Adresa

Praktická lékařka pro děti a dorost
Benešova 347, Modřice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce jsem chodila od sedmi let a kdybych mohla, jsem u ní doteď. Je milá, důsledná, zajímá se a vše vysvětlí. Sestřička je veselá, dostatečně rázná, ale vůbec ne nepříjemná. V ordinaci jsem většinou nemusela dlouho čekat.

P
Ověřený profil
Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost

K paní doktorce jsem chodila jako malá a chodí k ní i moje děti. Vždy mě vyslechla, nikdy mě neodmítla a naučila mě používat selský rozum. Nikdy bych neměnila. Sestřička je také velmi ochotná a navíc ordinace i čekárna prošly rekonstrukcí, takže se tam děti cítí i přes bolístky fajn.

K
Ověřený profil

Paní doktorka má selský rozum, zkušenosti, je nad věcí a z ničeho nedělá zbytečné drama. Je příjemná a konstruktivní. Sestra je oporou. Děkujeme za péči.


Ověřený profil

K paní doktorce jsem chodila jako dítě. Teď k chodím se svými 3 dětmi, jedno už je dospělé, dalsí dvě ještě chodí k paní doktorce. Za celou dobu jsem naprosto spokojená s přístupem lékařky i sestřičky a nešla bych jinam. Profesionální a lidský přístup. Děkuji za sebe i své děti. Jarča


E
Ověřený profil

Paní doktorka děti pořádně neprohlédne. Dívá se na ně z metrové vzdálenosti. Největší problém pro mě ale byl, že se nedívá do uší. Jak může pediatr odmítat vyšetřovat uši, když je to jeden z nejčastějších zdravotních problémů malých dětí? Sestřička moc milá. Už tam nechodíme, našli jsme si lepší pediatričku, která je progresivnější a umožňuje konzultace přes mobil.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D
Ověřený profil

Dobrý den,
přidávám se ke kladnému hodnocení paní doktorky. Kvůli stěhování jsme přešli k paní doktorce Holasové a je opravdu nejlepší. V Brně jsem chodila k pí.doktorce, která byla v pořádku do doby než syn začal po nástupu do MŠ více stonat a ona to teda nijak extra neřešila po první návstěvě pí.doktorky Holasové jsem byla nadšená, synova panika z lékařů byla ta tam a díky paní doktorce se konečně začal řešit problém s mandlemi kvůli kterým syn špatně dýchal a byl neustále nemocný. Hned se jí to nezdálo a po druhé návštěvě jsme pelášili na ORL, kde se vše začalo řešit a syn snad bude mít brzy pokoj. Víc takových lékařů a hned bude všem líp :-) Moc děkuju


H

Naprosto vynikající lékařka - nikdy bych nechtěla pro své děti jiného lékaře a já sama bych ji brala jako svoji lékařku, sestřička je také moc fajn.
Tak by mělo vypadat naše lékařství - moc děkuji.
.


J
Ověřený profil

Paní doktorka je nejlepší doktorkou, se kterou jsem se setkala. Ráda bych jí poděkovala za její vždy vstřícný a klidný přístup, vždy se vším pomůže a poradí. Děti mám poměrně dost často nemocné a paní doktorka se ještě nikdy v ničem nezmílila a nikdy nic neopomněla. Mé děti k ní chodí rády, ochotně spolupracují, jelikož paní doktorka má velmi pěkný vztah k dětem. Mockrát děkuji za Vaši tak často potřebovanou pomoc, paní doktorko! A stejně tak i sestřička je velmi milá a vždy ochotná. Taktéž děkuji! Jana Krupicová


Výborná paní doktorka- má nadhled, uklidní, vždycky poradí, vyslechne -jsme s ní moc spokojení! I sestřička je fajn...


Ověřený profil

S paní doktorkou jsem byla velmi spokojená, zvláště teď když ze svého pohledu farmaceutického laboranta mohu velmi ocenit její obsáhlé odborné znalosti a velkou vstřícnost k maminkám. Pochopení a lidský přístup není u každého lékaře samozřejmostí, u paní doktorky jsme tento dojem neměli. Vřele doporučuji.
Kateřina Bačíková


Došlo k chybě, zkuste to znovu