Na Rybníčku 742, Roudnice nad Labem
Psychiatrická ambulance

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Psychiatrie Roudnice, s.r.o. Úzkost

Pana doktora navštěvuji již několik let a je potřeba zdůraznit,že má neuvěřitelnou trpělivost. Atmosféra, při konzultacích je naprosto pohodová, klidná. Pan doktor vyslechne, poradí, pomůže. Doporučuji!

Pan doktor je jedinečný - vnímavý, lidský a moudrý. Škoda, že takových lékařů není více. Kateřina

Za svůj život jsem chodil ke třem psychiatrům a pan Borovanský z nich byl rozhodně nejlepší.Howg!

Každej tu říká jak ordinuje opilý atd,když vám to tak vadí,tak tam nelezte a běžte si jinam...mě osobně vždycky pomohl,ikdyž tam nejsem tak často ptž nemám čas,ale vždycky mě vyslechl,pomohl a mám ho rád...je taky člověk a má určitě své problémi jako každej druhej,my chodíme s problémama k němu a on má dělat co?ke mě chodit tolik lidí rešit problémi tak asi bych už nevěděl coby,ale on to zvládá bravůrně...Ty co si jen stěžují můžu říct jen jedno:nelezte tam a je to....Pan Bóra je prostě skvělej :-)

Pokud by každý lékař přistupoval k pacientům jako pan doktor Borovanský, který svým lidským a fundovaným přístupem dokáže pomoci každému, kdo to potřebuje, bylo by naše zdravotnictví skutečně na skvělé úrovni.
S doktorem Borovanským mám dlouholeté, více než dobré zkušenosti. Pomohl mi dokonce i v případě, když moje obvodní lékařka svým šlendriánským přístupem nedokázala rozpoznat moje docela závažné onemocnění. Suploval povinnosti mé lékařky a díky vyšetřením na odborných pracovištích, který mi dr.Borovanský zajistil, mají moje děti děti ještě mámu a vnoučata babičku.
Děkuji panu doktorovi, a zcela veřejně mu zde vzdávám veliký dík.
A pro vás, kdo by jste chtěli pana doktora "oblbnout" a hrát to přes něho na důchod, máte smůlu. Své práci rozumí a simulanta dokáže zacítit již v čekárně. A odtud zřejmě také pramení ta zášť a pomluvy o alkoholismu.
Zdena N.

Dobrý večer,na pana doktora mám názor takový že mi vždy výjde vstříc,vyslechne mě,na vše mi jasně odpovídá a vím že,když potřebuji k němu na kontrolu dříve než až na kdy jsem objednaná tak nikdy neodmítne a pomůže!!! Ti co na něj mají špatný názor tak asi je to tak jak p.Borovanský psal.

Je dobrý

Laskavý vstřícný, dovede naslouchat pacientovi, má pochopení a je citlivý.

Pan doktor je velice inteligentní a vzdělaný člověk, vynikající odborník, jsme rádi, že ho v Roudnici máme...