MUDr. Vlastimil Křápek

Ortoped Více

Veselí nad Moravou 1 adresa

Ortoped
U polikliniky 1289, Veselí nad Moravou

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ortoped Jiný

Před několika měsíci jsem byla poslána k tomuto doktorovi po přetrhaných vazech v koleni. Myslím, že je to opravdu akorát tak lékař na svém místě. Arogantní, neochotný a naprosto bez lidského přístupu. Při pohledu na pana doktora můžeme vidět na jaké úrovni je dneska u nás medicína.

Dobrý den.
Nevím jak kdo soudí, ale za zdravotní problémy si ve většině můžeme sami. Sami sebe suďme!
Já mám s panem doktorem i jeho sestřičkou kladné zkušenosti.
Přeji krásné a pokorné svátky vánoční a hodně osobních i pracovních úspěchů v novém roce 2014

pan doktor je normálni,vždy vezme člověka bez objednání a nemužu si na něho stěžovat,pokaždé když ho navštívím tak pomuže

dělal mě opich tenisového lokte tři dny sem nemohl hýbat rukou to neni doktor!!!! nedoporučuji ani kdyby byl poslední na světě

Tohohle lékaře nedoporučuji ani na předepsání vložek do bot.Mě operoval s banální věcí, kde se operace u něj na sálku měla pohybovat do 20 minut.Po 45 minutách mě vyvezli na lehátku a v urputných bolestech jsem doma trpěla v bolestech pár dnů, než jsem s obrovským zánětem byla převezena přímo od něj sanitou do nemocnice, kde jsem skončila na kapačkách a na neschopence jsem byla půl roku.Dodnes mám trvalé následky.A to to byla banalita, kterých denně dělá několik.

Nedoporučuji ani jako hrobaře.

Je výborný

Je velmi dobrý, snaží se lidem pomoct a je velmi ochotný.

Jak může někdo napsat,že Mudr Křápek je arogantní?Výborný lekař,vše vysvětlí,vždy pacienta vezme bez objednání.Mě osobně vždy pomohl jen on.

nedoporučuji, arogantní a neodborné jednání