MUDr. Vladimíra Karlová

Pediatr Více

Hradec Králové 1 adresa

Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Pardubická 752, Hradec Králové

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost zastupovala naší PL

Katastrofa. Když vešla ráno do čekárny a viděla tam 3 děti, hned oči "v sloup", ani nepozdravila, až když jí pozdravil jeden z tatínků odpověděla: "no dobrý den". Den předtím jsem byl se synem na pohotovosti, a naše MUDr.měla dovolenou, tak jsme museli k této paní doktorce. Syna ani neprohlédla, když jsem jí řekla, že má udělat odběr krve, začala být nervózní a sprostá a to i před dítětem. Když v tom začal zvonit telefon, vygradovalo to, začala nadávat, co otravujou, proč sem volají atd., no prostě katastrofa. Dopadlo to tak, že synovi který měl 39st.horečku spíš přítížila, než aby mu ulevila. Ruku mu rozpíchala, tak že měl 14 dní modřiny, jehlu do něho zapíchla, jak do zvířete. Prostě zážitek na celý život a bohužel synův strach z odběrů krve, katastrofální. Krev nebyla schopna odebrat, musela jsem se synem přímo do "laborky"....Já tuto "paní doktorku", nikomu nedoporučuju a nikdy k ní, žádné ze svých dětí už nevezmu.

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Dříve Vše bylo v pořádku, ale dnes Rozhodně nedoporučuji. Přijde do ordinace protočí oči,
zatváří se jako kdyby jí pacient obtěžoval.
Přijdete do ordinace a Diganozu si musíte určit sám.
Stalo se mi, že místo antibiotik mi napsala antidepresiva na úplně jinou osobu.
Naposledy na mě křičela jen kvůli tomu, že nemám vyplněný datum na propustce.
Měla opravdu nevhodné poznámky na mojí osobu.
Jsem rád, že teď chodím jinam,tam takovéhle problémy nejsou.

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Paní doktorka Karlová se mnou "je" od mého útlého dětství a čím jsem starší, tím je to horší. To, co mi "diagnostikuje" bych zvládla určit sama. Absolutně mě neprohlídne a její přístup není také vůbec na místě. Bývala to dobrá lékařka, ale už tomu tak dávno není. Absolutně nedoporučuji.

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Napsat záporné hodnocení na paní MUDr. Karlovou by byl hřích! Jsem s ní velmi spokojený! Prošla se mnou mateřinkou, základkou, střední, autoškolou a doufám, že i vysokou školu! :-) Vždy byla milá a musím říct, že je super žena, se kterou je vždy sranda! :-) Paní MUDr. Karlová je odborník na slovo vzatý! :-)

Tuto paní doktorku nemohu doporučit. Zeptá se malého dítěte, jestli chce anitibiotika a jestli chce zůstat doma!

milá a vstřícná paní doktorka.

Velice příjemný pediatr vřele doporučuji