Umístění: Psychiatrie Roudnice, s.r.o. Úzkost

Pana doktora navštěvuji již několik let a je potřeba zdůraznit,že má neuvěřitelnou trpělivost. Atmosféra, při konzultacích je naprosto pohodová, klidná. Pan doktor vyslechne, poradí, pomůže. Doporučuji!

Na Rybníčku 742, Roudnice nad Labem
Psychiatrická ambulance (mapa)

Na Rybníčku 741, Roudnice nad Labem
Psychiatrie Roudnice, s.r.o. (mapa)

Umístění: Psychiatrie Roudnice, s.r.o. Úzkost

Pan doktor je jedinečný - vnímavý, lidský a moudrý. Škoda, že takových lékařů není více. Kateřina

Za svůj život jsem chodil ke třem psychiatrům a pan Borovanský z nich byl rozhodně nejlepší.Howg!

Každej tu říká jak ordinuje opilý atd,když vám to tak vadí,tak tam nelezte a běžte si jinam...mě osobně vždycky pomohl,ikdyž tam nejsem tak často ptž nemám čas,ale vždycky mě vyslechl,pomohl a mám ho rád...je taky člověk a má určitě své problémi jako každej druhej,my chodíme s problémama k němu a on má dělat co?ke mě chodit tolik lidí rešit problémi tak asi bych už nevěděl coby,ale on to zvládá bravůrně...Ty co si jen stěžují můžu říct jen jedno:nelezte tam a je to....Pan Bóra je prostě skvělej :-)

Pokud by každý lékař přistupoval k pacientům jako pan doktor Borovanský, který svým lidským a fundovaným přístupem dokáže pomoci každému, kdo to potřebuje, bylo by naše zdravotnictví skutečně na skvělé úrovni.
S doktorem Borovanským mám dlouholeté, více než dobré zkušenosti. Pomohl mi dokonce i v případě, když moje obvodní lékařka svým šlendriánským přístupem nedokázala rozpoznat moje docela závažné onemocnění. Suploval povinnosti mé lékařky a díky vyšetřením na odborných pracovištích, který mi dr.Borovanský zajistil, mají moje děti děti ještě mámu a vnoučata babičku.
Děkuji panu doktorovi, a zcela veřejně mu zde vzdávám veliký dík.
A pro vás, kdo by jste chtěli pana doktora "oblbnout" a hrát to přes něho na důchod, máte smůlu. Své práci rozumí a simulanta dokáže zacítit již v čekárně. A odtud zřejmě také pramení ta zášť a pomluvy o alkoholismu.
Zdena N.

Dobrý večer,na pana doktora mám názor takový že mi vždy výjde vstříc,vyslechne mě,na vše mi jasně odpovídá a vím že,když potřebuji k němu na kontrolu dříve než až na kdy jsem objednaná tak nikdy neodmítne a pomůže!!! Ti co na něj mají špatný názor tak asi je to tak jak p.Borovanský psal.

Je dobrý

Laskavý vstřícný, dovede naslouchat pacientovi, má pochopení a je citlivý.

Pan doktor je velice inteligentní a vzdělaný člověk, vynikající odborník, jsme rádi, že ho v Roudnici máme...

Umístění: Psychiatrie Roudnice, s.r.o. Úzkost

Děkuji panu doktorovi, a zcela veřejně mu zde vzdávám veliký dík.
Zdena N.

Je dobrý

Laskavý vstřícný, dovede naslouchat pacientovi, má pochopení a je citlivý.