Sam. ord. PL - gynekologa
Čs. armády 284, Ústí nad Orlicí

Pan doktor je fajn i jako člověk,tak i jako doktor,ale ta jeho sestra,tak to je mazec!!!! Dovolat se tam,tak to nemáte šenci a když už tam zajdu se objednat,protože nevydržím to volání,tak vždy prodává ten svuj po-dě-la-nej oriflame,je to vážně děs!!Ale taky si myslím,že doktor tuto stránku ani nečte,protože kdyby jo,tak by s tím už dávno něco udělal a nebo je pravda to co se o nich říká-valo??Dnes u něho byla i moje matka a přišla po 3 hodinách tak na....ná a první co bylo,tak že chce taky odejít,ale komu to vadí,když to náš pan doktor zřejmě ani neví,no škoda ho,ale ta sestra je opravdu neochotná a nechápe pořadí klientů a já nechápu prodávání oriflamu v sesterně!!!

Pan doktor Mačka jako lékař je nekomunikativní a jak to nazvat "neochotný". Když potřebujete odbornou radu, je lepší si to najít v knize nebo na internetu. Za celou dobu co ho navštěvuji mě nepomohl, spíš celou situaci zhoršil. Je to řadový gynekolog a myslím si, že jeho odbornost ustrnula před x lety. Pro pacientky co potřebují běžné vyšetření a napsat recept to, ale stačí. Pokud máte problémy jiné, tak tam nechoďte, pouze se celá situace zhorší a budete na začátku.

Pan doktor je v pohodě,ale sestra hrůza děs,kvůli sestře jdu jinam.Nemá zájem o pacientky,domlouvá si své kšefty.
Pane doktore,proč sestru dávno nevyměníte?Snad už odešlo dost pacientek,ne?Jinde by letěla,at jde makat do špitálu a uvidí co je práce.Je hrozná a dělá vám jen ostudu.

ano souhlasím s názory na sestru,nelze jinak.S lékařem jsem spokojená,neměnila bych.Ale bohužel jsem o tom několikrát uvažovala díky sestře!!!Opravdu je snad nejhorší ze sester,co u svých lékařů mám.Pracuji též ve zdravotnictví a takhle se chovat,tak jsme okamžitě "na koberečku"!!!Nechápu ji,jak si někdo nemůže vážit tak fajn práce,žádné směny,žádné lítání!!!Nebrat telefony,řešit spoustu soukromích věcí,kamarádky,nechat i přes objednání čekat pacientky a o těhotných nemluvě celý den...to jí jde pěkně!!!A jako dotazy typu,kolik vážíte a tlak jste si měřila??tak na co tam je???Krev opravdu neumí nabrat,mnoho mých kamarádek,když vidím po odběru modřinu,tak se nemusím ptát kde byly na odběru,a za ty roky by se to už mohla naučit!!!O nějáké organizaci práce a objednávání škoda mluvit,nejlépe jít tam před koncem prac. doby,jinak je to na celý den..Jak již někdo psal,přála bych ji 12ti hod. službu na lůžkovém oddělení,s víkendy a noční službu,co by za jeji práci jiné sestry daly!!!Vím,že díky sestře odešlo spoustu mých kamarádek a jiné to zvažují,pan doktor by se nad tím měl OPRAVDU zamyslet,kazí mu reputaci!!!!Sester na její místo by šlo rádo desítky a snad každá jiná sestra by to dělala lépe,horší to už snad být nemůže!!!

K panu doktorovi jsem chodila velmi rada,ale tak spokojena jako s nim jsem s jeho sestrou nebyla!!!!!!Sestricka si plete ordinaci se soukromou prodejnou nebo jak to nazvat.Neustale vyzvaneni jejiho mobilniho telefonu,vyrizovani objednavek Oriflamu.Pacientky nechava stat dlouhe fronty bez ohledu na stupen tehotenstvi.Opakovane jsem stala frontu v ulicce,jelikoz sestre bylo zatezko si vyndat kartu a volat si pacientky z cekarny,,tak jsme postavali prevlecene v suknich v satne.Opakovane se mi tam delalo z nizkeho tlaku spatne az na omdleni.A nebyla jsem z vyraveni maminek jedina,ale i to byllo sestricce jedno...Dale si vyrizovala sve soukrome zalezitosti.Moc a vahu,vse jste si tam musela udelat sama a ohlidat,sestricce jen nahlasit,aby to aspon zapsala...Odber krve byl vzdy horor,jelikoz sestricka neumi nabrat ani krev....styl napichnu,propichnu zilu,vratim se zpet a odeberu..takze modriny jako jelito v lepsim pripade.V horsim potrisnene obleceni.Jsem zdravotni sestra a pristup k pacientkam bych si zavedla jinak.Krasna cista prace s maminkami a ostatnimi pacientkami,v teple a klidu.......sestre bych nalozila smenny provoz na 12-tihodinovy cyklus a pekne si máknoutna beznem oddeleni,aby si toho hezkeho mista vice vazila.Doktor prijemny,jen skoda,ze si tam drzi takovou,ktera mu kazí renome......

Byli jsme u pana doktora několikrát s přítelem na vyšetření a spermiogramu. Mě se zdál dost dobrý, takže jen doufám, že má volno, a že si nás vezme do péče, protože paní doktorka v Žamberku je totálně neschopná, a s jejím přístupem bych asi nejspíš nikdy neotěhotněla. A telefony sestry mi až tak nevadí, ráda si počkám na kvalitního doktora-mimochodem s námi vždy výsledky probral a rady dal:))

Já jsem s panem doktorem jsem docela spokojená, i když výhrady nějaké jsem měla. Co není zrovna nejlepší - na co se člověk nezeptá, neví, jeho odpovědi jsou velestručné atd. Na druhou stranu k němu mám důvěru, je příjemný. Ovšem pro jeho "zdravotní sestru" nemám jediné dobré slovo. Mohla bych na toto téma napsat sloh. Nejhorší zážitky mám z doby, kdy jsem tam každých 14 dní jezdila do poradny pro těhotné. Totálně nezná pojem organizace práce - zvláště u těhotných!!! Nemluvím o jejích telefonátech, neochotě, samoobsluze pacientek atd. Přijde mi škoda kvůli ní měnit lékaře, ale mnohokrát jsem o tom už uvažovala.

U pana doktra jsem zatím rok a jsem docela spokojená. Co mi vadí nejvíce, tak doba čekání... Minulý týden jsem tam byla dvakrát a pokaždé jsem čekala 2 a půl hodiny! Sestřička si Vás nezavolá, zde platí pravidlo, že kdo se dřív vetře, ten jde první. Sestra nemá v návštěvách u pana doktora ŽÁDNÝ SYSTÉM! Je úplně jedno, jestli jste objednaní na sedmnou ráno nebo na dvanáctkou dopoledne - návštěva Vám zabije celý den.

S panem doktorem moc problém nemám i když jakoukoliv radu vám sám od sebe nedá a když se zeptáte tak to větišnou vyřeší jednou větou. Nejhorší je ovšem ale sestra. Dovolat se jí je zázrak.Momentálně se snažím již druhým dnem objednat,ale je obsazeno, nebo to vyzvání, ovšem nikdo to nebere. Ordinančí hodiny jsem na ninternetu nikde nenašla, tak to budu zkoušet dál. Také kdykoliv tam přijdu tak čekací doba je minimálně 1 hodinu, takže doporučuji si vzít volno na celé dopoledne.

Byla sem u pana doktora zatím jen párkrát, ale sem sním velice spokojená. Jako 15 letá můžu říct, že mi velice pomohl a poradil. Ale jiný pocit mám ze sestřičky. Když sem tam byla poprvé tvářila se jako bych ji nejak obtěžovala. Její nepříjemný pohled a chování ve mě vzbuzovalo nejistotu v doktorovi. Ale doktor je naprosto v pořádku. Pane doktore prosím vás zamyslete se nad svou pomocnou rukou. Já jsem na zdravotnické škole a tam nám říkají že sestra se má usmívat i kdyby ji bylo nejhůř a má se chovat k pacientovi co nejlépe. Mám takový pocit že tato paní neprošla touto výukou. Pan doktor je skvělej....