Yveta Zemanová, dermatolog České Budějovice

MUDr. Yveta Zemanová

Dermatolog Více

26 názorů

Uložit


Adresy (2)

Lannova tř. 14/9, České Budějovice
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí
nám. Přemysla Otakara II. 24/84, České Budějovice
Dermatologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
26 názorů

J
Ověřeny pacient
Umístění: Dermatologie Jiný

Paní doktorka má velice empatický přístup, vyslechne, probere problém a snaží se pomoci jak nejlépe umí. Je velice milá a sympatická.


I
Umístění: Dermatologie Jiný

Paní doktorka je skvělá, chodím k ní již řadu let i celá moje rodina, vždy mi pomohla a nasadila léčbu, která pomohla, ráda si počkám v čekárně i více jak hodinu, protože vím že svým přístupem, vstřícností , radou a naordinováním léčby vždy pomůže, díky paní doktorko že jste tak perfektní


Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím jíž od 6-ti let, nyní je mi 22 let. Díky ní jsem se vyhla astmatu. Pomáhá mi již od malička, s čímkoliv přijdu, díky ní nemám astma. A bohužel čekací doba je u ní orientační jako u jakéhokoliv lékaře. Je fakt, že tady si člověk počká, ale to bude tím že je úžasná a vždy ke každému pacientovi přistupuje individuálně a má jich hodně. Komu to za to za stojí tak si počká. Za mě nejlepší doktorka ke které jsem kdy chodila!!!


K
Ověřeny pacient

K paní doktorce se snažím objednat již přes měsíc a stále se mi to nedaří. Tuhle zkušenost mám pokaždé, když k ní volám. Vetšinou to vypadá, že v ordinaci nikdo není. Dnes pro změnu je linka obsazená a když volám po chvíli, tak mi to pro změnu opět nikdo nebere. Já jsem vážně nepochopila, k čemu ta sestra tam je, a jestli je tohle vůbec normální dělat svým pacientům. Kdysi jsem tu p. doktorce napsala skvělý komentář, ale momentálně si už také najdu raději jinou doktorku.


P
Ověřeny pacient

Vynikající přístup k pacientovi, ochota pomoci, vstřícnost. Jedna z nejlepších lékařek, kterou jsem potkal, možná nejlepší. Někdo tu píše o špatném přístupu sestry, nyní, v roce 2013 nic špatného nezaznamenávám, buď se sestra polepšila nebo vyměnila. I sestra je příjemná a vstřícná. Ordinaci mohu jako pacient vřele doporučit.


Ověřeny pacient

Nasazení homeopatik s a místo ke zlepšení došlo ke zhoršení.Podání kortikoidů bez jakéhokoliv vysvětlení o vedlejších účincích.O dlouhé čekací době ani nemluvě


M
Ověřeny pacient

Chodím k této lékařce již asi 10 let a jsem s ní maximálně spokojená.Vždy mi pomohla.Neměnila bych.


N
Ověřeny pacient

Jsme velmi spokojený. Byla jsem tam s roční dcerou, které předepsala homeopatika, která pomohla. Velmi doporučuji


M

dnes jsem byl objednán k paní doktorce na 16 30h, opět se mi stalo,že ještě v 16 40h bylo přede mnou 7 pacientů,což pro mě znamená minimálně hodinu čekání.Objednával jsem se již před měsicem takže dost dobře nechápu minimálně hodinové zdržení.Vím,že si to paní doktorka muže těžko vypočítat ale čekání přes hodinu se mi zdá příliž.Jako paní doktorka jsem OSVČ a tak přes hodina čekání po objednání jsou pro mě peníze stejně jako pro paní doktorku.Když jsem toto říkal sestřičce pokrčila rameny tak jsem se rozhodl změnit doktorku.Více tedy doktorů méně pacientů,aby si doktoři a jejich personál více vážil svých pacientů


Paní doktorku Zemanovou považuji ji za jednu z největších odbornic, jak na kožní problémy, tak na homeopatii. Už pár let k ní do Budějovic dojíždím a od doby, co žiji v Anglii, mi slouží stále jako poradce alespoň po telefonu. Je jedna z mála doktorů, co k pacientům volí vřelý, empatický, tedy lidský přístup. Nemáte v ordinaci pocit, že váš problem je nevýznamný, protože vám ještě nejde o život. Poprvé u ní v ordinaci jsem měla pocit, že mluvím se svou chytrou maminkou. Kolik lékařů vám při první návštěvě podá ruku? Samozřejmě i doktoři jsou jenom lidé, každý se může splést. Často záleží i na nás, jak podrobnou informaci jsme schopni lékaři podat. Důležité je, aby jsme dostali prostor říci, co nás souží a toho mi paní doktorka Zemanová dala vždycky víc než jakýkoli jiný doktor. Věřím, že někomu nemusela pomoci, ale já říkám, že mně svou léčbou pomohla, a že by tedy byla škoda nechat se odradit ještě před první návštěvou. Sídlí přímo na náměstí ve druhém patře budovy, kde je vstup do kavárny Segasfredo café.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti