Praktický lékař
Široká 2282, Uherský Brod

U mně nejlepší doktor, jakého znám, který se o člověka opravdu zajímá, má lidský přístup, pohladí po duši i dodá energie, děkuji pane doktore

Jako lékař,vzdělaný.Na úplatky jsem nikdy neměla,a on rozuměl řeči peněz.Takže špatné zkušenosti.

Pan doktor je opravdu velice hodný,vzácný lékař.Přeji mu hodně zdravíčka aby ještě dlouho a dlouho ordinoval je to naše zlatíčko:)

PAN DOKTOR JE LIDSKY,DOKAZE PACIENTA POSLOUCHAT A PORADIT A TO NEKTERI JEHO KOLEGOVE NEUMI.

Také přeji panu doktorovi hodně zdraví a velmi si ho vážím po stránce lidské i odborné. Nevím, kde ve svém věku bere ještě tento elán. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup. I když má plnou čekárnu, člověka nikdy neodbude, naslouchá mu, poradí a pomůže! Je to jeden z mála lékařů, od kterého odcházím s pocitem, že pro mne toho už více nemůže udělat!!

Je to skvělý praktický lékař, kt. má ještě dnes zájem o pacienta a ne o 30 korun, jak jsme dnes svědky u spousty doktorů. Přeju mu dobré zdraví a ať ještě dlouho ordinuje.

Pan doktor je vynikající odborník a zkušený diagnostik se širokým přehledem, odborným i všeobecným. Jen ať mu zdraví hodně dlouho dobře slouží a můžeme být jeho pacienty! Jinak moc nedoporučuji, abyste se k němu snažili zaregistrovat, ať má čas jen na nás skalní!

Pan doktor je fantastický člověk a lékař, každému rád pomůže, jeho medicinské znalosti, schopnosti a zkušenosti jsou ceněny v širokém okolí,a proto má i neustále plnou čekárnu.Lituji, že jsem kvůli přestěhování musel přejít k jinému lékaři.Přeji panu doktorovi ještě dlouhé duševní i fyzické zdraví, aby potěšil srdíčko ještě mnoha pacientům.

Opravdu super doktor!!