Vladislav Chvála, psycholog Liberec

MUDr. Vladislav Chvála

Uložit

Psycholog, Gynekolog, Sexuolog Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Jáchymovská 385, Liberec
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
G
Ověřeny pacient

Pana doktora si velmi vazim, duveruji mu a muzu ho vrele doporucit. Na sezeni k nemu jsem dochazela uz snad pred 10 lety, presto si na nej cas od casu vzpomenu ; na jeho klidny, privetivy a empaticky pristup ke krehke dusi mlade zmatene holky trpici anorexii. Jedna s vami tak, ze se citite dostatecne v bezpeci, abyste o svych problemech mohli mluvit skutecne otevrene (coz je obzvlast u pubertacky skutecny vykon !). Pan Chvala pomuze a pohladi po dusi.


K
Ověřeny pacient

Je mi 36 let. Se svým mužem Martinem mám dvě zdrávé děti a porod prvního z nich před šesti lety, byl podle mého názoru završením terapie která v mých 26 letech začala v ordinaci pana doktora Chváli. Trpěla jsem "poruchy příjmu potravy-anorexii" jak je odborně označováno. Můj stav se průběžně zhoršoval asi osm let, až dospěl do bodu kdy šlo o život...svůj stav jsem si uvědomovala delší dobu, ale nepřipouštěla jsem si možnost cizí pomoci, až šlo o život....
Věděla jsem, že se nejedná o jídlo, ale nemohla jsem jíst. Věděla jsem, že to vše má hlubší kořeny, ale kamkoli jsem přišla - klinika na Karláku, klinika v Motole - všude jsem se setkala s neporozuměním. Na karláku mi pani doktorka Papežová dokonce doslova řekla že mi "straší ve věži", když jsem se pokoušela nastínit to, co jsem cítila jako propletenec rodinných vztahů, ve kterém je třeba hledat vodítko k mému současnému stavu....Pak jsem se ocitla také v ordinaci v Liberci. Po té co jsme si promluvili s panem Chválou mi řekl, že to není jen můj problém, ale problém celé rodiny a je třeba abychom se terapie učastnili všichni. Rodiče souhlasili a mohli jsem začít. Intenzivní terapie trvala asi pul roku. Tři měsíce jsem nevěděla jestli to přežiju, ale věděla jsem, že jsem konečně potkala někoho, kdo naslouchá a rozumí, nebo se alespoň pokouší rozumět, tomu co říkám. Každé sezení bylo specifické a plné objevů, nesetkala jsem se s jedinou hrubostí či neporozuměním vůči sobě ani vůči mým rodičům, kteří kolikrát byli jiného názoru na zrovna probíranou věc než já .. Díky práci pana doktora, která by se dala kromě jiného také nazvat překladatel mezi mnou a rodinou, jsem si začali rozumět a vzájemě se respektovat.
Po půl roce jsem začala docházet už sama.Pokud bych měla specifikovat práci pana doktora použila bych asi větu mého otce, který, když jsme na tu dobu nedávno vzponímali,řekl "nejvíc mě fascinovalo, že si vlastně léčbu řídíš sama". Práce pana doktora byla naprosto empatická a respektující a díky naší spolupráci se má nemoc proměnila ve zkušenost která mě obohatila a posunula v životě hodně dál ....


Dobrý den.U pana Chváli jsem byla s dcerkou.Velice ji pomohl a ona ted život zvládá líp.Opravdu doporučuji.Je jasné se vším nesouhlasím,ale jsme jen lidi hlavní je,že dcerce pomohl


Já k němu chodím už 4 rokem a jsem velice spokojená.


Pan doktor Chvála především není ani psycholog, ani psychiatr, ale gynekolog a sexuolog. Takže jako lékař gynekolog by možná obstál lépe. Psychoterapie mu moc nejde, každý prostě neumí všechno. Kdo u něj čeká hlubší vhled do problému, bude spíše zklamaný. Kdo si přijde popovídat a bude mít štěstí, že pan doktor nebude mluvit o sobě, ten bude možná spokojenější. No ale moc velká psychoterapie to není. Z tohoto pohledu lze řící, že hodně slabá.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


nepomohl,nezaměřoval se na daný problém....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti