MUDr.

Vladislav Borovanský

Kontaktní informace

• V
    Umístění: Psychiatrie Roudnice, s.r.o.Služby: Úzkost

Pana doktora navštěvuji již několik let a je potřeba zdůraznit,že má neuvěřitelnou trpělivost. Atmosféra, při konzultacích je naprosto pohodová, klidná. Pan doktor vyslechne, poradí, pomůže. Doporučuji!

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Jiří Pišvejc
    Jiří Pišvejc
    Alej 17. listopadu 1101, Roudnice nad Labem
    Pan primář je veliký odborník a kapacita ve svém oboru. Vděčím mu za své zdraví. Vždy má pro mne nachystáno něco… Více

Klára Semerádová, Phd.
    Klára Semerádová, Phd.
    Sokolská 1407, Roudnice nad Labem

Irena Pišvejcová
    Irena Pišvejcová
    Sokolská 1407, Roudnice nad Labem
    Vynikající lékařka ve svém oboru!Vždy pomohla mě i ostatním,kterým jsem tuto paní doktorku doporučila. Více

Šárka Bínová
    Šárka Bínová
    Dětský psycholog, Psychiatr
    Vodárenská 3827, Mělník
    Za mě velká spokojenost , paní doktorku doporučuji , rychlé objenání a velmi milé jednání v příjemném prostředí. Více

Robert Kačeňák
    Robert Kačeňák
    Psychoterapeut, Psychiatr
    Řeznická 20, Praha
    K panu doktorovi Kačeňákovi jsem docházela rok a půl. Po zkušenosti s jinými terapeuty hodnotím nyní sezení jako… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• V
      Umístění: Psychiatrie Roudnice, s.r.o.Služby: Úzkost

• K

Pan doktor je jedinečný - vnímavý, lidský a moudrý. Škoda, že takových lékařů není více. Kateřina

• T

Za svůj život jsem chodil ke třem psychiatrům a pan Borovanský z nich byl rozhodně nejlepší.Howg!

• D

Každej tu říká jak ordinuje opilý atd,když vám to tak vadí,tak tam nelezte a běžte si jinam...mě osobně vždycky pomohl,ikdyž tam nejsem tak často ptž nemám čas,ale vždycky mě vyslechl,pomohl a mám ho rád...je taky člověk a má určitě své problémi jako každej druhej,my chodíme s problémama k němu a on má dělat co?ke mě chodit tolik lidí rešit problémi tak asi bych už nevěděl coby,ale on to zvládá bravůrně...Ty co si jen stěžují můžu říct jen jedno:nelezte tam a je to....Pan Bóra je prostě skvělej :-)

• Z

Pokud by každý lékař přistupoval k pacientům jako pan doktor Borovanský, který svým lidským a fundovaným přístupem dokáže pomoci každému, kdo to potřebuje, bylo by naše zdravotnictví skutečně na skvělé úrovni.
      S doktorem Borovanským mám dlouholeté, více než dobré zkušenosti. Pomohl mi dokonce i v případě, když moje obvodní lékařka svým šlendriánským přístupem nedokázala rozpoznat moje docela závažné onemocnění. Suploval povinnosti mé lékařky a díky vyšetřením na odborných pracovištích, který mi dr.Borovanský zajistil, mají moje děti děti ještě mámu a vnoučata babičku.
      Děkuji panu doktorovi, a zcela veřejně mu zde vzdávám veliký dík.
      A pro vás, kdo by jste chtěli pana doktora "oblbnout" a hrát to přes něho na důchod, máte smůlu. Své práci rozumí a simulanta dokáže zacítit již v čekárně. A odtud zřejmě také pramení ta zášť a pomluvy o alkoholismu.
      Zdena N.

• R

Dobrý večer,na pana doktora mám názor takový že mi vždy výjde vstříc,vyslechne mě,na vše mi jasně odpovídá a vím že,když potřebuji k němu na kontrolu dříve než až na kdy jsem objednaná tak nikdy neodmítne a pomůže!!! Ti co na něj mají špatný názor tak asi je to tak jak p.Borovanský psal.

• Je dobrý

• Laskavý vstřícný, dovede naslouchat pacientovi, má pochopení a je citlivý.

• Pan doktor je velice inteligentní a vzdělaný člověk, vynikající odborník, jsme rádi, že ho v Roudnici máme...

• :)