Odborný lékař oční
Zámecké náměstí 48, Frýdek-Místek

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Dovolím si zde přidat můj aktuální názor na paní doktorku Kudělkovou... To, že pacienty objednávají až po 3 měsících, bych ještě pochopil. To, že z jejich strany je občas arogantní jednání - dobrá... ale to, že mé matce vlastně špatným léčením ZPŮSOBILI poloviční slepotu na jednom oku, je holý fakt a naše rodina uvažuje i o žalobě! Má matka se u paní doktorky Kudělkové léčila s velmi vzácnou vadou oka (tuto skutečnost se vlastně dozvěděla až od svého nového lékaře). Nejenže jí paní doktorka Kudělková neléčila správně, jelikož ji dle nového posudku nedostatečně předepsala léky, ale dokonce jí léčila prioritně NESPRÁVNÉ oko. A to je už na zvednutí ze židle. Výsledek je nevratná 50% slepota na jedno oko, okamžitá operace na speciální klinice a nový lékař dělá vše proto, aby zachránil tu spoušť. Paní doktorka Kudělková nejenže špatně diagnostikovala a následně léčila, ale po každé, co má matka přišla do ordinace s tím, že si na internetu našla něco o novém nebo jiném postupu, tak jí arogantně paní doktorka smetla. Rovněž jí nikdy nedala doklad od drahého vyšetření, kterých bylo několik, což nepoukazuje zrovna na košér jednání.... . VARUJI před tímto lékařem!

Paní doktorka ochotná,příjemná ke mě i synovi,chodím zde ráda.

nejlepší paní doktorka,,
se sestrou obdobné zkušenosti, nepříjemná, arogantní... kazí celkové hodnocení této ordinace

Paní dr.je moc milá a hodná nejen na dospěé ale i na děti.Sestřička taky moc milá.Jen a jen doporučuji

Nejlepší oftalmolog v celém okrese Frýdek-Místek