou jsou super sehraná dvojka díky za vždy dobrou náladu a pochopení . JEN MOC PROSÍM DALŠÍ RODIČE DODRŽUJTE PŘEDEPSANÉ HODINY PRO ZDRAVÉ A NEMOCNÉ DĚTI A HLAVNĚ BERTE OHLED NA MIMINKA ČEKÁRNIČKA JE MALÁ A TÍM ŽE PŘIVEDETE DO PORADNY K TAK MALÉMU MIMINKU SVÉ NEMOCNÉ DÍTĚ JE OD VÁS BEZOHLEDNOST.

Naše paní doktorka je milá a příjemná a chytrá, má hezký přístup k dětem a umí nám krásně vysvětlit, co všechno máme udělat, aby naše Janička byla zdravá.

k naší paní doktorce jsem chodila již já jako pacientka a nyní k ní chodím i se svou rodinou -již mám 2 děti ve věku 3 a 5 let . vš em ji velmi doporučuji,nezažila jsem ji v ordinaci ve špatné náladě je příjemná k dětem a i k rodičům -i když to nemá někdy lehké .hluboce se skláním pred její znalostí problematiky dětského lékařství ,takto si představuji každého lékaře,ale život mě již poučil ,že tomu tak v mnohé ordinaci již není .
v ordinaci je i velice příjemná zdravotní sestřička a kdo víte,že vám na odborný dotaz neuměla odpovědět ozvěte se mi .neznám nikoho a dokonce vím o tom ,že se jí chodí dotazovat i dospěláci a poví vám to lépe než nějaký dokror.Děkuji za to ,že tu naší paní doktorku máme a přejeme jí ,aby nám ještě dlouho pomáhala a starala se mnohdy i o naše bolavá srdíčka a pochopením a lidskostí s jakou to dělá

O

K pani doktorce chodím s dětmi už pár let. Od narození dětí jsme byly u jiného lékaře, ale okolnosti mne donutily udělat změnu. Bylo to nejlepší rozhodnutí, jsem nadmíru spokojená, pani doktorka je vstřícná, ochotná, odborně na výši, což opravdu není každý lékař. Nic neponechá náhodě, každý problém opravdu řeší, tak jak má. To samé platí i o sestřičce, tato ordinace je opravdu supr. Kdyby každý lékař měl takový přístup..... Vřele doporučuji.