Adresa

Praktický lékař
Široká 2282, Uherský Brod

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

9 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil

U mně nejlepší doktor, jakého znám, který se o člověka opravdu zajímá, má lidský přístup, pohladí po duši i dodá energie, děkuji pane doktore

S
Ověřený profil

Jako lékař,vzdělaný.Na úplatky jsem nikdy neměla,a on rozuměl řeči peněz.Takže špatné zkušenosti.

K

Pan doktor je opravdu velice hodný,vzácný lékař.Přeji mu hodně zdravíčka aby ještě dlouho a dlouho ordinoval je to naše zlatíčko:)


PAN DOKTOR JE LIDSKY,DOKAZE PACIENTA POSLOUCHAT A PORADIT A TO NEKTERI JEHO KOLEGOVE NEUMI.


Z

Také přeji panu doktorovi hodně zdraví a velmi si ho vážím po stránce lidské i odborné. Nevím, kde ve svém věku bere ještě tento elán. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup. I když má plnou čekárnu, člověka nikdy neodbude, naslouchá mu, poradí a pomůže! Je to jeden z mála lékařů, od kterého odcházím s pocitem, že pro mne toho už více nemůže udělat!!


R

Je to skvělý praktický lékař, kt. má ještě dnes zájem o pacienta a ne o 30 korun, jak jsme dnes svědky u spousty doktorů. Přeju mu dobré zdraví a ať ještě dlouho ordinuje.


Pan doktor je vynikající odborník a zkušený diagnostik se širokým přehledem, odborným i všeobecným. Jen ať mu zdraví hodně dlouho dobře slouží a můžeme být jeho pacienty! Jinak moc nedoporučuji, abyste se k němu snažili zaregistrovat, ať má čas jen na nás skalní!


Pan doktor je fantastický člověk a lékař, každému rád pomůže, jeho medicinské znalosti, schopnosti a zkušenosti jsou ceněny v širokém okolí,a proto má i neustále plnou čekárnu.Lituji, že jsem kvůli přestěhování musel přejít k jinému lékaři.Přeji panu doktorovi ještě dlouhé duševní i fyzické zdraví, aby potěšil srdíčko ještě mnoha pacientům.


Opravdu super doktor!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu