Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Kostelní 80, Polička
Sam. ordinace PL - gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

K panu doktorovi mne přivedla před třemi lety náhoda a do dnes jsem za to ráda. Pravda je, že pan doktor je svůj (ale to jsme asi my všichni). Je to velký odborník s lidským přístupem. A to je pro mne hodně důležité. Mám hodně zdravotních problémů a pan doktor byl za hodně dlouhou dobu jediným lékařem napříč všemi obory, který se mně nevyptával, co je to za nemoc se kterou se léčím. Přesto, že moje diagnoza je jeho oboru velmi vzdálená. Věděl o jakou jde nemoc a jaké má komplikace. Při preventivní prohlídce nikdy nic nezanedbá, nenabízí drahé preparáty, které zabírají na všechno (jako moje předchozí paní doktorka) a hlavně od vždycky slyším slova útěchy a podpory. Už jsem se skoro rozloučila s nadějí na miminko. Ale pan doktor mi ji svým lidským přístupem vrátil. Díky němu zase věřím tomu, že přijde čas, kdy budu na tolik zdravá, že si budu moct miminko pořídit. Díky němu, už se netrápím a nepláču nad každým miminkem. Je to odborník každým coulem s lidským přístupem. Neměnila bych

H
Ověřený profil

K panu doktorovi jezdím již přes 26let ,rodila jsem ještě v Poličce a to3x ,takže mohu ohodnotit ,jak přístup ,tak i profesionalitu pana doktora.Rodil i moji dceru a vše proběhlo v pohodě.Je to již dvacet let ,ale i moje dcera a sestra ho navštěvují a jezdíme za ním 30km ----A SAMOZŘEJMĚ RÁDY.A co se týče Helenky je svá a děkuji ji za to.

Pan doktor je opravdu uzasnej..

Ověřený profil

Naštěstí chodím k jinému gynekologovi, ale vím s povídání, že tento doktor je špatný!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K
Ověřený profil

Pan doktor je velký odborník, velice mi při mém rizkovém těhotenství pomohl, a to i psychicky. Se sestřičkou jsem také spokojená, vždy si s ní hezky popovídám a vůbec se mi nezdá vulgární. Mohu jen doporučit!
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

S
Ověřený profil

Pana doktora znám asi 15 let a nikdy jsem s ním neměla problém. Je milý a podle mě i skvělý odborník. Před pár lety mi v poslední chvíli správně diagnostikoval mimoděložní těhotenství a zachránil mi život.
Je pravda, že reputaci mu kazí hlučná a užvaněná sestra, ale tu jsem po tolika letech naučila ignorovat.
Pana doktora mohu vřele doporučit

J

Často pana doktora navštěvuji a nikdy jsem s ním neměla žádný problém ba naopak.Aže je mu hůře rozumět,za to myslím on tak úplně nemůže.

V

K panu doktorovi chodím už hodně let a jsem spokojená. Na jeho mluvu jsem si brzy zvykla,sestřička je teda "svá",ale tady si myslím záleží na doktorovi.
Chválu jsem na něho slyšela i na gynekologicko-porodním oddělení.
Jsem s ním moc spokojená,můžu jenom doporučit.

A

Panu doktorovi je velice špatně rozumět, huhlá a jeho sestra je neprofesionální (v čekárně probírá intimní problémy pacientek a je nadmíru hlučná). Dřív jsem s ním byla spokojená, na komunikaci jsem si zvykla, ale při porodu byl nepříjemný. Jsem ráda, že už chodím jinam.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti