Praktický lékař pro děti a dorost
Rašínova 152, Soběslav

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Dobrý den, s paní doktorkou máme jen samé pozitivní zkušenosti. Je vždy vstřícná a ochotná pomoci, k dětem má citlivý a krásný přístup. Byla nám velkou oporou v době vážných zdravotních komplikacích. Za nás člověk na svém místě.

Byli jsme u paní doktorky s kojencem v prvním týdnu. Nestačil jsem zírat, s jakou vervou nám paní doktorka tlačila umělou stravu pro dítě, jen proto, že matka nebyla plně rozkojená a ještě se s dítětem “sehrávali”. Dítě přibralo za týden lehce, dle tabulek by mělo přibrat o něco více, ale nebyla to žádná pohroma. Pro paní doktorku to ovšem bylo jinak a byla pro dokrmování/přechod na umělou stravu. Po konzultaci s laktační poradkyní v porodnici jsme dostali pár tipů, jak si pomoci a dnes, v půl roce, jsme dítěti nikdy nedali ani trochu umělé stravy, je krásně aktivní a roste. Tak mě tak napadá - proč tak intenzivní přesvědčování k umělé stravě a ne třeba v první řadě doporučení laktační poradkyně?

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

dobrý den p.doktorka je moc hodná a ochotná pomoci v každé nouzi má sní moc dobrou zkušenost,vše dobře vysvětlí a poradí,mohu jen doporučit....

Velice hodná a ochotná lékařka a to nejen vůči dětem ale i k rodičům. Vše řádně vysvětlí,poučí i poradí. Vřele doporučuji.

Chodím k ní už 11 let, je to výborná doktorka. Sice občas přehání, ale zase lepší než aby to zanedbala. Super doktorka, Doufejme že jí budeme mít i nadále!

Dobrý den, osobní zkušenost s velmi vynikajícím přístupem k cizímu pacientovi, když mi z nemocnice v Jindřichově Hradci, kde jsem byl hospitalizován špatně poslali propouštěcí zprávu na adresu ordinace Mudr. Fialové místo mojí Mudr. Fialové v Ostravě ( shoda jmen ). Zprávu mi přeposlali a chválím jak sestru, tak i doktorku. S touto zkušenosti velmi doporučuji.

me by zajimalo co se vsechno dela kdyz potrebuju potravinarsky prukaz dekuji

Chodíme k p . doktorce ze synem a jsem zde moc spokojená je hodná na děti i nás rodiče a ze sestřičkou jsou super sehraná dvojka díky za vždy dobrou náladu a pochopení . JEN MOC PROSÍM DALŠÍ RODIČE DODRŽUJTE PŘEDEPSANÉ HODINY PRO ZDRAVÉ A NEMOCNÉ DĚTI A HLAVNĚ BERTE OHLED NA MIMINKA ČEKÁRNIČKA JE MALÁ A TÍM ŽE PŘIVEDETE DO PORADNY K TAK MALÉMU MIMINKU SVÉ NEMOCNÉ DÍTĚ JE OD VÁS BEZOHLEDNOST.

Naše paní doktorka je milá a příjemná a chytrá, má hezký přístup k dětem a umí nám krásně vysvětlit, co všechno máme udělat, aby naše Janička byla zdravá.

k naší paní doktorce jsem chodila již já jako pacientka a nyní k ní chodím i se svou rodinou -již mám 2 děti ve věku 3 a 5 let . vš em ji velmi doporučuji,nezažila jsem ji v ordinaci ve špatné náladě je příjemná k dětem a i k rodičům -i když to nemá někdy lehké .hluboce se skláním pred její znalostí problematiky dětského lékařství ,takto si představuji každého lékaře,ale život mě již poučil ,že tomu tak v mnohé ordinaci již není .
v ordinaci je i velice příjemná zdravotní sestřička a kdo víte,že vám na odborný dotaz neuměla odpovědět ozvěte se mi .neznám nikoho a dokonce vím o tom ,že se jí chodí dotazovat i dospěláci a poví vám to lépe než nějaký dokror.Děkuji za to ,že tu naší paní doktorku máme a přejeme jí ,aby nám ještě dlouho pomáhala a starala se mnohdy i o naše bolavá srdíčka a pochopením a lidskostí s jakou to dělá